¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Порука од Orthodox »

Слика
Ovo je zvanična tema svih menadzera fudbalskog kluba Crvena Zvezda.
Слика
Слика
U ovoj temi mozete diskutovati sa svima koji sede na klupi ovog kluba, a takodje mozete ostavljati Vaše uspehe, poraze i zajednički sumirati karijeru u ovom klubu.
Последње учитавање од Orthodox дана 25 Окт 2014, 23:51, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Čini mi se da je ultra lako prodati igrače ovaj fm.
Rajkovića prodajete španskim klubovima za 7m na početku sezone (ne ide više, 7 miliona i 34k je maksimum), italijanima, nemcima i francuzima za nešto manje para (6-6,5) englezi ni ne nude. Ostali isto mogu da se uvaljaju (Pečnik 2m, Rakic 1m, Gogic 400-500k) Uglavnom imate oko 10ak miliona na startu, a opet vam ostane jaka ekipa. Zele je našao Denisa Stracq...špic free jako dobar. Savić igra izlgeda jako dobro na štoperu, iako mu nisu bogznakakve ocene. Imate i Joselito Vaca (30k), vezni avion, mada je teško uklopiti sve te igrače, pa ih ja nekako rotiram.
A da, Rajkovića prodate tipa u Barsu, Real i odmah ga dovedite nazad na pozajmicu. Ja se još uvek igram sa taktikama, Zele je već sabio jednu polusezonu sa 4231.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Ja ne razumem koja je poenta odmah na startu prodavati Rajkovica, da je dostigao svoj PA pa ajde, ali ovako mi je bezveze. Od prodaje ostalih igraca moze da se dobije sasvim solidna suma novca, sto bi onda prodavali jednog od najboljih mladih golmana u igrici. Kome treba levo krilo, neka dovede Germana Pacheca za oko 200k plus plata nesto preko 4k/w.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Prodaja ide samo tako, nisam zavaljao Rajkovića, jer se Španci nisu javili, a Francuzi su nudili oko 6m. Vratio sam Grujića sa pozajmice, doveo neke igrače i rasprodao ono što ne valja i što mislim da neće uspeti da se razvije dobro. Igram 4-2-3-1, fino radi, krila ubijaju, Jović promašuje, ali napreduje.

Слика
Tufegdžić prodat.
Слика
Avramovski ide sa njim.
Слика
I Predrag Djordjević ide za 200k u Austriju iz Beča, bukvalno sam sve transfere ugovorio u februaru, ali posle zatvaranja roka, pa su ostali kod mene da mi jedu platu, lešinari! Mrš.
Olimpijakos je ponudio i 3.8m za Grujića što sam ja prihvatio, ali je on odbio ponudu kluba, budala. Šta reći, brat Dare pomaže koliko može. :D

Слика
Слика

Mučim se sa ekipama koje imaju dva dmc-a, ubija me to, moram da nadjem neko rešenje.

Najjače prezime, morao sam ga dovesti i nije ni loš.
Слика

Klinci su fini, bar oni koji igraju.

Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од zele дана 28 Окт 2014, 04:16, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ili niko ne igra sa Zvezdom ili niko neće da piše o tome.

Završio sam prodaju, još da dovedem aml-a, dc-a i možda jednog napadača, jer je Denis na pozajmici.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
JuanRoman
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 24 Апр 2012, 15:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од JuanRoman »

Meni se pobunila ekipa sto sam prodao mrtvog Karaklajica, i nema sanse da ih smirim :)

Nekoliko puta sam ih smirio kad su trazili sastanak a kasnije su opet trazili ali nije se pojavila opcija da pricam sa njima, pa su jos vise popizdeli :)
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

zele пише:Ili niko ne igra sa Zvezdom ili niko neće da piše o tome.

Završio sam prodaju, još da dovedem aml-a, dc-a i možda jednog napadača, jer je Denis na pozajmici.

Image
s.srnić na aml?
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja sam imao haos kad sam prodao Zukanovića, Lazović me napao kako sam mogao da prodam tako bitnog igrača, a dečko bio u rezervama!? Tu sam mu obećao da ću dovesti zamenu, onda su se javili neki igrački koji bi hteli da igraju više, Planić i Despotović, pa su sa sobom povukli neke saigrače, svi se nadrkali, moral pao, bio sam i na razgovoru sa upravom zbog atmosfere u ekipi. Sve sam to rešio tako što sam otišao da vidim šta sam kome obećao i počeo to da ispunjavam, za mesec dana prolećnog dela svi su se smirili, ostao samo Lazović sa manjom zabrinutošću, ali sad kad dovedem Kačara biće i on dobar, bar mislim. :zelenko:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Ja krecem sa Zvezdom kad izadje full igra, ne volim da krecem sejv na beti, sada sam samo istrazio igrace po svetu. Malo je bezveze sto su Lazovicu skinuli ostale pozicije osim desne strane, doduse to se sve ispravi preko editora, cini mi se da su mu mc i amc bili po 18, a aml 17. Da li neko moze da postavi ss od malog Zivkovica, zanima me kako se razvija posto obozavam igrace koji mogu da igraju po oba krila?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Biće kasnije, posle godinu dana na pozajmici u nekom PLS klubu prodao sam ga u Olimipijakos za 1.5m u kešu. Ništa posebno, nije loš, ali nije top klasa, može samo da bude bekap.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Taman sve krene lepo i nađe Roma da me zajebava. Poslali 3m za Rajkovića i ja naravno odbio i onda se on pobunio što nisam prihvatio. Pošaljem onog majmuna Mijailovića da smiri situaciju a on sazove sastanak i kuka kako sam bezobrazan što nisam prihvatio. Ima da mu skinem kapitensku na polusezoni.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Gde je Pavlovski u igri i na sta lici? Jel moze biti Bog kao na 14-ki?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Porto B, pozajmica, ali se vraća u OFK Beograd i ističe mu ugovor, može da se dovede na free posle prve sezone. Nije ništa posebno, mentalne i fizičke su mu loše, ali valjda može da napreduje.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Baci SS ovde ili na pm da vidim s kim cu imati posla.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mali updejt.Polusezona, kraj prelaznog perioda.
Prodato i otišlo
Слика
Oni koji odlaze.
Слика
Došlo.
Слика

Prihvatio sam i ponudu od Sparte iz Praga, 1.5m u kešu i 3.5m na 12 meseci, ali je Lazić odbio ugovor, buljaš. Bosančić je bio povredjen tri meseca, pa na kraju sam jedva uzeo 1.3m za njega. Za Lazovića me sjebala neka klauzula, da sam od Rostova uspeo da izvučem 3.2m, ali on prihvatio ponudu od drugog kluba koji je dao taman toliko da ispoštuje klauzulu, buljaš. Tenk je bio nesrećan, kvario je atmosferu u ekipi, a mislim da je bio i na nekim drogama, jer se pobunio što sam prodao Avramovskog, kao on je mnogo bitan igrač u klubu. Ovaj dečko što ide u Porto je neki regen, nije loš, ali 1.9m uz prijateljsku nije malo. Mijailović je potpuno nebitan igrač, 900k je dovoljno.

Jović fino napreduje, raspituju se Barsa i Real za njega, tražio sam prvo 12m, a sad tražim 15m, od sledeće godine ću da tražim 20m. Uskoro mu dajem novi ugovor.
Слика

Ispao iz LŠ od Seltika na gol u gostima. U LE izdominirao sve do poslednjeg meča, kad me Tvente ugazio za sve pare.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Dule93
World Class Manager
Поруке: 7064
Придружен: 04 Нов 2010, 02:03
Место: Jabucki Rit
Klub koji vodite: Frankfurt
Formacija: 3-5-2
Mood:
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Dule93 »

Od ovih 20 miliona sto si uzeo u stvarnosti ti ne bi ostalo ni milion u klubu.
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

Jovic je zverina vec :wtf:
AleksPesic
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 01 Феб 2012, 02:26
Место: Bela Palanka
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од AleksPesic »

Ocu i ja da izjacvim nesto za dnevnik ;) Aj prvo kritike.Jedina kritika koja moze da se nazove kritikom je glupi skauting koji je uradjen kao u prvom zivotu.Znaci ne mogu da maknem iz Evrope po pitanju skautinga,spanska sela su za mene Juzna Amerika,Azija,Afrika . . pise mi kad hocu npr da skautiram igraca iz Santosa '' cannot afford to scout '' Druga neka mala zamerka su ''transferi'' Pa ja bre covece ne mogu prodam nikog iznad 2 miliona . . sve sam odbio . . . Igrace sam nabudzio kao NENORMALNE sad cu izbacim slike,nista sve u svemu prezadovoljan sam ;) Uz situaciju gde pocinje igranje pravog menagera,tezak i zahtevan a ne da imam posle 2,3 sezone prodate igrace u iznosu od 100 miliona . .
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”