¤FM15 - SRBIJA (Official)

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

¤FM15 - SRBIJA (Official)

Порука од Orthodox »

Слика
Ovo je zvanična tema fudbalske reprezentacije Srbije.
Слика
Слика
U ovoj temi mozete diskutovati o vasim rezultatima na klupi Belih Orlova, izbor igraca reprezentacije, preporuciti nekog igraca za nacionalni tim Srbije.
Zigaraa
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 30 Мар 2015, 21:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Zigaraa »

Zar niko ne igra sa reprezentacijom ? :wtf:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Svi su kafanski selektori ;) Kako tebi ide? Koje igrače zoveš? Daj info. :cheers:
Zigaraa
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 30 Мар 2015, 21:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Zigaraa »

Meni je islo slabo pa sam prestao.Otkako sam odigrao ovaj sejv sa nasom reprezentacijom vise ne krivim nijednog selektora.Vratim Vidaru,napravim fantasticnu cetvorku Kolarov-Vidic-Subotic-Ivanovic i opet primim 3 komada od Estonije.Meni je nerviranje zabranjeno sto bi rekao Boda Tajson :zelenko:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Mozda ti taktika nije jača strana :) A mozda i ovi nasi ne znaju realno.
Корисников грб
Jezda
Newgen
Поруке: 12
Придружен: 31 Окт 2014, 17:48
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Jezda »

OBAVEZNO pozvati Stojiljkovica iz Cuke...
Bill Nicholson : Bolje pasti ciljati visoko, nego uspeti ciljati nisko!
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Nadam se da se u vodjenje reprezentacije racuna i olimpijska selekcija :fss:

:winner: :winner: :winner:

Odigrali smo fantasticnu Olimpijadu osvojivsi zlatnu medalju, ponovili smo uspeh Jugoslavije iz 1960. godine. U potpunosti smo premasili cilj koji sam sam sebi postavio, a to je bio plasman u cetrvrfinale. A sad idemo redom, da prvo predstavim tim koji sam izabrao da nas predstavlja, trojica igraca starijih od 23 godine su kapiten Nemanja Matic, zamenik kapitena Dusan Tadic i Filip Djordjevic. Evo kompletnog tima uz napomenu da je posle takmicenja po grupama Sergej Milinkovic-Savica zbog povrede zamenio Veljkovic:

Слика

Nazalost nisam mogao da racunam na Kolarova, Ljajica i Mitrovica zbog povreda, mada Mitrovic ne bi ni igrao posto mu je natural fitness samo 4, a takve igrace ne volim. Najvise problema sam imao sa levim bekovima, cak sam razmisljao da cekam Kolarova da se oporavi, ali sam ipak na kraju prelomio i pozvao Antica i Urosevica. Odigrali smo samo jednu prijateljsku utakmicu pred put u Brazil i razbili Kuvajcane sa cak 10:1, prvi put da je neka moja ekipa na ovom menadzeru dala dvocifren broj golova.

Слика

Potom su usledile redom pobede u grupi. Prva zrtva su bili Kamerunci, sigurnom igrom i 2 data gola za 3 minuta smo obezbedili prvu pobedu, mada mi nije bilo svejedno kada su pri kraju utakmice smanjili rezultat.

Слика

Sledeci rival je bila jedan od favorita na turniru, Argentina predvodjena Mesijem, ali je ipak nasa odbrana bila jaca od njega i pobedili smo sa 1:0, tako sto je Djurdjevic prvo dao gol, pa smo posle povredili Mesija koji je u poluvremenu morao da napusti igru.

Слика

U utakmici bez rezultatskog znacaja u poslednjem kolu sam odmorio glavne igrace, pobedjen je Iran sa 4:2 i obezbedjeno je prvo mesto u grupi i laksi protivnik u cetvrtfinalu.

Слика

Слика

Protivnik u borbi za polufinale je bio Cile predvodjen Aleksisom Sancezom i to je bila nasa najbolja utakmica na celom turniru. Redjali su se nasi napadi kao na traci, prosto nisam mogao da verujem sta je sve Klaudio Bravo branio, ali smo sav nas trud naplatili u 121. minutu kada je Djordjevic konacno zatresao mrezu.

Слика

U polufinalu nas je cekao domacin Brazil, na srecu bez povredjenog Nejmara i u jednoj izjednacenoj utakmici zabelezili smo minimalnu pobedu golom Zivkovica, cime smo obezbedili makar srebrnu medalju.

Слика

U borbi za zlato rival nam je bila Nemacka, nazalost bez pravih igraca iako sam ubacio dodatak koji to ispravlja, ocigledno mi se nesto poremetilo, verovatno kad je apdejtovana igra i moram da priznam da smo imali mnogo, mnogo srece. Jedini gol na utakmici je dao Djordjevic nakon precke iz slobodnjaka Tadica, obicno takve golove ja primam. Zabelezili smo i trecu uzastopnu minimalnu pobedu, kao da je Muslin bio selektor, a ne ja.

Слика

Слика

U idealnom timu igara su se nasla 4 nasih reprezentativaca, Rajkovic, Nastasic i Pantic u prvih 11, dok je Djordjevic bio na klupi. Rajkovic je proglasen za najboljeg golmana turnira, dok je Djordjevic sa 4 gola podelio titulu najboljeg strelca sa Bonijem, Kalerijem i Ikardijem, ali posto je odigrao vise meceva od njih nije dobio nagradu.

Слика

Слика

Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”