We Are Derby

Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Cilj je jasan nakon svakog okupljanja reprezentacije, pobediti. I ovog puta je to bio cilj, ali protivnici se nisu predali.
Слика
Prvo kiks protiv Lihtestajna sto nikako nije moglo da se desi, a zatim i podela bodova sa Grcima u Atini. Sva sreca pa to Srbiju nije udaljilo od SP. Vec u naredne dve utakmice dovoljan je 1bod kako bi se nas tim nasao u Rusiji naredne godine.
Слика
Pobeda u Sofiji nam je donela kartu za Rusiju. A onda u velikom stilu zavrsavamo kvalifikacije pred svojim navijacima. Pobeda protiv komsija, 1:1 je bilo na poluvremenu ali onda u drugom su nasi igraci dodali gas i stigli do pobede, stvar prestiza, ovaj mec nam nije nista znacio.
Tabela kvalifikacione grupe
Слика
U velikom stilu zavrsene ove kvalifikacije. Sad cu malo videti da podmladim ekipu, necu puno pa da se pogube u Rusiji, nego samo malo. Ivanovica vise necu zvati, Kolarova takodje. Ostali su manje vise tu negde, ispod 28god.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Jos jednom se nasa reprezentacija okupila ove godine, poslednji put u 2017-oj godini. Odigracemo dve prijateljske utakmice. Prva u Nisu protiv Kipra, a druga u Viljnusu protiv Litvanije. I ako su prijateljske nadam se uspesno zavrsenoj godini. TIM CE BITI MALO IZMENJEN, SANSU CE DOBITI IGRACI KOJI DO SAD NISU IGRALI ZA REPREZENTACIJU, ILI SU SE TEK SAD PROBILI.
Слика
Kao sto smo zeleli, godina uspesno zavrsena.
Последње учитавање од ericvencani дана 04 Јан 2015, 21:58, учитано 2 пута укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

DERBY COUNTY
U medjuvremenu smo potpisali nekog klinca, jedan od najvecih ako ne i najveci rumunski talenat. Igra u onoj Astri. Pozicija spic, ima 17 godina, mali ce da bude zverka. Uostalom evo njegov SS u novembru 2017. Dolazi kod nas u januaru, bice nam od velike pomoci, uz to nece morati da se registruje.
Слика
Kao sto vidite po ocenama mali razbija. U poslednje dve utakmice koje je odigrao za mladu reprezentaciju Rumunije postigao je 9golova. ZVER.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

DERBY COUNTY
Слика
Nastavljamo sa sjajnom igrom do kraja polusezone.
Слика
Jedini kiks smo doziveli protiv Hull-a. Odigrali smo dobro na Itihadu i na Enfildu. U Torinu takodje, sve u svemu zadovoljan sam.
Слика
Stanje na tabeli je odlicno. Ostavili smo najblizeg pratioca na 11bodova na polusezoni. Samo da ovako nastavimo i smesi nam se titula.
Слика
Grupu smo prosli kao drugi na tabeli. Mogli smo da budemo i prvi, ali bitno je da smo prosli.
Слика
Zrebom sam prezadovoljan, izvukli smo Benfiku. Favoriti smo u ovom dvomecu. Ocekujem prolaz dalje. Kao sto vidite, svi engleski timovi su u nokaut fazi. Cak 5. Da li ce ovo biti dominacija ostrvskog fudbala?
Слика
Dobili smo protivnika u FA Cup. Cilj nam je doci sto dalje.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Nastavljamo u odlicnom ritmu, ali pre toga transferi.
Pored vec najavljenog dolaska mladog rumuna, doveli smo jos jednog igraca.
Слика
Doveli smo dva mlada igraca koji ce predstavljati buducnost kluba u narednim sezonama.
E sada malo rezultati... Vise nego odlicno smo nastavili, jedino nas muci Stoke, ne znam sta nam se desi protiv njih. Izgubili smo u ligi, a onda u kupu nereseno na nasem stadionu i u revansu na njihovom stadionu ponovo gubimo, sa 1:0, i ako je moglo da bude i vise.
Слика
Sad su nam ostala samo dva fronta, Liga Sampiona i Premijer Liga. Nadam se tituli u Engleskoj, ako se ne desi neko cudo i stigne nas Celzi. A u Ligi Sampiona sto je dalje moguce.

Da mi je neko ponudio ovakvo stanje na tabeli pred pocetak sezone, proglasio bih ga ludim.
Слика
Последње учитавање од ericvencani дана 17 Јан 2015, 14:29, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Nastavljamo sa odlicnim partijama, kako na domacoj sceni tako i u Evropi. Provuce se po koji kiks, ali najbolji smo kad je najteze. To je pokazala i utakmica protiv Reala u Madridu. Odigrali smo najbolji mec do sada i zasluzeno slavili na Bernabeu.
Слика
Sto se tabele tice tu razbijamo, plasirali smo se u LS naredne sezone, jos samo da obezbedimo titulu.
Слика

Слика


Okupila se selekcija da odigra jedan prijateljski mec protiv Farskih Ostrva, i naravno sve osim pobede bi bilo iznenadjenje.
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Kako se sezona priblizava kraju mi igramo odlicno. U maju smo zabelezili sve pobede.
Слика
I drugi put smo slavili protiv Reala, i zasluzeno otisli u finale LS gde nas ceka Mancester Junajteda, koga smo takodje pobedili ovog meseca u ligi.
Слика
Ono sto je najbitnije, osvojili smo ligu, cudo se nije desilo tako da smo mi postali prvaci Engleske.
Sada nam sledi finale Lige Sampiona.
Последње учитавање од ericvencani дана 18 Јан 2015, 23:37, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Dosao je i taj dugo ocekivani dan, svi smo prizeljkivali to finale LS, i evo ga, desilo se. Prosle sezone smo osvojili Evropa Ligu, a sada smo u prilici da osvojimo najjace klupsko takmicenje.

Svakako ce titula ostati u Engleskoj, ali gde u Engleskoj. Da li ce biti na Old Traffordu ili na Pride Parku, postavlja se pitanje.
Duel starih poznanika, ljutih neprijatelja na terenu, mnogo uzbudjenja je bilo u njihovim utakmicama do sada, uvek su prstali golovi na sve strane. Ali ovo je sada nesto drugacije, ovo je finale Lige Sampiona.
DERBY COUNTY-MANCHESTER UNITED
Слика

Kada je Kevin dobio crveni karton, pomislio sam to je to, sad su nasi. Ali nije bilo tako, bilo je tesko do samog kraja, otislo se i na produzetke. Pre nego sto je pocelo izvodjenje jedanaesteraca rekao sam pomocniku, 'Nismo valjda toliki baksuzi da izgubimo na penale.' Sva sreca pa to se nije desilo, i Derby je osvojio svoj prvi trofej Lige Sampiona.
Последње учитавање од ericvencani дана 18 Јан 2015, 23:45, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Jos jedan post za kraj sezone sa Derby-em
Слика

Слика

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Sad mogu da se posvetim reprezentaciji Srbije i SP.
U medjuvremenu su izvucene grupe za onaj novi sistem ili sta je vec. Mi smo u Grupi B.
Слика
Javljam se pred pocetak SP.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

SRBIJA
Ako se po jutru dan poznaje, bice dosta muke za nas tim na predstojecem SP. Na 3 pripremne utakmice, nisu ostvarili nijednu pobedu, 2 neresene i poraz od Malija. Bice ovo mnogo tesko.
Слика
IGRACI KOJI PUTUJU U RUSIJU
Слика Слика
Pozelite nam srecu, trebace nam. Realna ocekivanja, prolazak u nokaut fazu, a tu sta bude.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

WORLD CUP
Слика

Pocelo je napokon moje prvo veliko takmicenje kao selektor Srbije.
Слика
Prvo se izvinjavam, rekao sam da necu da zovem Ivanovica, Kolarova i ostale starije igrace, a onda kad sam pravio spisak reprezentativaca na koje racunam na predstojecem prvenstvu sveta, razmislio sam, i neka im ovaj sampionat bude oprostaj od reprezentacije. Da se oproste na najbolji moguci nacin.
Prva utakmica je protiv Saudijske Arabije. Pobeda je imperativ.
Слика
Odlicna igra i zasluzena pobeda golovima Mitrovica i Tadica. Naredni mec je protiv Tunisa.
Pobeda protiv Tunisa bi nam donela plasman u nokaut fazu. To naravno zelimo, a i jaci smo protivnik, bar na papiru. Videcemo kako ce biti na terenu.
Слика
Tunis je poveo, a onda je Luka Jovic poceo da igra. Postigao je dva gola, uz autogol beka Tunisa, i to je dovoljno za 1:3 i pobedu Srbije, kao i prolazak u narednu rundu. Poslednji mec u grupi igramo protiv Engleske, utakmica nema rezultatskog znacaja za nas, svakako smo prosli grupu.
Слика
Evo ga prvi poraz na SP, olaksavajuca okolnost je sto je utakmica bez rezultatskog znacaja. Naravno uz jedno losu vest odmah dolazi i druga. Povreda Milosa Jojic, nadam se samo da nije teza.
Kao sto sam rekao iz grupe si prosli dalje Engleska i Srbija, ocekivano.
Слика
U 1/8finala igramo protiv Nemacke. Moze li se ponoviti Juzna Afrika, i pobeda Srbije? Nadam se da moze
Последње учитавање од ericvencani дана 19 Јан 2015, 13:09, учитано 1 пут укупно.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Igraj protiv nemaca 4-3-3 ili 4-5-1. Prolazi sigurno :)
Naravno ako igraju 4-2-3-1...
Sé un hombre
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

tanke14 пише:Igraj protiv nemaca 4-3-3 ili 4-5-1. Prolazi sigurno :)
Naravno ako igraju 4-2-3-1...
Nemci su igrali 4-4-1-1, i to nisi bili ovi igraci, tipa Kroos, Ozil, nego neki izmisljeni...Ja sam krenuo sa 4-1-2-1-2, kao i sa Derby-em sto igram...
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

WORLD CUP RUSSIA 2018
Dan pred utakmicu protiv Nemacke, igraci nisu bili toliko raspolozeni, sto i zbog umora, a i zbog poraza od Engleske. Razmisljao sam dugo sta da uradim zbog motivacije, i setio se kako je nas trener motivisao pred bitnu utakmicu. Ukljucio sam da gledamo film Montevideo Vidimo se. Ne znam koliko je to uspelo u ovoj situaciji, ali videcemo po utakmici.
Nastavlja se nas san, u 1/8 finala igramo protiv reprezentacije Nemacke, sigurno ce zeleti da nam se osvete za poraz u Africi, a mi zelimo da ponovimo isto.
SRBIJA-NEMACKA
Poveli su Nemci vec u 16min, nismo posustali nakog primljenog gola, nismo se uplasili, vec smo nastavili da igramo otvoreno, rezultatom 0:1 se otislo na poluvreme. U drugom poluvremenu smo zaigrali mnogo bolje, i negde sredinom drugog poluvremena Luka Jovic pada u na ivici sensaesterca Nemaca, i sudija je pokazao na belu tacku. Iskreno penal nisam mogao da gledam, a Tadic je preuzeo na sebe veliku odgovornost. Okrenuo sam se da ne gledam i zatvorio oci. Cuo sam urlanje sa tribina i radovanje, okrenuo sam se misleci ono najgore, da je promasio, a onda sam video svoje igrace kako se raduju. Do kraja meca nije bilo mnogo prilika, otislo se na produzetke, tu je u 98min Uros Spajic dobio drugi zuti, ujedno i crveni karton. Takodje bez promena rezultata, i usledili su penali, ja sam izabrao najiskusnije da sutiraju. Nakon 3 serije, vodili smo 3:1 u penal seriji, Mitrovic je sutirao cetvrti penal za Srbiju, i odveo nas u 1/4 finale, gde cekamo boljeg iz duela Mexico-Argentina
Слика
1/4 FINALE SP
SRBIJA-ARGENTINA
Oni su takodje kao i mi prosli nakon penala, ali ovde to nije bitno, ovo je nova utakmica. Isti scenario kao protiv Nemaca, prvi primamo gol, tako se odlazi na poluvreme, sredinom drugog poluvremena Tadic sutira sa 17m, lopta pogaca u ruku Otamendija i sudija svira jedanaesterac. Ovog puta Ljajic je preuzeo odgovornost na sebe. I Srbija je stigla do izjednacenja, do kraja meca jos par prilika na obe strane, najbolju je imao Messi u 89min, izasao je 1na1 pred Milinkovic-Savica, ali nas golman je bio uspesniji u ovom duelu. Otislo se na produzetke, mislio sam da cemo uspeti da stignemo i do penala takodje kao protiv Nemacke, ali to se ovog puta nije desilo, popustila je koncentracija nasoj odbrani i nakon kornera, guzva u petercu, i lopta je bila iza ledja naseg golmana. Nazalost tu se zavrsava nas put na ovom SP.
Слика
A evo sada i svih utakmica koje smo odigrali na ovom sampionatu.
Слика
Novi sampion sveta je reprezentacija Spanije, drugo mesto je pripalo Belgiji, dok je trece mesto Argentina, a cetvrto Engleska.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

DERBY COUNTY
2018-19


Nije bilo dolazaka, nismo kupovali igrace u ovom prelaznom roku, a i realno nisu nam potrebni. Imamo dosta mladih igraca na koje mozemo da racunamo. To su Jackman, Dobbie, Sjursen, Pena, Hotte...Taman da popune sve rupe u timu.


Odlicno odradjene pripreme, nije bilo puno promena u timu tako da nije trebalo ni mnogo utakmica da se igraci naviknu i uigraju.
Otvaramo sezonu u Komunjiti Sildu protiv Celsija, to nam je sansa za prvi trofej ove sezone, nakon toga igramo Euro Super Cup protiv Valensije i onda startuje liga protiv "gradjana"
Слика
Nazalost prvi pehar smo izgubili ove sezone i to na penale. Ali zato smo sledeci osvojili zasluzeno, u ligi moze se reci da smo dobro startovali, ocekivao sam pobedu u prvom mecu ali nije ni 0:0 lose.

Izvucene su grupe u Ligi Sampiona, mogu reci da se nalazimo u relativno lakoj grupi, i ako je moguce zelim svih 6 pobeda.
Слика
Benfika stari poznanik, nadam se da cemo ih opet dobiti u obe utakmice, Olimpijakos nije neka pretnja kao ni Genk
Takodje smo dobili protivnika i u trecoj rundi kupa
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
tanke14
Manager
Поруке: 1436
Придружен: 01 Нов 2012, 17:43
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од tanke14 »

Liga sampiona laganini :D
Sé un hombre
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика


I mi smo doziveli poraz u ligi, naravno od nikog drugog nego od Celzija, i to kod njih na terenu. Ne mogu reci da je bilo neizvesno do samo kraja, razbili su nas 4:0 za njih, i to nam je za sad jedini poraz.
Слика
Ovakvu seriju nismo imali dugo vremena, mislim da je prosli put bila kada sam tek poceo da vodim Derby.
U ligi smo tamo gde nam je i mesto, na celu tabele.
Слика
Nadam se da ce nam do kraja sezone ostali timovi gledati u ledja
U Ligi Sampiona dominiramo, bez primljenog gola u prve tri utakmice.
Слика
Pokusacemo da ponovimo isto u naredne tri utakmice.
Uprava je po svemu sudeci prezadovoljna nasim igrama, sto pokazuje i TB
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Startovala je Liga Nacija, kao sto znate mi se nalazimo u diviziji B, a grupa 1, sa reprezentacijama Ukrajine i Madjarske. Ocekivanja naravno, prvo mesto i plasman u A diviziju
Reprezentacija se okupila prvi put nakon SP, ovog puta dosta podmladjen tim, videcemo sta ce doneti naredne utakmice. Igramo dve utakmice za vreme ovog okupljanja u septembru.
Слика
Teska utakmica protiv Madjarske, podmladjen tim...probali smo novu taktiku, 4-2-3-1, ali na nasu srecu uspeli smo da postignemo taj gol pred sam finis meca. U prijateljskom mecu su igrali oni koji nisu dobili sansu par dana ranije.
Ponovo smo se okupili u oktobru, da odigramo jos 2 meca, oba u Ligi Nacija.
Слика
Ovog puta smo bili hendikepirani, Vanja Milinkovic Savic se povredio i nije mogao da brani. Protiv Ukrajine smo vodili, i iz nase gluposti primili gol, golman ispustio loptu i njihovom igracu nije bilo tesko da pogodi praznu mrezu. E onda provi Madjara bez Nastasica zbog parnih zutih, sada su stvari mnogo bolje izgledale, diktirali smo tempo od starta meca i zasluzeno pobedili.
Слика
Ostaje nam jos jedna utakmica, protiv Ukrajine u Beogradu, i nereseno nam je dovoljno, ali mi zelimo pobedu.
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Reprezentacija se okupila da odigra i dve poslednje utakmice u ovoj godini, jedna je prijateljska protiv Venecuele a druga je takmicarska protiv Ukrajine.
Protiv Venecuele su igrali igraci koji su imali malu minutazu u nacionalnom timu i dobro se pokazali, dok je protiv Ukrajine izvedena najjaca postava i zasluzena pobeda.
Слика
Naravno kao prvi iz grupe plasirali smo se u Ligu Nacija A
Слика
It's not just a game, its' our life !
Корисников грб
ericvencani
First Team Coach
Поруке: 368
Придружен: 10 Феб 2012, 17:11
Место: Vencani
Status: Није на вези

Порука од ericvencani »

Слика
Igrali smo promenljivo, spali smo na drugu poziciju na tabeli Premijer Lige, mada imamo dve utakmice manje od prvoplasiranog Junajteda na kraju polusezone. Mogu reci da mi je zao za klupsko SP, na glup nacin smo izgubili od Korintijansa, ali dobro, bice bolje, nadamo se naredne sezone.
Слика
U ligi jedini poraz u ovom periodu bas od Junajteda, ima par neresenih ali nista strasno.
Слика
Zelimo brz povratak na celo tabele. Lakse je tako gledati tabelu.
Слика
Sledece godine se vracamo jos jaci.
Dobili smo protivnika u 1/8 finala LS, to je madridski Atletiko. Zadovoljan sam zrebom.
Слика
U Madridu nece biti lako, ali ocekujem prolazak u 1/4 finale, ipak smo mi prvaci Evrope i branimo titulu u LS.
Takodje smo dobili protivnike i u nacionalnim kupovima, tacnije u 1/2finalu Capital One Cup-a i u 3. rudni FA Cup-a. To su Newcastle odnosno Stoke.
Слика Слика
It's not just a game, its' our life !
Пошаљи Одговор

Повратак на “Menadzerska soba '15 /Managers Room '15”