¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Trebao si mu odmah na pocetku novi ugovor ponuditi
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

Trebao si mu odmah na pocetku novi ugovor ponuditi
Moja greska, bas dugo nisam igr'o, i sada sam krenuo opet :)
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Kakvi klinci se dobijaju sa Pizonom, da li da ga menjam ili ne, po ocenama i nije neki hoyd? Koga ste eventualno doveli umesto njega?
Последње учитавање од Tomas дана 26 Мар 2015, 01:48, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Meni za 2 sezone msm. nije ni jedan izasao da valja
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Jos jedno pitanje, da li se jos nekom desilo da uprava odjednom poveca budzet za transfere na 3,3 miliona odmah na pocetku, par puta su ubacivali novac da bi klub mogao da funkcionise i kada sam hteo da vidim koliki mi je balans, prijatno sam se iznenadio?

Слика
Корисников грб
rojkovac7b
Youth Team Coach
Поруке: 114
Придружен: 15 Мај 2013, 21:50
Место: obr
Status: Није на вези

Порука од rojkovac7b »

Menjaj tebra pizona, nista korisno od njega. Ja sam doveo ovog lika iz cukarickog na pocetku trece, videcu dal valja.

Слика

Inace, odigrao sam 2 sezone na 15.3 pecu, ide odlicno.

Prva sezona, osvojena titula i kup bez problema.

Слика
Слика

U drugoj sezoni, ligu sam opet osvojio bez problema ali sam kiksao u kupu, umorni igraci promesao sastav i jbg. U ligi sampiona ispao od mrtvog maribora u 3 kolu, al sam zato usao u ligu evrope i stigao do polufinala, malo je falilo da udjem i u finale da se nisam sjebao kod kuce prvu tekmu.

Слика
Слика
Слика

Tim na pocetku trece sezone izgleda ovako, Zvezdina deca kidaju!

Слика

Finansije isto odlicne, jos malo i sjebacemo dug.

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Ja na ovom fm ni ne primjetim da imam dug u Cz svake sezone 10mil bar balans u plusu, a kako dobro mogu da se uvaljuju igraci preko pozajmnica to je vrh. Npr. za Drazica mogu da dobijem 7-8m a ima 21 god. posto hocu da dovedem Lukovica a imam tu i Kelvina umjesto da ga odmah prodam posaljem ga na pozajmnicu 2-3 sezone i izvucem te pare :ole:
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Pizon oteran, dosao je Novakovic, hoyd iz Vojvodine, najbolji koji je hteo da pregovara sa mnom:

Слика
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Gotova prva sezona, bez vecih problema odbranjena liga i osvojen kup. Partizan je odmah na pocetku poceo da stuca, najveci konkurent u jesenjem delu prvenstva mi je bila Mladost, Eze mi uvek da gol, da je malo bolje uradjen doveo bi ga za rezervnog napadaca, jedva sam ih dobio i u kupu. U finalu kupa sam se mucio sa Proleterom, jer sam bio u istoj situaciji kao Bajern, titula je bila obezbedjena nekih 5, 6 kola pre kraja. U Ligi Evrope Srbija ce imati cak 4 predstavnika, posto je dobijeno jedno mesto na osnovu fer pleja.

Слика

Слика

Najbolje su odigrali Lazovic, Lukovic, Jovic, Savicevic, Gacinovic, Lazic, Gavric i Rajkovic, dok su se najbolje razvili Jovanovic, Grujic i Micanovic.

Слика

Слика

Слика

Слика

Kao sto se vidi nisam dovodio mnogo igraca, prvo sam na pozajmicu doveo Zlatkovica iz OFK-e i Micanovica, a kad mi je uprava povecala budzet za transfere na 3,2 miliona otkupio sam Micanovica i doveo Gacinovica, dok su nas napustili samo nepotrebni ograci.

Слика

Budzet za narednu sezonu mi je 2,9 miliona, uspeo sam od uprave da izvucem poboljsanje training i youth facilities, posto mi je balans oko 9 miliona.
Корисников грб
stefi2508
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 02 Јун 2011, 23:33
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од stefi2508 »

Je l zna neko zasto ne mogu igracu da ponudim vise od 5k platu nedeljno, a imam na raspolaganju jos 88k u budzetu?
Stefan
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

smanji transfer budzet
Корисников грб
stefi2508
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 02 Јун 2011, 23:33
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од stefi2508 »

Nece ni to, dal povecao i smanjio transfer budzet, igracu kad nudim ugovor, nece vise od 5k da daje, a imam 21 milion u balansu.
Stefan
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Koji status mu stavljas? Ako je backup ili mladji igrac manje mu mozes dati nego key player.
Корисников грб
stefi2508
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 02 Јун 2011, 23:33
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од stefi2508 »

Na key player status. Imam lopovsku upravu, terzic sportski direktor, nema drugog objasnjenja :D
Stefan
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Za sada bez problema odrzavam dominaciju u Srbiji, sva domaca takmicenja koja smo igrali su osvojena. Partizan je bio malo tezi protivnik ove godine do 10. kola i prvog derbija u sezoni, nakon koga smo se odlepili i titula vise nije dolazila u pitanje.

Слика

Слика

Da krenemo redom, prvi trofej je osvojen pocetkom avgusta, u Super Kupu je rutinski dobijen Proleter, mnogo lakse nego prosle sezone u finalu Kupa.

Слика

Kvalifikacije za Ligu Sampiona smo zapoceli dvomecom sa Zeljeznicarom u drugom kolu i zabelezili dve pobede od po 2:0. U sledecoj rundi rival nam je bio Red Bull Salzburg i posle prve utakmice kod kuce gde smo se mucili i jedva iscupali remi 2:2, u revansu smo ih bukvalno razbili 4:0, iskoristivsi to sto su Austrijanci od 47. minuta igrali sa igracem manje (tada je vec bilo 2:0 za nas). Sledeci protivnik u borbi za grupe je bila rumunska Zvezda, Steaua i jos mi nije jasno kako smo uspeli da pobedimo u Bukurestu i to cak sa 3:0. Usledio je sokantan pocetak revansa, vec u 20. minutu Rumuni vode 3:0 i mislio sam da je san o Ligi Sampiona gotov, ali je u drugom poluvremenu usledio preokret. Prvo je Ristic jos u 41. minutu smanjio na 3:1, da bi Lazovic i Belic izjednacili do kraja utakmice. Na zrebu smo bili tim sa najlosijim koeficijentom i upali u grupu sa Lionom, Salkeom i Liverpulom. Odlicno smo startovali u grupi, ostvarene su 2 pobede nad Lionom kod kuce 2:0 i Salkeom u gostima 1:0. Onda je usledio dvomec sa Liverpulom gde smo bukvalno pregazeni u obe utakmice, iako se po rezultatu to ne bi reklo. Prvo smo nekako kod kuce remizirali 1:1, da bi u revansu izgubili sa 2:1. Protivnik je imao cak 41 sut na nas gol, a Jovic je dao jedini gol u 91. minutu, sto je bio nas jedini sut u okvir gola, dok ih je Liverpul imao cak 18. Zadnje 2 utakmice u grupi smo takodje izgubili, prvo je Lion bio bolji 2:0 u gostima, da bi nam se Salke revansirao kod kuce dobivsi nas sa 3:2, ali je ipak dobar prvi deo i 7 bodova bilo dovoljno za 3. mesto i da se prezimi u Ligi Evrope.

Слика

Naredni protivnik u Evropi je bio PSV, sa kojim smo relativno lako izasli na kraj. Prvi mec u Holandiji smo ubedljivo dobili 3:0, dok je u revansu bilo 3:2 za nas. Na zrebu smo za narednog rivala dobili Totenhem i nismo imali nikakve sanse da prodjemo dalje, prvo smo u Londonu izgubili sa 4:2, mada je moglo da bude i ubedljivije, da bi u revansu remizirali 2:2 i bolji tim je prosao dalje. Posle svih ovih meceva dosao sam do zakljucka da smo jos uvek zeleni za jace evropske timove, svi su uglavnom bili bolji rival, osim PSV-a, i imali su prosecno 3 puta vise suteva od nas.

U finalu kupa opet smo igrali sa drugoligasem, ovaj put je to bila Sloga (P) koja nije imala nikakve sanse. Do prvog gola Gacinovica u 42. minutu su se nekako drzali, ali su u nastavku Lazovic i Gacinovic postavili konacan rezultat.

Слика

Nije bilo mnogo dolazaka, pojacala su nas 7 igraca. Izdvojio bi kao najveca pojacanja dolaske Pantica iz Partizana, Babica iz Vose, kao i dvojac iz OFK-e Gajica i Belica, dok sam najvise zaradio na transferu Despotovica, cak 4,2 miliona.

Слика

Evo i ucinka svih igraca, Lazovic je razbio sezonu, kao i Gacinovic, dok su jos dobri bili Jovanovic, Petkovic, Lazic i Ristic, ostali su dosta oscilirali u formi, osim standardnog Rajkovica.

Слика

Budzet za narednu sezonu je 8,2 miliona za transfere i 113k/w plate. Zlatkovica sam otkupio od OFK-e, kao i Duronjica, dok sam za ostatak para planirao da dovedem kvalitetnijeg zadnjeg veznog, ali je iskrso jedan vazniji transfer za buducnost, za samo 4,6 miliona iz najveceg rivala je stigao jedan od najvecih bisera srpskog fudbala, Andrija Zivkovic. Morao sam da mu dam nesto vecu platu od 10k/w plus 30% povecanje svake sezone, ali sam siguran da ce mi se to isplatiti.

Слика

Za kraj, postao sam selektor nase olimpijske reprezentacije, jos nisam odlucio koga cu sve pozvati, jedino sam siguran da ce kapiten tima biti Nemanja Matic. U grupi smo sa Argentinom, Kamerunom i Iranom, cetvrtfinale je realno, potajno se nadam da mozemo i do medalje.

Слика
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Sa Zivkovicom nakon 2-3 mjeseca potpises novi ugovor i taman mozes ukloniti to povecanje od 30% uz minimalno povecanje plate
Zigaraa
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 30 Мар 2015, 21:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Zigaraa »

Druga sezona,zamalo srcka da me strefi
Слика
markoni91
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 14 Дец 2014, 01:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од markoni91 »

Da li neko igra sa Zvezdom, sa novim update? Nisam nikoga uspeo da prodam, niti mi je stigla neka ponuda sem za Rajkovica, kojeg naravno nisam pustio? Evo usput sta mi se desilo :)

Naopako
Последње учитавање од markoni91 дана 04 Мај 2015, 02:08, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Tesko ces inace prve sezone nekog da prodas za neke bitne pare, bolje rečeno. teško ćeš uopšte da bilo kada prodaš nekoga iz zvezde za dobre pare jer je ove godine igra ispratila realno stanje kompletno. maksima.ni transferi idu do 4.5 M € i to baš kad se neko ustremi na igrača. Realna priča.
markoni91
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 14 Дец 2014, 01:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од markoni91 »

Orthodox пише:Tesko ces inace prve sezone nekog da prodas za neke bitne pare, bolje rečeno. teško ćeš uopšte da bilo kada prodaš nekoga iz zvezde za dobre pare jer je ove godine igra ispratila realno stanje kompletno. maksima.ni transferi idu do 4.5 M € i to baš kad se neko ustremi na igrača. Realna priča.
Ma ne trebaju mi neke silne pare, par igraca iz nase lige da dovedem na rate, i da im dam plate, ali ne ide ni to :) Hvala na odgovoru.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”