We Are Derby

Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

We Are Derby

Порука од ericvencani »

We Are Derby
Dugo nisam vodio tim iz Engleske, zasto ne sada? Izabrao sam ni manje ni vise no Derby County. Jedna stvar je jasna, hocu promociju po svaku cenu...Dovoditi igrace za male pare a prodavati za milione to je ono sto takodje zelim...
Слика
O klubu mozete pogledati OVDE
Последње учитавање од ericvencani дана 30 Нов 2014, 17:56, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Dovedi Lee Holmes-a i da te bog vidi.
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Po misljenju mojih skauta Holmes nema ni dve zvezdice, tj 1,5 zvezdicu...Imas neki drugi predlog? :yesko:
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Lee Holmes, budući Ryan Giggs na CM03-04, dečko je plodio na ML/AML, ponikao u Derbiju, jedno vreme i rekorder kao najmlađi igrač, možda i najmlađi strelac u istoriji Derbija.

Trebali su da predstavljaju sjajnu budućnost Derbija i Engleske, Holmes i Tom Huddlestone.
Последње учитавање од Džajo5 дана 30 Нов 2014, 18:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Sada igra u Prestonu, ima 27 godina.... Ne dopada mi se bas...Ali hvala na predlogu :)
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

PRE-SEASON
Слика
Слика
Prelazni rok jos nije gotov, tako da moze da dodje do jos nekih promena, bilo bi odlicno kad bi prodao nekog igraca.

Takodje je doslo do promena u strucnom stabu
Слика
Imamo dobar strucni stab, ali trebace mi jedan ili dva trenera jos, jos da uprava prosiri mesta za trenere i to ce da bude odlicno.
TEAM ROSTER
Слика
Слика Слика
Mozda dodje do manjih promena u sastavu, ima jos mesec dana do kraja prelaznog roka, videcemo sta ce se desiti.


FORMACIJA
Слика
FINANSIJE
Слика
E sada je sve spremno za pocetak sezone, pocinjemo na svom terenu protiv Rotherham-a.
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Domination for Rams
WE ARE DERBY
Pocinje nova sezona, da li ce ovo biti sezona iz snova za Derby? Ili ce ipak biti nocna mora?
Moze se reci da trener Eric nije imao tezak ispit na samom startu, ali svaki pocetak je tezak nije bitno protiv koga igrate. Eric je polozio sve ispite ovog meseca bez vecih problema.
Слика
U kupu igramo losije, ipak tu igraju samo odmorni igraci, uopste ne izvodim najjaci tim, to cuvam za ligu, sto je i dalo rezultata. Sto se tice kupa u narednom kolu igramo takodje kuci protiv Sunderland-a. Videcemo sta cemo uraditi u tom mecu. Inace ova pauza zbog reprezentacija je dosla bas u pravo vreme, nakon teskog meca u kupu, i mrsave pobede u ligi. Taman sad igraci imaju 2 nedelje da se odmore i dodju sebi. Ocekuje nas tezak period, sa dosta utakmica u gostima.
Слика
Kako je dobro gledati sa vrha...Ali da se ne nadamo previse, kao sto sam rekao sledi nam tezak period. Mozda najzasluzniji igrac sto se nalazimo ovde je Crhis Martin.
Слика
Decko je razbio ovog meseca, na 4 utakmice u ligi postigao je 8 golova.
Слика
Ovo je stadion koji ce biti neosvojiva tvrdjava za timove iz engleske, a mozda i iz Evrope.
I za kraj...
Слика
Слика
Последње учитавање од ericvencani дана 30 Нов 2014, 22:51, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Pauza nam je dobro dosla, nastavili smo u istom ritmu, ali vec od sledece utakmice ponovo je igrace poceo da stize umor, i napravili smo nekoliko kikseva u ovom periodu, ali sve se to zaboravi kad se pogleda tabela, i kad vidimo da smo izbacili ekipe iz Premijer Lige u kupu. Umalo da zaboravim, doveo sam dva igraca na free, cisto da pojacam konkurenciju, jedan je vezni, a drugi moze da igra AML/AMR/AMC, ali meni treba na levom krilu, sigurno vam je poznat.
Слика
Izuzetno dobro su odigrali, veoma brzo su se prilagodili na novu sredinu i na stil igre.
Mislio sam da mogu i dalje ostati ne porazen. Rekao sam da ce Pride Park biti neosvojiva tvrdjava, i bila je, ali ne zadugo. Wigan nam je naneo najtezi poraz, mislim da ce to i biti najtezi poraz na ovom sejvu.
Слика
Morali smo po svaku cenu da dobijemo Stoke u kupu kako bi se iskupili pred navijacima za ovu veliku bruku. Obecao sam na konferenciji za medije da se ovo nece ponoviti vise, ovakva utakmica kao sto je bila protiv Wigan-a. Ne znam sta se desilo, bili smo ocajni, a to se vidi i po statistici.
Слика
U ligi i pored debakla smo i dalje na celu kolone, nadam se da cemo tu i ostati. Ne moramo dugo, bar do kraja sezone.
Слика
U kupu moze se reci lak zadatak u QF, ocekujem prolaz u SF, a tu sta bude bice.
Слика
Za kraj ovog javljanja iz Derby-a, da pohvalim mog ponajboljeg igraca, jednog od nosioca igre na sredini terena.
Слика
KEEP CALM AND SUPPORT DERBY COUNTY
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Kako ti se čini onaj Rojmdojter ili kako se već zove?
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Los finis prvog dela sezone, usli smo u malu krizu u nekim utakmicama mnogo lose igramo.
Igra se jos cela polusezona. U najveći okrsaj sada se krece zakletva data je, pokleci nece. Sezona je i dalje daleko od raspleta, al' situacija je vec postala napeta.
Слика
U poslednje vreme tesko dobijamo utakmice na svom terenu, a u gostima jos teze.
Слика
Ovako izgleda gornji deo tabele.
Novu Godinu pocinjemo utakmicom u FA kupu, kad sam vec poceo o kupu, u polufinalu Capital One Cup-a, izvukli smo WBA koji nisu bas u najboljoj formi ove sezone, bore se za opstanak kao i sve ekipe sto smo do sad izbacili. Posto smo imali srece na zrebu, i stigli do poslednje prepreke, sada zelimo u finale, imamo dva meca da pokazemo da smo bolji. U drugom polufinalu sastaju se Chelsea i Tottenham.
Слика
Najbolji igrac ove polusezone je Jeff Hendrick.
Слика
Mislim da necemo biti aktivni mnogo u ovom prelaznom roku, ustvari necemo uopste biti aktivni ako nekog igraca ne prodamo za velike pare.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

WE ARE DERBY COUNTY
Igrali smo dosta promenljivo u ovom periodu, ono sto je najbitnije ostali smo prvi na tabeli, i usli u finale Capital One Cup-a.
Слика
Kao sto vidite, ispali smo iz FA Cup-a, posle onog poraza od Wigan-a, najlosija utakmica na nasem stadionu. Protiv Charlton-a, sam igrao u skroz izmenjenom timu, rizikovao sam 3 boda zbog finala kupa. Morao sam da odmorim igrace.


Слика
U jednom trenutku nam je bilo rizicno za prvu poziciju, a onda od utakmice protiv Boltona mi smo zaigrali bolje a Brentford je pao sa formom.
Najbolji igrac nam je Chris Martin u ovom periodu, postigao je mnoge bitne golove i doneo vazne pobede.
Слика
Ocekuje nas utakmica protiv Chelsea, nadam se da cemo odigrati dobro i borbeno kako dolikuje finalu. Samo ne znam, u slucaju naseg poraza u finalu, da li cemo naredne sezone igrati Evropa Ligu, posto ce Chelsea gotovo sigurno igrati Ligu Sampiona.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

PROMOTION
Gotova je sezona, promocija je ostvarena, i to na veoma ubedljiv nacin, ali da krenemo redom. Prvo od meca finala Capital One Cup-a.
U finalu smo igrali protiv Chelsea, nismo imali sta da izgubimo, jednostavno smo uzivali u igri, a siguran sam da su i navijaci uzivali, svih 90.000. Mogli su da vide dosta golova, i jedno nadmetanje.
Слика
Sada cekam da se zavrsi Premier Liga, pa da vidim da li sledece sezone igram Evropa Ligu, tj kvalifikacije.
Nakon finala su nam ostale samo utakmice u sampionatu, kako se blizio finis sve je bilo izvesnije da cemo izboriti promociju.
Слика
Mi smo ispunili nas cilj, osvojili smo to prvo mesto na tabeli, a kao drugi kroz cilj ce proci Wolves.
Слика
Javljam se ponovo uskoro, idem da posetim rodbinu u Srbiji, i da ispratim moj voljeni Partizan nadam se do titule. Tu je borba sa Zvezdom to samog kraja sampionata, imaju isto bodova za sada.I da pogledam potencijalna pojacanja
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

PRE-SEASON 2015-16
Nova sezona, novi izazovi, visi rang, najjaca liga na svetu. Sve to zahteva nove igrace i poboljsanje tima. A ja sam za to dobio 10.25M i sve sam potrosio.
Слика
Слика
Sigurno je bilo ocekivano da cu dovesti nekog od igraca vecitih, a izabrao sam po najboljeg. Sjajni Danilo Pantic je dosao u moj klub, i veoma sam srecan zbog toga.
Bilo je dolazaka i sto se strucnog staba tice.
Слика
Tu je najzvucnije ime svakako Paul Scholes.
Слика
Pripreme su prosle vise nego odlicno, odigrali smo par utakmica protiv dobrih ekipa, uglavnom u gostima. Jedino je generalna proba bila na nasem terenu.
Слика
Club Brugge je pred sam kraj utakmice izjednacio. Inace oni ove sezone igralu LS, a Anderlecht LE. Odlicno smo se pokazali pred start sezone.
TEAM ROSTER
Golmani
Nicola Lealli
Bojan Saranov
Lee Grant
Odbrana
Kieron Freeman
Richard Keogh
Mark O'Brein
Ryan Shotton
Alessandro Longhi
Michelangelo Albertazzi
Armando Izzo
Jack Hunt
Davide Brivio
Vezni
Marcelo Diaz
George Thorne
Will Hughes(c)
Paul Coutts
Jack Collison
Jeff Hendrick
Craig Bryson
Danilo Pantic
Napad
Jamie Ward
Jassine El Ghanassy
Chris Martin
Johnny Russel
Simon Dawkins
Tu su takodje i mladi igraci koji imaju pravo nastupa.
Josh Lelan(DC),Seko Fofana(DM,MC),Tom Koblenz(MC),Ivan Calero(AMR/L,STC),Mason Bennett(STC)
Da ne zaboravim da kazem, ove sezone su ocekivanja uprave da nekako izborimo opstanak, a ja mislim da mozemo do sredine tabele. Dok mediji predvidjaju takodje grcevitu borbu za opstanak, a na kraju 15mesto.
Слика
Sada pocinje ono pravo.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

BPL STARTED
Prvo kolo, i jedno od tezih gostovanja u ovoj ligi. Putujemo u London, na megdan Tobdzijama. Znao sam da ce biti tesko, ali ne da ce nas razbiti. Odmah naredno kolo ispravljamo gresku.
Слика
Odmah u narednom kolu sigurna igra na nasem stadionu i zasluzena pobeda. U kupu smo igrali koliko je dovoljno.
Слика
Tabela nakon nepotpunog drugog kola. Imamo odlicno mesto na tabeli hahaha.
U kupu smo izvukli jednog od laksih protivnika u trecoj rundi.
Слика
Toliko za sada. Pozdrav iz Derby-a.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Toplo-hladno
Vec od pocetka sezone igramo u sistemu toplo hladno, dobijamo utakmice na svom terenu gubimo u gostima cak i od slabijih ekipa, a kuci dobijamo sve redom. Za sada se dobro drzimo na tabeli.
Слика
Moze se reci da je za sada stanje na tabeli, manje vise, zadovoljavajuce.
Слика
Hmm, zadovoljan sam kako funkcionise napad, postizemo gol na svakoj utakmici, ali ne mozemo mi da damo golova, koliko nasa retardirana odbrana moze da primi. Protiv Crystal Palace malo je falilo da uletim u teren i bijem golmana sto je postigao auto gol jer nije uspeo da ustopuje luptu koju mu je vratio Longhi. Protiv Liverpool-a u kupu je bila luda utakmica. Gubili smo sa 1:3, a onda smo krenuli da igramo, preokrenuli na 4:3, ali u zaustavnom vremenu smo popustili i primili gol, i otisli na produzetke.
Слика
Zadovoljan sam zrebom, ocekujem prolaz u narednu rundu. U SF ce po svemu sudeci biti ekipe iz BPL, mislim da Watford ne moze da napravi iznenadjenje u gostima, mislim da igraju na White Hart Lane.
Javljam se na polusezoni.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

RAMS
Konacno pobeda u gostima
Idemo redom...Zavrsena je polusezona u BPL, stanje na tabeli moze se reci da je odlicno. Imamo sansu da se borimo za Evropu, mada to ce biti tesko, vise se nadam Evropi preko kupa nego preko lige ove sezone.
Слика
Ovo je preiod u kome smo bili sjajni u nekim utakmicama. Ostvarena je prva pobeda u gostima ove sezone, a onda i veliko iznenadjenje na Teatru Snova.
Слика
Ovo smo lagano dobili. I ostvarili prvu pobedu u gostima ove sezone.
Слика
A gde je prva, tu je odmah i druga. Prezadovoljan sam igrom na ovoj utakmici, mozemo da se nosimo i protiv jacih timova, samo kad nam je dan.


Stanje na tabeli je veoma zadovoljavajuce.
Слика
Mozemo lako da se ukljucimo u borbu za Evropu, samo ako nastavimo dobro da igramo.
Izvuceni su parovi u oba kupa.
Слика
Sada malo zanimljivosti u ovoj polusezoni.
Izmolio sam upravu za poboljsanje trening centra, jedva su prihvatili, ali bitno je da su prihvatili.
Слика

Moji dosadasnji rezultati sa Derby County-em nisu ostali nezapazeni u drugim klubovima.
Слика
Ova ponuda je odbijena, kao sto ce i svaka sledeca biti.
Finansije su svakim danom sve bolje i bolje.

Слика
Za kraj ovog izvestaja, SS najbolje igraca u ovoj polusezoni po mom izboru. Do pred kraj prosle sezone, nepoznati igrac zizoj javnosti, a onda je poceo dobijati sansu u prvom timu, i ove sezone je eksplodirao u BPL.
Слика
Javljam se ponovo uskoro. Bice dosta zanimljivo u narednom periodu.
Последње учитавање од ericvencani дана 17 Дец 2014, 16:56, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
Mihailo
First Team Coach
Поруке: 477
Придружен: 21 Јул 2013, 21:21
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Mihailo »

Mali Mejson ima motor u bulji :zelenko: :zelenko:
Look, I'm not like a boss. I am the boss!
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Decko razbija :yesko: Ako ovako nastavi, necu ga dati ispod 50-60M :xD:
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Stigla mi je ponuda za mesto selektora U22 reprezentacije Juzne Koreje, koja se u tom trenutku nalazila na Azijskom kupu. Stigli su do 1/4finala kad sam ih ja preuzeo.
Слика
Dve pobede od po 1:0 i prolazak u finalu, u finalu smo bili favoriti za osvajanje, vodili dva puta, ali umor je stigao igrace i iz nasih gresaka primamo gol u zaustavnom vremenu i odlazi se na produzetke, tu nije bilo golova pa je u penal seriji bolji bio Irak i zasluzeno osvojio taj Azijski kup.
Da se vratim ja u Derby gde je mnogo zanimljivije.
Слика
Ovo je moglo mnogo bolje, svega 4 pobede za dva meseca. 3 neresene kad sam hteo da udjem u teren i bijem sve moje igrace da davim svakog iz odbrane po ugledu na cika Vujosevica. City smo skroz nadigrali, ali bomba kakva se ne brani sa 35m svi su se ukopali lopta je udarila u precku i usla u gol.
Слика
Ne ocekujemo plasman u Evropu, Arsenal je dosta odmakao i smatram da se vec znaju ekipe za evropska takmicenja.
TRANSFERI
Prodali smo dva igraca, uvalili ih za lepe pare.
Ovog Wilsona jurim od pocetka sezone, i tek sad sam mogao da ga dovedem, decko razbija na mestu stopera a imam ja msm 24god.
I od jednog i od drugog igraca, treba da dobijemo jos po 3M evra, kad odigraju nekoliko utakmica ili nzm sta je vec uslov, bitno je da cemo dobiti te pare.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Iznenadjenje
Nakon ispadanja iz kupa od Arsenala u revans mecu, zaigrali smo promenljivo, kiksnuli smo od QPR-a na svom terenu kad niko to nije ocekivao, e od tog trenutka smo igrali kao RMD, niko nam nista nije mogao.
Слика
Vodili smo protiv Arsenala, ali opet pad koncentracije, produzeci i tu nismo imali snage. Mancester se izvukao ovog puta.
Слика
Na kraju smo zasluzeno osvojili 7. mesto na tabeli, i dobili 18M kao nagradu za to. Vec sam poceo da trazim igrace za novu sezonu, da izborim plasman u Evropu. Kad stize meni poruka, Derby County sledece sezone igra kvalifikacije za Evropa Ligu, ja gledam kako je to moguce kad samo 5-6 idu u LE, a nisam ni osvojio kup, ni stigao do zavrsnice FA kupa. Ali posto su u finalu FA kupa bili Mancester Junajted i Arsenal, posto su i jedni i drugi vec obezbedili Evropu preko lige, onda 7. ekipa u ligi ide u kvalifikacije. Ja poceo da skacem kao lud po stanu, radujem se, otisao u kafanu castim sve redom.
It's not just a game, its' our life !
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”