Ređanje novih titula i uspeha - PFK!

arkham
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 21 Мај 2011, 14:03
Место: Србија,Paracin
Status: Није на вези

Ređanje novih titula i uspeha - PFK!

Порука од arkham »

Слика


Radosavljević Srđan, mladi menadžer iz Engleske, raspad stare države Juge, primorao je porodicu Radosavljević da se preseli u Engleskoj u gde su živeli od 1994. godine, velika Jugoslovenska porodica, nije mogla da zadrži tu nacionalnost za vreme devedesetih i primorana je bila da se preseli, i njihov član Radosavljević je voleo fudbal, igrao fudbal u nižerazrednim klubovima i dobio licencu A trenera pri kraju njegove karijere.


Слика
Razor u Partizanu, Đurić u potrazi za trenera veliki puč u Partizanu između Nikolića i Đurića!
Слика

U Partizanu je nastao haos, Nikolić tražio novac za transfer, ali je Đurić sa smehom to odbio kako kaže Nikolić, Đurić i uprava su smenili Nikolića!

- Nikada ništa ne shvatam lično i sve ovo što želim da kažem nije zbog toga da bih sebe odbranio, jer se ne bojim za svoje mesto, nije mi bitno, koliko Partizan koji je iznad svega!
Mnogo toga bilo je naopako u klubu od početka nove sezone, odnosno od početka priprema. Bolna tema je prelazni rok, koji je i bio najveći razlog neslaganja "struja" u Partizanu, sportskog menadžmenta i rukovodstva. - Kaže Nikolić!
Последње учитавање од arkham дана 27 Јан 2015, 20:29, учитано 2 пута укупно.
Srki
arkham
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 21 Мај 2011, 14:03
Место: Србија,Paracin
Status: Није на вези

Порука од arkham »

Đurić promovisao trenera: Novi trener Partizana Radosavljević!
Слика


Novi trener Partizana Radosavljević Srđan, bivši amaterski fudbaler u Engleskoj.


- Ja: Dobro došli na moju promociju u Partizanu.
- Novinari: Hvala, šta vas je nateralo da dođete u Partizanu?
- Ja: Od malih nogu navijam za Partizan.
- Novinari: Kakav fudbal volite?
- Ja: Brz napadački, sa puno golova.
- Novinari: Šta kažete o prošlom treneru Partizana, Nikoliću?
- Ja: Ne mogu ništa da kažem, ne poznajem ga, ali do sad je dobro vodio klub, ali ja ću pokušati bolje.
- Novinari: Planirate li neka pojačanja?
- Ja: Za sad ne, videćemo.
- Novinari: Šta očekujete ove sezone?
- Ja: Duplu krunu i ulazak u Ligu Evrope.
- Đurić: Hvala vam to bi bilo sve za danas.




Pripremne utakmice:
Слика

Loše, loše...

Transferi:
Došli:
Слика
Otišli:
Слика

KVALIFIKACIJE ZA EVROPU:

LŠ:Prva runda protiv Sutjeske smo se pali očekivano smo ih pobedili u gostima i kući 3:1 ; Druga runda Seltik, teško da možemo da prođemo tako sam poručio igračima, kod kuće smo pobedili 1:0 , nije bilo sve rešeno u gostima smo izgubili 3:1 bolja igra Seltika i ispali u Ligu Evrope.
LE: Srednji rival Rapid iz beča, u gostima smo izgubili 1:0 ali je bila bolja naša igra lopta nas nije htela, kod kuće smo slavili 2:0 i prošli u grupnu fazu.

Слика

OSTATAK DEO PRVENSTVA I LIGE EVROPE

Imali smo klimave pobede i nekoliko poraza i nerešene, sve u svemu ova polusezona je slaba, u LE smo jurili da prođemo ali nismo uspeli pretekao nas je Wolfsburg, u Jelen Super Ligi smo bili slabi, trkali smo se sa Jagodinom i smenjivali mesta i na kraju bili bolji, Zvezda je ispala iz koloseka i završila na 10. mestu, mora još mnogo da se radi i trenira.

Слика
Последње учитавање од arkham дана 28 Јан 2015, 04:38, учитано 1 пут укупно.
Srki
arkham
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 21 Мај 2011, 14:03
Место: Србија,Paracin
Status: Није на вези

Порука од arkham »

DRUGA POLUSEZONA - JSL

ZIMSKI TRANSFERI:

Došli:
Слика

Otišli:
Слика


Bolja za niansu polusezona od prošle, osvojili smo Duplu krunu.
Imali smo nekoliko poraza i nerešenih utakmica, kup smo osvojili lagano u finalu sa 7:0 protiv Metalca, Jelen Super Ligu smo osvojili bez neke utrke sa ostalim klubovima sa 9 boda prednosti nad Jagodinom.... biće bolje sledeće sezone.

Слика
Последње учитавање од arkham дана 28 Јан 2015, 04:50, учитано 1 пут укупно.
Srki
arkham
Youth Team Coach
Поруке: 69
Придружен: 21 Мај 2011, 14:03
Место: Србија,Paracin
Status: Није на вези

Порука од arkham »

SEZONA 2

Слика

Počinjemo sezonu, otvaranjem kvalifikacija za Ligu Šampiona.
Izvukli smo Sarajevo, favoriti smo bili, i pobedili u gostima 3:1 i kući 6:0 ;
Opet klub iz EX Yu, Dinamo iz Zagreba, favoriti su bili oni, ali lopta je okrugla, slavili smo u gostima 4:1 i kući 4:2 ;
Nastupio je Pley Off, Viktoria Plzen, favoriti za prolaz, otišli smo u gostima i tako su nas i vratili izgubili smo 2:1 gol na tom meču je postigao Šaponjić(40) za nas, a za Plzen Tecl(33), Duris pen(88);

ISTORIJSKI MEČ Partizan - Viktorija Plzen!
Ko će proći u Ligi Šampiona, Partizan ili Viktorija, Srbija ili Češka,....
Očekiva se vrlo tvrd meč.

Partizan petardom iznenadio Plzen, Partizan u Ligi Šampiona!

Partizan 5:0 Viktorija Plzen

Слика

Junak meča Stefan Nikolić!

Слика

IZVLAČENJE GRUPA!

Слика Слика

Srednja grupa u kojoj smo se pali, ni pakao ni raj sa Mančester Sitijem, Zenitom i Baselom, favoriti za prolaz su Siti i Zenit, ali nikad se ne zna!

TRANSFERI:
Došli:
Слика

Otišli:
Слика
Последње учитавање од arkham дана 28 Јан 2015, 05:19, учитано 1 пут укупно.
Srki
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”