Buduci evropski gigant

Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Buduci evropski gigant

Порука од DaniloMilosevic »

Posto sam kasno video da postoji menadzerska prica o Boston Utd, tu pricu sam obrisao i krenuo sam novu

AFC FLYDE FC
Слика

Puno ime Association Football Club Fylde
Osnovan je 1988, poznatiji kao Kirkham & Wesham
Stadion Kellamergh Park
AFC Flyde je Semi-Professional klub, jedan od najmladjih klubava u ligi.
Nadimak The Coasters - Podmetaci


Слика


Danilo...
Daniloooo... zvali te iz sluzbe za tacno vreme, posto jedini ti ne znas da je 13 i 30, dizi se magarce, pas ti cvili treba da ga prosetas, jos posao nisi nasao, dokle mislis da te ja izdrzavam do 40te?
Dobro je cale jos malo me pusti...
STA JOS MALOOOOO... Dizi se a posle da trazis posao, koji si moj batalio falkultet, samo sam bacio pare, samo sedis pored tog smeca i trazis posao!
Posle nekog vremena kada sam se vratio iz setnje, seo za svoj racunar, sta ce mo prvo XNXX, RED TUBE, ma jok ne da mi se da gledam kako drugi jebe!, Bacam pogled na e mail i krece

Nista...
Sranje...
Odvtatno... (ko jos zeli da kupa mtrvake) mada 70 e po mrtvaku jos da ga izljubim za te pare.
Warton??? Sta koji ku*ac, gde se ovo nalazi, ucio sam geografiju ali za ovo jos nisam cuo, bacam pogled i citam.


"Postovani gospodine Milosevicu (cuj ovog gospodine, imam 2 pari carapa i 1 gace) Moje ime je David iz Skocke sam, moje zanimanje je direktor fudbalkosg kluba AFC Flyde iz Engleske, klub se nalazi na Wartonu, oprista Flyde u Engleskom okrugu Lancashire. Citali smo neka vasa izlaganja, dopalo nam se kako razmisljate, mi smo mlad klub svega 27 godina, bas kao i vi, pa smo resili da vas pozovemo na razgovor ako ste zainteresovani za posao, morate da znate da se klub nalazi u Vanarama North poslednja liga. Ocekujem vas poziv."

Engleska je*o te, videcu Vengera, gledacu Londonski derbi, obici cu KOP, klopa cu pomfrit i ribu, caj svakog dana u 17h... Brate ovo je san!!!



Caleeeeeeeeeeeeeeeeee ....
eeeeeeeeeeeeeee majmuneeeeeeeee.....
Izgleda da sam dobio posaoo...
Ne seriiiii, takve kao sto si ti ili su u zatvoru ili se obese.
Ne majke mi dodji da vidis.
Ne kuni se u majku, sto puta sam ti reko, majka je svetinja! Vidi Engleska mamu ti je*em, pa ti ces njih da treniras, 60.000 ljudi dodje na jednu utakmicu i od tol'kog broja ljudi ne mogu da nadju trenera nego tebe zvali. Ovaj svet je otisao u kur*c.
Cale ovo je poslednja liga.
Znao sam da je neko sranje cim su tebe zvali, ne ocekujem da mi vratis pare od karte za Englesku


Bacio sam se za komp, odgovorio na poslat mail, dogovorili smo se da dodjem u Englesku, da zavrsimo sve pregovore i da konacno krenem da radim.

Proslo je nedelju dana od dogovora, sa gospodinom Davidom, dolazak u klub sacekalo me veliko iznenadjenje.

Слика

Znam sta ste pomislili odma SRAM VAS BILO (Ja sam ipak dzentlmen i necu vam reci da li je nesto bilo, A BILO JE :) )

[youtube]

Код: Изаберите све

https://youtu.be/NMFCO7ISEs8
[/youtube]

U nekoj kucici, sa polu otvorenim prozorima dok napoljuju tuce vetar i lije kisa, nasao sam se sa predsednikom kluba.

DH Dobar dan gospodine Milosevicu, kakko ste putovali?
DM Dobar dan bolje vas nasao (NAVIKA) hvala na pitanju, dobro, malo hlado ovde.
DH To je ovde svakodnevno, da li ste za solju caja?
DM Nije jos 17h?
DH Ne pijemo mi samo u 17!
DM Onda moze.


Posle price sa gospodinom predsedniko,obisli smo prostorije kluba, popricao sa kapitenom i igracima,kao i sa celokupnim osobljem u klubu. Posla ima mnogo tako da smo poceli sa kolko tolko ozbiljnim radom, malo smo gledali neke igrace kako bi zarkpili neke sitne pukotine ali i da pojacamo konkurenciju u klubu.
Последње учитавање од DaniloMilosevic дана 26 Мар 2015, 00:31, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

Moja fudbalska licenca to nistam stavio na pocetku.
Слика

Слика

Pogledavsi sta sve imam na rapolaganju, odlucio sam da se ne bazirem previse na dovodjenje igraca nego par komada cisto da budem siguran da ce to da funkcionise kako treba, u tim su dosli 2 stopera, jedan desni bek i jedan levi vezni.

Слика

Sto se osoblja tice stigli su 1 Physio i 1 Coach

Слика
Krenuli smo lagano sa pripremnim utakmicama gde smo ostvarili jako dobre rezultate, i cak u utakmicama gde smo igrali nereseno i izgubili, bili smo bolji protivnik, sa vise konkretnih sansi , vise lopti u svojoj korstis . Od 6 odigranih prijateljskih meceva ostvarili smo 4 pobede, po jednom smo odigrali nereseno i izgubili.
Слика

Taktiku za prvu sezonu sam izabrao svoju omiljenu, (Nju nisam menjao od managera 2009)
4 - 3 - 3 sa bocnim napadacima ili ti krilima,posto je to ipak engleski fudbal i kad god sam pokusao nesto da experimentisem, primao sam 4 i vise golova. (drzim se tradicije)

Слика
Слика

Слика
AFC Flyde : Brackley
Prvo kolo kao i otvaranje nove sezone, odigrali smo na nasem stadionu ugostili smo Brackley, ne bas savrsenom igrom uz dosta srece smo ih savladali sa 2 : 0, prvi gol je bio auto gol gde smo im posle tok shoka spakovali jos jedan za prvu pobedu u sezoni.
Stalybrigde : AFC Flyde

Kao sto smo odigrali prvu utakmicu tako smo nastavili i sa drugom utakmicom, ekipa Stalybridge nas je ugostila,jako slabo izdanje mojih momaka na terenu i ako smo imali dosta preciznih pasova, loptu u svom posedu ipak smo otisli kuci bez bodova i to je bio najubedljiviji poraz u prvom delu sezone 1 : 3.
AFC Flyde : Worcester
Najubedljivija pobeda koju smo ostvarili u prvom delu sezone je bila 5 : 1 i pokazali smo u stvari da smo ovim golovima spremni da se borimo i za prvo mesto sto da ne, nista nije nemoguce.

Слика

Krenule su i kvalifikacije za FA Cup mi smo krenuli od 2 kruga i odigrali smo 2 utakmice sa ekipom Buxton,posto prva utakmica je bila 0 : 0, a u drugom sustretu ove 2 ekipe izasli smo kao podednici u produzecima, posto i u regularnom delu sustre zavrsilo se nepovoljnim rezultatom 0 : 0 jedini strelac na ovom susretu Danny Rowe u 119 minutu. U trecem kolu kvalifikacija za FA Cup savladali smo ekipu Worcester inace redovne musterije sto ce se posle ispostaviti sa 1 : 0, u 4 kolu kvalifikacija odigrali smo 2 meca sa ekipom Lowestoft u prvoj utakmici vidjena je otvorena igra, prava goleada krajni ishod te utakmice je bilo 3 : 3, u drugom susretu ekila Lowestoft je bila bolja samo za jedan pogodak, kao i u prvoj utakmici igralo se otvoreno sa obe strane, i u ovom susretu vidjeno je mnostvo golova,ali nedovoljno da odemo dalje ekipa je porazena sa 2 : 3.

Sto se prvog dela sezone tice ostalo je jos par utakmica gde smo od 10tak utakmica gde smo u prvih 5 ostvarili samo 1 pobedu i 4 remija, bas pred novi Cup pod nazivom FA Trophy North.

Слика
U Fa trophy Nortu krenuli smo od 3 kola kvalifikacia, gde smo ugostili Bratford PA, i poslali ih kuci da jos uce, vidjeno je cak 5 golova na toj utakmici, cak 4 u gostujucoj ekipi, i tako smo se plasirali u prvoj rundi FA Trophy North gde smo odigrali susret sa Barrow u gostima, savladali smo ih sa 1 : 0 i plasirali smo se u narednu rundu. A za narednog protivnika smo dobili ekipu koja igra u visem rangu, tako da ce to biti jako teska utakmica za nas, i vec smo ostali i bez drugog kupa.
Prvi deo sezone je zavrsen i jako sam zadovoljan kako sam odradio sve to,mislim da sam mogao i bolje ali u zbog povreda morali smo da krpime ekipu tako da u svakom slucaju nisam se nadao ovim.
Слика
Najbolji igrac trenutno u ekipi, i covek koji je masina za postizanje golova

Слика

Zaboravio sam ranije da slikam tabelu, sada je trenutno 1 Februar 2015 i tabela je ovakva. posto smo zaredjali 4 poraza ali polako bice price i o tome.
Слика
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

AFC FLYDE FC
Football Manager 2015 LLM


Dobar dan gospodine Milosevicu
Dobar dan Davide, da li ste primetili, kako vas tim igra celu polu sezonu? Moram priznati bilo je i uspona i padova.
Naravno da sam primetio raduju me rezultati, imas potpunu kontrolu nad ekipom, igramo i FA Trophy.
Da igramo, samo sto je to mnogo jaka ekipa i tesko je da cemo proci, gledao sam par kaseta sa utakmicama, solidni su, ekipa je 10 a imaju samo bod manje od nas, koji smo 2 u nasoj ligi. to ipak nesto govori kakva je to liga...
Sta god da uradimo to je za nas kakav takav uspeh, ali nadamo se najboljem. Da li mogu da ti postavim nekoliko pitanja?
Naravno da mozete.
Kako vam se svidja trenutno stanje u Engleskoj i da li bi ste produzili ugovor sa nama?
Svidja mi se i naravno da cu produziti ugovor sa ekipom, ne zelim da ostavljam posao nedovrsen.
Hoces li dovoditi nekog u zimskom prelaznom roku.
Dosta sam razmisljao, o tome moram da priznam, ali ne vidim neke pukotine trenutno, eki pa je dobra i mislim da cu ovaj perio usavrsavati ekipu, necu dovoditi nova lica na stadionu, a moram da priznam da da su privukli dosta ljudi na stadion, uskoro cemo biti krcati, ako budemo imali dovoljno srestava prosiricemo stadion.
Nadam se tome...


Pre pocetka nastavka sezone, dobio sam da potpisem novi ugovor, kao sta sam pristao na to u razgovoru sa prdsednikom.

Слика

Слика

Nismo imali mnogo vremena da se odmaramo, i ako smo imali jasan i zactac cilj, da prodjemo sto dalje u FA Trophy cupu, nismo uspeli u nastavku prvenstva odma na startu smo vezali 4 poraza za redom, i u prvenstvu i jedan u kupu, najbolji strelac se povredio na 4 meseca, vec su nam se snovi polaro rasprsili.
To je ipak bila samo trenutna kriza, posto smo vezali posle toga 5 pobeda pa 2 remija, pa novih 5 pobeda i 1 remi,tek posle 13 utakmica doziveli smo poraz i to 2 kod kuce i 1 pobeda u gostima, i ti porazi su nas kostali da odemo direktno u visi rang. Zavrsili smo na drugo mesto samo bod manje od prvo plasirane ekipe Harrogate.

Слика

KONACNA TABELA

Otisli smo u play off u polu finalu gde smo odigrali 2 mece sa ekipom Boston Utd. u prvom mecu u gostima smo odigrali 0 : 0, dok smo u drugom mecu kao domacini slavili sa 2 : 0, i plasirali se u finalu.

Gospodine Davide kakav je osecaj igrati finale play off-a i boriti se za visi rang.
Ne znam sta da ti kazem Danilo, celu noc nisam spavao, veliki pritisak, trema, radost ali plasim se tuge, sta ako danas zakazemo.
Nadam se da nece biti tako, ali lopta je okrugla, verujem u nase igrace, mislim da smo sposobni za visi rang takmicenja, ipak nam to bio cilj i ako nismo 100 % verovali da cemo uspeti.
Bice to sjajan uspeh ako uspemo, ukoliko pobedimo u finalu, prosiricu stadion.
Obecavate ili je to samo lazna nada?
Naravno da obecavam...


Polu finale play off-a

Слика

Finale play off-a

Слика

Statistika finala

Слика

Kraaaaaaj...
Idemoooooooooo ...
Finaleeee kakvo se ne pamtiiiiiiiiiii....
Golovi su se smenjivali kao na traci 1 : 0, 1 : 1, 2 : 1, 2 : 2, 3 : 2 i kraj.
Izgovoricu jednu cuvenu recenicu, mog kolege "Nebo se otvorilo, stadion je eksplodirao" malo manje od 2000 gledala su na nogama, sjajna i vazna sezona za ove momke, za mladog strucnjaka Milosevica, ovo je jedna od najmladjih ekipa u ovoj ligi, a pokazali su svima kako se bori da svoje snove... Ostavucu vas da uzivate u prizoru, sve gledaoce kraj malih ekrana.


Слика

Слика

David : "Cestidam na fantasticnoj utakmici"
Ja : "Hvala, ovo smo sanjali na pocetku, zato ste mene i izabrali za trenera"
David : "Naravno, kao sto sam obecao ovih dana ce poceti prosirenje stadiona, uzivaj sa momcima, zasluzili ste svi, bilo je ovo mojih najgorih 90 minuta u zivotu"
Ja :"Nadam se ne i poslednjih"


Слика

Prva sezona zavrsena, bolje nismo mogli da odigramo, za koji dan ce biti drugi deo, posto ce mi trebati malo vise vremena oko igraca, sad ipak dolazi veci izazov[/b]
Последње учитавање од DaniloMilosevic дана 27 Мар 2015, 01:58, учитано 3 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”