Rongo City na turneji

Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Rongo City na turneji

Порука од C0a1209 »

Rongo City
Слика
Klub je osnovan 28.06.2014. trebali smo da se takmičimo u Opštinskoj ligi Pirot, ali je ubrzo nakon osnivanja stigao mail od uprave Manchester City-ja u kome nam porucuju "Drago nam je što je svet dobio još jedan fudbalski klub sa imenom City, a nije iz Engleske...Želeli bi smo da vam predložimo da dodjete u Englesku i da krenete da se takmicite u Vanarama Conference South, mi vam dajemo 10.000€, mali stadion kapaciteta 500 mesta (od cega 50 stolica), i svi vasi igrači dobijaju Englesko državljanstvo. Nestrpljivo očekujemo Vaš odgovor. Sheikh Mansour bin Zayed Al Nahyan"

Nakon održanog sastanka svi smo se složili da vredi otići u Englesku i dati sve od sebe pa šta bude...
Put Engleske je krenulo 17 igrača, a ja kao sekretar kluba sam određen da budem menažer, dok će mi što se taktike tiče pomagati naš trener Branislav Petrović, koji ima igračkog iskustva u Prvoj ligi Srbije, a pošli su sa nama i moj kum Marko Davidović i drug Vladimir Petrović iz Radničkog.
Svi smo nestrpljivi pred polazak i sa nestrpljenjem čekamo da vidimo kakve nas ekipe čekaju u ligi...Više informacija kad stignemo u Englesku.
Tim koji je krenuo put Engleske.
Слика
Ciljevi ovog "izazova":
1. Plasirati se u Premier ligu
2. Pobediti Manchester City
3. Osvojiti LE i LŠ, i sve Engleske trofeje, a i ostale koje mogu osvojiti
4. Postati ekipa sa najvecim rejtingom na planeti (krecemo sa 100)
5. Pokusacu sto dalje da doguram sa ekipicom koja je krenula iz Pirota, bez bespotrebnog dovodjenja drugih igraca.
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Javljamo se iz kisnog Mancestera....barem ne udara sunce u glavu kao u Srbiji, mozemo vise da trcimo. Stigli smo bez problema, hvatali smo avion preko Sofije (ko ce da pici do Beograda kad nam je Sofija blize nego Nis). Doceka nas seik sa delegacijom, dade nam racun sa tih 10.000€ odvezose nas do terena gde cemo igrati i trenirati, stanujemo u nekom skladistu tu odmah do stadiona, polako uredjujemo...milina.
Jos se nismo raspakovali kako treba odmah zovu, kazu treba da se igraju prijateljske utakmice...Ovi moji se popalili kazu "Sad cemo da ih razbijemo, kakvi Englezi, Velsani, Skoti).
Odigrali smo 4 utakmice, u prvoj zapeli ko konji da se dokazemo, lagano pobedili, u drugoj isto, i onda dodjose malo jaci protivnici da nas spuste na zemlju, kao i sto treba, da ne misle da cemo lako.
Слика
Sto se tice lige, sve ekipe su tu negde jednake po jacini, svako svakog moze da pobedi, sa nizom od 2-3 pobede se ide u vrh tabele a sa nizom poraza se ide na dno, tako da nema opustanja. Zavrsili smo "prvi krug" utakmica, i taman mislili sad ce pauza da odmorimo malo, kad ono Englezi ne prave pauzu, nastavljaju da igraju do kraja prvenstva, nismo navikli na takav tempo, videcemo kako ce se zavrsiti. Za sada sam zadovoljan kako tece prvenstvo, ove godine bih bio zadovoljan kao sto uprava trazi sredinu tabele, a vec sledece da napadamo promociju, mada mozda je ulovimo i ove sezone ako spojimo nekoliko pobeda.
Слика
Слика
Na pocetku smo igrali u formaciji 4-2-4 Wide, koju skoro uvek igram, ali se povredio Toce, jedino levo krilo u ekipi tako da smo presli na formaciju 5-2-3.
Malo smo tanki sa igrackim kadrom, doveli smo nekog crnju da popuni mesto, nije los za ovu ligu. Nastavljamo dalje pa novi izvestaj dobijate na kraju sezone. :cheers:
Последње учитавање од C0a1209 дана 30 Мај 2015, 12:56, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Sezona je uspešno završena na odličnom 8. mestu. Mozda se i moglo do play off-a ali nema veze, bolje ovako da se ekipa još uigra.
Слика
Da ne davim mnogo, finansije napreduju lepo, uprava nije htela da mi odobri da nadjemo "parent" klub, tako da cemo videti u kom pravcu idemo u novoj sezoni, da li dovodimo neke nove igrace ili uzimamo neke na pozajmicu, ali o tome kad se vratimo iz Srbije, a do tada idemo na zasluzeni odmor.
A da sezona ne prodje savrseno pobrinuo se "divljacki" mentalitet, mi smo mislili to kao kod nas u Srbiji, nema sale, odma Englez udara po dzepu...
Слика
Do sledeceg izvestaja, pozdrav iz kišnog Mančestera...
Слика
"Trener" Bane, savetuje ekipu pred nastavak utakmice
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Zavrsen je prvi deo sezone, samo blic izvestaj, opsirnije na kraju sezne...
Tabela
Слика
Otislo je par igrača, nisam mogao da im ponudim tolike plate kolike su trazili. Dovedeno jedno pojacanje i jedan na pozajmicu, guramo sa omladincima koji su dobri s obzirom na to da nemamo nikakvu omladinsku skolu.
Слика
Pojacanje: JPJ
Слика
[/center]
Zadovoljan sam kako smo odigrali prvi deo, svakog dana stizu ponude za razgovor za posao, koje odbijam, finansije polako padaju jer imamo platni spisak ali nadam se da cemo pregurati ovu finansijsku krizu.
Do sledeceg izvestaja, pozdrav iz kisnog Mancestera... :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”