Sanjam svoj zivotni san.

Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Sanjam svoj zivotni san.

Порука од SoneKragujevac »

Kada se odselite kao mali iz svog rodnog mesta i odete daleko odatle oduvek sanjate kakav bi vam bio zivot dole.Naime,kada sam imao 7 godina preselio sam se iz Novog Pazara u Kragujevac.Oduvek sam bio veliki ljubitelj fudbala i oduvek sam zeleo da budem trener u gradu u kojem svi disu za fudbal.Zeleo sam oduvek da osetim to kada je utakmica u gradu da ulice budu puste i da svi znaju gde su Pazarci.Moj otac je nekada bio i jedan od dugogodisnjih fudbalera Fk Novog Pazara i uvek je ostajao u kontaktu sa ljudima iz uprave kluba.Trenirao sam dok sam bio mladji za Pazar i pokusavao da izgradim karijeru golmana ali me je uvek zanimalo da budem strateg.Cvrsto sam odlucio radio na sebi i postao vlasnik A licence FSS-a.Pazar je ostao bez trenera otkazom koji je urucen Kosanovicu i odma sam poslao pismo Novom Pazaru u kojem sam se kandidovao za trenera i nekako su bili ubedjeni da sam bas ja taj covek koji im je potreban.Pozvalli su me da budem prisutan na sastanku da iznesem svoje zelje u sezoni i ocekivanja ,kao i uslove koje potrazujem.Pa bi tek tada videli da li smo nesto dogovorili
Слика

Brzo sam krenuo da pakujem se i posao put svog rodnog mesta i u posetu rodjacima na nekoliko dana dok ne vidim stvari sto se tice posla.Mogu vam reci da dok sam dolazio bilo mi je puno srce i ako ovaj grad obilazim makar 5 puta u toku jedne godine.U glavi su mi bili stihovi: Lijepo je doc' u svoju carsiju, ko pobjednik se vratiti,s ljudima znati kafu popiti.Naravno,sa mnom je posao i moj otac velika podrska u zivotu.Tokom dana smo se videli sa Izetom Ljajicem( legendom kluba i mozda mojim buducim asistentom) i popricali.Posetili smo jos mnogo ljudi koji su nam dragi ,a poseta Pazaru ne bi bila da ne odete na cevape kod Jonuza i pojedete 10 i celu.
Слика
Sutra dan sam imao sastanak sa Nedzadom Dragolovcaninom i Redzepom Koracom sa kojima sam popricao i posle sat vremena razgovora dogovoreno je bilo sve i bio sam spreman za promociju.Istakao sam da cu osvojiti sredinu tabele i da cu tokom sezone ubaciti par igraca iz Pazarove skole i da lose rezultate necu pokrivati na njima.Zakazana je i press-konferencija ,a prozivku sam zakazao za 5dana nakon promocije.Слика
Корисников грб
SoneKragujevac
Assistant Manager
Поруке: 577
Придружен: 22 Феб 2015, 01:25
Место: Kragujevac
Has thanked: 13 times
Been thanked: 9 times
Status: Није на вези

Порука од SoneKragujevac »

Balović pre promocije seo za sto sa legendama,upravom i navijačima

Слика
Prvo kada je došao Balović je održao razgovor sa upravom i predsednikom Dragolovčaninom.Planovi su dogovoreni Evropa se juri ali i ako se ne obezbedi nije toliki problem.Možda i ako se obezbedi Evropa,plavi će morati da odustanu ako ne dodju do finansijskih dobitaka tokom ove sezone.Balović želi da uvede u ekipu i mlade igrače iz ovog grada precizirao je na Zilkića ali nije odbacio da će i drugi momci dobrim radom doći do mesta čak u prvih jedanaest.Cele pripreme biće obavljene u Srbiji,odigraće se par kontrolnih utakmica, a Balović kao mesto za kondicioni trening nalazi po planinama u okolini Pazara.Budžet Pazara neće biti nešto toliko veliko ali bi neke ekipe pozavidelu.Balović je potvrdio da će u narednim danima doći i par momaka na probni period.
Слика
Sledio je sastanak sa legendama kluba koje najčešće zauzimaju Zapadni deo stadiona u Pazaru.Balović je iskazao poštovanje i pozvao ih na razgovor.Dobio je par korisnih saveta,neke igrače su mu predložili čak ,a Balović je prvi trener koji je zatražio ovakav sastanak.Oni su mu poželeli sreću i nadu da će doneti dosta dobrih stvari u Pazar.
Слика
Balović je iskazao poštovanje time što je ukazao priliku i navijačima Torcide i Ekstrema da popriča sa njima.Oni su samo zatražili da taj što igra na travnatom tepihu da srce i ostavi dušu za Pazar.Želimo napadački fudbal,nečemo da se plašimo od drugih ekipa i to je to,iskazao je jedan od članova Torcide.Balović je dobio podršku ,a i dobio mnogo lepih reči za njegovog oca od starijih članova navijača ovih tabora.Dobili smo podršku navijača a, pokušaću da to sa mojim momcima opravdam,istakao je Balović.Balović je takodje i pozvao sve navijače na sutrašnju prozivku i da daju lagani vetar u ledja njegovim pulenima.
[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=5_YLOhHjKMk[/youtube][/i]
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”