¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

bobavasic
First Team Coach
Поруке: 273
Придружен: 01 Нов 2010, 22:12
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од bobavasic »

Слика

Doveo sam ga posle sezone ipo za dzabe...dao sam mu jak ugovor i bonuse sve ful, ima da kida :)
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Doveden Andrija Zivkovic u sezoni 2019/20 iz St.Ettienea, 18m 40k plata, vrijedi svaki dinar :ole:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Slavko Perovic je ok za bekapa Jovicu. Takodje Aleksic koji je branio u Subotici bekap za Rajka jer Damir moze da se uvalja za 500 k.

E sad imam strasnih problema sa ekipom. Prodam tako nekog nebitnog klinca i odma se pobuni neki igrac. Ja ga oteram u k***c preko declinea i odjednom se javlja pola ekipe, kao iskulirao sam ga i supci svi na njegovoj strani. Mali savet oko tog razgovora bi dobro dosao. Em za to em kad ih traze neki velikani pa hoce da idu. Ne mogu da nadjem opciju da kazem da ce klub napredovati i da trebaju biti tu. :nasty:

I da li platiti Veljkovica 600-700k i dati mu platu oko 3-4k a sedece na klupi kao rezerva u Evropi dok ce verovatno igrati JSL zbog iste te Evrope? Jel neko imao iskustva sa njim? Da li se dobro razvija?
lachbata
Assistant Manager
Поруке: 659
Придружен: 10 Сеп 2013, 18:38
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од lachbata »

Слика

Evo :)
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

paske пише:Slavko Perovic je ok za bekapa Jovicu. Takodje Aleksic koji je branio u Subotici bekap za Rajka jer Damir moze da se uvalja za 500 k.

E sad imam strasnih problema sa ekipom. Prodam tako nekog nebitnog klinca i odma se pobuni neki igrac. Ja ga oteram u k***c preko declinea i odjednom se javlja pola ekipe, kao iskulirao sam ga i supci svi na njegovoj strani. Mali savet oko tog razgovora bi dobro dosao. Em za to em kad ih traze neki velikani pa hoce da idu. Ne mogu da nadjem opciju da kazem da ce klub napredovati i da trebaju biti tu. :nasty:

I da li platiti Veljkovica 600-700k i dati mu platu oko 3-4k a sedece na klupi kao rezerva u Evropi dok ce verovatno igrati JSL zbog iste te Evrope? Jel neko imao iskustva sa njim? Da li se dobro razvija?
Kad hoce da idu meni je radilo da im kazem kako imamo mlad I perspektivan tim, ili da im kazem ulazimo u LS. Za bekap golmana uzmi onog iz rezervi sto ima najbolji report, dobro se razvija, mada mozes da ga uvaljas. Isto tako posle prve sezone imas dosta domacih golmana za free, pa vidi nesto da iskombinujes. Veljkovic je ok, ali predlazem ti da forsiras Lazica i Vukasina, a ako dovodis da dovedes Filipovica, koji postaje zvijer 100%, ukoliko ga zaobidju povrede, a veljkovica bi mogao dovesti i na free. Za poziciju stopera obrati paznju na Gudelja iz Holandije, mislim da je neki rod onom Gudelju veznom. Vezni red ti nece biti problem, vecina mladih se dobro razvije, bekovi Petko i Antic, nemas boljih, Jaksic da bude u rotaciji svakako. Napad iskljucivo Jovica, valjaj sta stignes - ne trebaju ti. Isto tako i one mlade, Rangelova i ekipu, ne razvijaju se posebno, a moze za milionce - dva na pocetku Olimpijakosu ili nekom. Meni trenutno Saponjic i Jovic igraju napad, tj. rotiram ih, i obojica su prejaki. Obrati paznju na Drazica, zatim ono desno krilo OFK-e, Golubovica kog Roma da za dz, Denica iz Rada, nekog AML-a domaceg iz Olimpijakosa, Rodica za bekap DL-a. Izbjegni onog AML-a iz Empolija Nemanju nesto, uzasan je i Luku Belica i Komnena Andrica iz OFK-e, mnogo su gori nego na FM14. Cavrica isto tako mozes na ugovor, i Melega, fino se razviju, bolje nego na fm14 ali ih nisam dovodio, tako da pretpostavljam da moze bolje. Vojvodina ima zanimljive igrace pa otimaj sta ti se svidi. U sustini, budi za JSL sto je Bajern u BL, jebes strance i prebudzene regene :xD:
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Слика

Слика

Ceka se jos Dario Knezevic, iskusni komsijski defanzivac kao bekap u JSL ako se dokopam LE.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Ne vidim smisao davati tolike pare za igrace iz JSL, ocajno su odradjeni ove sezone. A i klubovi traze mnogo. Isto tako cemu dovodjenje igraca za milion koji ce biti bekap :slap: Tako je i napravljen dug od 50 miliona. :nasty: za bekapa imas vec Rakica, i onog Bogana, tu je i Onyilo.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

I najveci uspeh!
Слика
Doveden je bivsi kapiten na njegovo mesto:
Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

bobavasic пише:Image

Doveo sam ga posle sezone ipo za dzabe...dao sam mu jak ugovor i bonuse sve ful, ima da kida :)
Dobar je. Meni je bolje igrao na cm nego amc.
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

[quote="Branko95"]
Probaj da ti Essien tutoruje Tugefadzica, meni se razvio kao zvijer bez tutora, pa me zanima kakav bi postao da ga Essien uzme pod svoje :boxer:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

dushancg123 пише:
Branko95 пише: Probaj da ti Essien tutoruje Tugefadzica, meni se razvio kao zvijer bez tutora, pa me zanima kakav bi postao da ga Essien uzme pod svoje :boxer:
Ma oterao sam pola igraca iz mladog tima, on je bio medju njima. Otisao u Partizan. :xD: eno ga sad u Teleoptiku ne igra. :D
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Treca sezona. Basta prvo placeno. Jednostavno sam morao legendu da vratim.
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика

Drugu sezonu zaredom izboren LS.

Слика

Grupa smrti. Sevilja prosle sezone uzela LE.

Videcemo sta moze Radonjic da uradi, lose su ga napravili...
Planic i Jovanovic tandem snova. :cheers:
indijanac123
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 07 Нов 2014, 19:11
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од indijanac123 »

jel moze neko molim vas da mi pomogne oko je*enog stopera???
Ne mogu da nadjem vodju u zadnjoj liniji, i ocajna mi je odbrana..

Imam ja jovanovica lazica i planica, ali mi treba jedan komadant odbrane, vodja, iskusniji od ostalih..

Imate li predlog?
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

indijanac123 пише:jel moze neko molim vas da mi pomogne oko je*enog stopera???
Ne mogu da nadjem vodju u zadnjoj liniji, i ocajna mi je odbrana..

Imam ja jovanovica lazica i planica, ali mi treba jedan komadant odbrane, vodja, iskusniji od ostalih..

Imate li predlog?
Ma ne treba ti niko pored njih. Mozda ti je do taktike, ili su vezni previse ofazivni.
Anty_Wisla
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 29 Јан 2011, 01:18
Место: Одело
Status: Није на вези

Порука од Anty_Wisla »

Мене само интересује како ви продасте Гогића за милку, Ракића исто за неку добру цифру, спомињу се неки клинци за по 2 милиона после једне сезоне...?
За Ракића сам успео нешто око 325.000 да узмем и то на рате. Мада да будем искрен, само сам желео да га се ратосиљам.
Исто видим да се купује маса странаца који имају јаке плате (барем у односу на почетне сезоне када клуб има оволики дуг). Мени је чак можда и жао што сам оног Аргентинца довео у напад пошто сам почео да форсирам Дрво након његове побуне око неиграња.

Јовић већ у првој сезони најбоље оцењени играч лиге, уз Босанчића са којим сам продужио уговор. Смањио сам дуг на неких 39 милиона. Гурам клинце и у одбрани, а вала полако и на средини. Тенк добар, Вукан се одлично развија, а сада улази и Ристић у тим после једногодишње позајмице Јагодини.

Као за баксуз у трећем колу квал. за ЛШ извучем Салцбург. Није могло горе. Макар ћу играти плеј оф за ЛЕ.
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Branko, mislim da si se sa ovim Radonjicem zeznuo, nema ljeba od njega :rugalica:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

dushancg123 пише:Branko, mislim da si se sa ovim Radonjicem zeznuo, nema ljeba od njega :rugalica:
Brate to mislim i ja, lose je odigrao par utakmica. Bas sam ga gurao. Nema veze, ima malu platu. Prodacu ga za sezonu/dve. Ako izvucem 500k bicu srecan. :D Basta prva utakmica, i povredi se. :slap: :(
Последње учитавање од Branko95 дана 17 Дец 2014, 15:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Anty_Wisla пише:Мене само интересује како ви продасте Гогића за милку, Ракића исто за неку добру цифру, спомињу се неки клинци за по 2 милиона после једне сезоне...?
За Ракића сам успео нешто око 325.000 да узмем и то на рате. Мада да будем искрен, само сам желео да га се ратосиљам.
Исто видим да се купује маса странаца који имају јаке плате (барем у односу на почетне сезоне када клуб има оволики дуг). Мени је чак можда и жао што сам оног Аргентинца довео у напад пошто сам почео да форсирам Дрво након његове побуне око неиграња.

Јовић већ у првој сезони најбоље оцењени играч лиге, уз Босанчића са којим сам продужио уговор. Смањио сам дуг на неких 39 милиона. Гурам клинце и у одбрани, а вала полако и на средини. Тенк добар, Вукан се одлично развија, а сада улази и Ристић у тим после једногодишње позајмице Јагодини.

Као за баксуз у трећем колу квал. за ЛШ извучем Салцбург. Није могло горе. Макар ћу играти плеј оф за ЛЕ.
Ti stranci su uglavnom free. Tako da placas samo plate. A plate su im najvise oko 5k, znaci 250k godisnje. Sto i nije tako skupo. Odmah cim pocnes da igras trazis od uprave da ti poveca procenat od transfera, ako odbiju posle par meseci probas opet, smaras ih i prihvatice i imaces vise para za dovodjenje. Naravno nekoga moras da prodas. Dug ti ostaje do ne znam ni ja koje godine, nema veze dal ti dovodio pojacanja od 100 miliona ili prodavao za 100. Nemoj da prihvatis odmah prvu ponudu, malo se cenkaj sa ponudama. Zavisi i od igre, svaka igra je drugacija. Ja licno Gogica sam pustio free, Rakica isto za neku sicu cini mi se. Ali sam Pecnika prodao za tri miliona, dok neko drugi nije. Samo guraj mlade, nemoj nikoga da prodajes od njih. Srecno u LE. :cheers:
indijanac123
Youth Team Coach
Поруке: 51
Придружен: 07 Нов 2014, 19:11
Место: beograd
Status: Није на вези

Порука од indijanac123 »

Aj mi molim vas predlozite nekog dobrog stpera, imam problem sa odbranom, treba mi neki vodja u odbrani, jel imate predlog..??

I koju vama rolu igra Luka Jovic, posto meni ne igra nesto kako sam ocekivao i kako citam ovde kod vas..? Na kojoj roli je najbolji..?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”