Siena - Youth Academy Challenge

Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Izgruvao sam prvu sezonu u seriji B, krenuo očajno, promenio formaciju i krenuo da kidam. Negde pred kraj sezone sam bio sedmi, i sa 3 iksa u zadnja 3 kola ispustio plej of... Sad ide fantastično. Ogromnu razliku u odnosu na drugog imam i verovatno ću da krenem da furam klince uskoro... Ali sad malo o jut intejku

Слика

Relativno sam zadovoljan... Mada je moglo bolje.

Слика

Ovaj može da bude jako dobar... Ako dobijem sledećih par tekmi, počeće i za prvi tim odmah da igra, samo da vidimo u kom sistemu i kako... Treniraće za trekvartistu, mada je više AP ali to ne koristim tako da će da uči da bude rotacija šipcu.

Слика

Ovaj mi ne deluje ni malo obećavajuće, mada kažu da ima potencijal pa neka ga malo u U18 timu...


Слика

E ovaj već deluje korektno. Neko prilagođavanje na rolu DLPa ide verovatno...

Слика

Goša deluje fino, nema neki potencijal, bar tako kažu zvezdice, ali očekujem da mogu da ga razvijem u finog golmana s obzirom da sam se Volpija otarasio, a Laeca je skoro dostigao svoj potencijal i neće da bude dovoljan za seriju A, tako da ćemo da probamo sa ovim ili sa golmanom iz prethodnog intejka... Razmisliću

Слика

E ovaj igrač je bio pri samom dnu. Potencijal mu je očajan ali ono malo ocena što ima su mu sasvim korektno raspoređene... A i imam iskustva sa ovim strancima u intejku, u većini slučajeva im daju neki manji potencijal dok ne provedu neko vreme u klubu..

TOliko o tome. Eto me sutra kad završim sezonu i pripremim sastav za seriju A... :)
Корисников грб
Androsito
World Class Manager
Поруке: 3025
Придружен: 11 Јун 2011, 20:06
Место: Krusevac
Status: Није на вези

Порука од Androsito »

Mrzelo me da pišem o seriji B, sve u svemu osvojio sam je, u drugoj sezoni...Prvu za malo omašio plej of. Promenio sam taktiku, preš'o na 5-3-2, krenulo je bolje, a drugu sezonu sam se bukvalno prošetao. Izgubio sam onog senegalca tako da mi je ekipa opet bez defanzivnog veznog... Jednostavno idiot nije hteo da produži ugovor nego mu je bolje bilo da bude rezervista u Varezeu...

Stig'o mi je intejk za ovu sezonu... Oduševljen sam kvalitetom igrača, ne baš rasporedom po pozicijama...

Слика

Dosta potencijala, podosta i trenutnog kvaliteta... Ulete

Слика

Ovo je najozbiljniji regen kog sam dobio dosad, čak bolje deluje sad na početku i nego što je šipac delovao. Ne znam šta ću sa njim, verovatno uči za trekvartistu a šipac da ide na DLFa. Ili da DLF poziciju zamenim trekvartistom, a da za AMCa stavim SS i ovog malog pustim tu... Ne znam šta ću ali znam da izgleda odlično... Ako ništa drugo bar trči kao blesav

SLedeća dva igrača mi sigurno u datom momentu nisu trebala...

Слика
Слика

Obojica štoperi, već imam 3 kvalitetna, jednog talentovanog i jednog koji može da završi posao ako mora. Pregledaću ih sve dobro i jedan će verovatno na BWM-D... Nema druge... Što se ove dvojice tiče Dušku je veliki problem agility. Moraću da radim na tome i nadam se da će da napreduje. Svejedno mislim da će da ispadne odličan, ima dosta visok potencijal. Vitori je već klasa, verovatno će uskoro u prvi tim, samo da vidim umesto koga. Nema potrebe da bleji u mladim timovima... Vrlo brzo može da susitgne prvotimce.

A sad oni malo manje talentovani.

Слика

E ovaj je verovatno BWM, ali veliki problem je ovaj tackling... To je nešto što ću teško da sažvaćem...

Слика

Ovog ću da pustim... Pa šta ispadne od njega... Možda mu stavim neki fokus(BWM verovatno) ali ne znam šta može da ispadne od njega

Слика

Potpisao sam ga samo i isključivo zbog fizičkih. Ide fokus na poučera pa šta ispadne...

Слика

Pf, nema igrača u mlađim kategorijama pa da probamo da izvučemo nešto... Nemam nekog beka koji mi uliva veliko poverenje... Možda i dobije priliku...

Слика

Defanzivni vezni jebote...

Toliko o tome... Aj na kraju sezone možda malo retrospektivu ove i prethodne dve sezone bacim, a i nekog igrača od prethodnog intejka...
Последње учитавање од Androsito дана 19 Авг 2015, 17:16, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”