¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

indijanac123 пише:Aj mi molim vas predlozite nekog dobrog stpera, imam problem sa odbranom, treba mi neki vodja u odbrani, jel imate predlog..??

I koju vama rolu igra Luka Jovic, posto meni ne igra nesto kako sam ocekivao i kako citam ovde kod vas..? Na kojoj roli je najbolji..?
Meni je Jovic sedam sezona vec poacher i ubija, ali mi trenira complete fw all duties

Sto se stopera tice, imam par predloga, doduse samo domaci igraci, posto zvezdu samo sa njima igram :baloon:

Filipovic - Jagodina
Dragica Gudelj - NAC
Babic, Nastic - Vojvodina
Golubovic - Roma (posle prve sezone ga skartaju)
Rajkovic - Hsv ili neki drugi njemacki tim. Vidio sam da ga ljudi dovode u Partizan za dz posle prve, vjerovatno je ok
Veljkovic - Totenhem, dovodi se za male pare, bude ok
Stanislavljevic - CSKA Moskva

Sve ih mozes dovesti, neke ne odmah i u zavisnosti koliko im ugovor traje, ali u mom sejvu su se svi lijepo razvili i igraju standardno.

Forsiraj Lazica i Jovanovica, meni su odlicni, iako sam i ja prve sezone krahirao i zavrsio kao peti, isplatilo se forsiranje mladih u narednih 6 sezona. Malo sam batalio sejv, ali LS jos nije osvojena pa cu morati da se vratim :nasty:

Moji trenutni stoperi koje rotiram su Lazic, Jovanovic, Filipovic i Veljkovic
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Branko95 пише:
dushancg123 пише:Branko, mislim da si se sa ovim Radonjicem zeznuo, nema ljeba od njega :rugalica:
Brate to mislim i ja, lose je odigrao par utakmica. Bas sam ga gurao. Nema veze, ima malu platu. Prodacu ga za sezonu/dve. Ako izvucem 500k bicu srecan. :D Basta prva utakmica, i povredi se. :slap: :(
Ja sam za AML posle sezone doveo Drazica za 400k jer je OFK ispao, predobro igra vec pet sezona, iako mu ocjene nisu dobre kao Gacinovicu, ali Mijata su mi ukrali neki Poljaci. Preporucio bih ti nekog od njih dvojice, samo mici Radonjica, ja sam ga dao za dz Donjem sremu posle sezone, a ni tamo se nije naigrao :argh:
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

dushancg123 пише:
Branko95 пише:
dushancg123 пише:Branko, mislim da si se sa ovim Radonjicem zeznuo, nema ljeba od njega :rugalica:
Brate to mislim i ja, lose je odigrao par utakmica. Bas sam ga gurao. Nema veze, ima malu platu. Prodacu ga za sezonu/dve. Ako izvucem 500k bicu srecan. :D Basta prva utakmica, i povredi se. :slap: :(
Ja sam za AML posle sezone doveo Drazica za 400k jer je OFK ispao, predobro igra vec pet sezona, iako mu ocjene nisu dobre kao Gacinovicu, ali Mijata su mi ukrali neki Poljaci. Preporucio bih ti nekog od njih dvojice, samo mici Radonjica, ja sam ga dao za dz Donjem sremu posle sezone, a ni tamo se nije naigrao :argh:
Ma levo mi igra Marilungo, Italijan. Radonjic je rezerva... Kod mene Drazic presao prve sezone u Besiktas.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Furajte politiku Bajerna. Ko ima dobre ocene i ko odigra dobro protiv vas uzimaj odma! Imate spiskove igraca koji kod nas najvise napreduju, grabi i deri redom. :yesko:
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Def vredi forsirati neke od Zvezdinih klinaca:

Слика

Слика

Слика

Слика
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Igram sad, prvo mesto na tabeli, u grupi LS 1 pobeda i 1 poraz i uprava hoce da me otera zbog jebenog squad harmony-ja. Izgoreo sam... I sad posle razgovora sa upravom pokusam da pricam sa nezadovoljnim igracima i nijedan nece da prica :xD: Pokusam team meeting oni se jos vise smore.
Слика
Слика
I sad se setim posle pola sata da probam da oteram nezadovoljne igrace. I oteram Milosa "Roberto Karlosa" Brajovica, Milana "Pirla" Jokica i Nemanju "Ronalda" Radonjica. MORA DA SE ZNA KO JE GLAVNI!!! Situacija se popravila, valjda me nece oterati. :D
Слика


Ostali su jos nezadovoljni Lazovic, Grujic, Planic, Karaklajic i Parades. Ubicu se ako budem morao da oteram nekoga od njih. :nasty:
Последње учитавање од Branko95 дана 19 Дец 2014, 08:24, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
paske
World Class Manager
Поруке: 4230
Придружен: 21 Феб 2011, 23:13
Место: S.Mitrovica/Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од paske »

Lazovic u svakoj corbi mora biti mordjija. Ko god da se pobuni npr sto ne igra on ga odma podrzi. Tu je glavni a kad treba na utakmici da izdominira on pickica trazi izmenu u 30om minutu jer se povredio.
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Zavaljaj Paredesa i Karaklajica, pokusaj Melega na ugovor, meni ubija u AZ Alkmaru, nisam ga u CZV dovodio. Isto tako pogledaj Gajica iz OFK-a, desno krilo, u mom sejvu se strasno razvio, ali ga pokupise neki Belgijanci, kao sto je to bio trend ovog ljeta. Umjesto Paredesa imas Vukana i Ristica, meni su se odlicno pokazali, Vukan legenda kluba golovi, asistencije - sta god ti treba :yesko: Ja sam harmony regulisao sa dosta rotiranja, a kad mi se pobune kazem nesto kao 'ali ako ga pustim da igra, neko od vas ce izgubiti mjesto blabla' a za odlaske 'imamo perspektivan tim blabla'.

A vezano za post o razvoju klinaca nekih iz omladinske skole - vecina je ipak mrka kapa, za neku grcku ili kipransku ligu, iako u pocetku pokazuju potencijal.

Stojiljkovic je povrijedjen 24/7
Rangelov, Panovic i Zukanovic su isto tako prosjecni
DRL Filip Stankovic je Ok
Zivkovic moze da bude bekap
DL mladi isto moze da bude bekap
Rezervni golman je dobar, meni je treci golman reprezentacije posle Rajkovica i VMS
Ni mladi stoperi nisu nista posebno
U sustini bolje ih je zavaljati dok se i drugi tripuju poput nas da se mogu napraviti igracine od njih :D
Последње учитавање од dushancg123 дана 19 Дец 2014, 20:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

paske пише:Lazovic u svakoj corbi mora biti mordjija. Ko god da se pobuni npr sto ne igra on ga odma podrzi. Tu je glavni a kad treba na utakmici da izdominira on pickica trazi izmenu u 30om minutu jer se povredio.
Da, da uvek se on buni. I kad prodam nekog igraca on trazi da i on bude prodat.
dushancg123 пише:Zavaljaj Paredesa i Karaklajica, pokusaj Melega na ugovor, meni ubija u AZ Alkmaru, nisam ga u CZV dovodio. Isto tako pogledaj Gajica iz OFK-a, desno krilo, u mom sejvu se strasno razvio, ali ga pokupise neki Belgijanci, kao sto je to bio trend ovog ljeta. Umjesto Paredesa imas Vukana i Ristica, meni su se odlicno pokazali, Vukan legenda kluba golovi, asistencije - sta god ti treba :yesko: Ja sam harmony regulisao sa dosta rotiranja, a kad mi se pobune kazem nesto kao 'ali ako ga pustim da igra, neko od vas ce izgubiti mjesto blabla' a za odlaske 'imamo perspektivan tim blabla'.

A vezano za post o razvoju klinaca nekih iz omladinske skole - vecina je ipak mrka kapa, za neku grcku ili kipransku ligu, iako u pocetku pokazuju potencijal.

Stojiljkovic je povrijedjen 24/7
Rangelov, Panovic i Zukanovic su isto tako prosjecni
DRL Filip Stankovic je Ok
Zivkovic moze da bude bekap
DL mladi isto moze da bude bekap
Rezervni golman je dobar, meni je treci golman reprezentacije posle Rajkovica i VMS
Ni mladi stoperi nisu nista posebno
U sustini bolje ih je zavaljati dok se i drugi tripuju poput nas da se mogu napraviti igracine od njih :D
To pricam od izlaska 15 da igraci mladog tima nisu ni za ku*ac. Cak mi se cini da su i regeni losi. Regulisao sam harmony sad je 100 :D I ja im to isto kazem, ali dzaba. Nikoga necu dovesti nema potrebe. Karaklajica ne dam ni za 10 miliona, decko moze da igra sve na obe strane. Inace, kod mene Meleg igra u Ajaxu, cena 6.5 miliona, a Gajic je u Partizanu.
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Iscimaj bord za youth facilities, posto su ti ovi za trening ok, Dekija za youth development kad mu istekne ugovor :winner:

Sad moram da cekam da jos neko dovede Radonjica pa da se nastavi pljuvacina :lol:
Последње учитавање од dushancg123 дана 20 Дец 2014, 07:24, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Na kraju sezone free mi dolaze Zdjelar, Belic i V. Kovacevic. :gunman:
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Слика

Malo golova je dao :gunman: :ole:
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Branko95 пише:Na kraju sezone free mi dolaze Zdjelar, Belic i V. Kovacevic. :gunman:


Dobar je Zdjelar ali se povredjuje dosta, a Belic mi nista nije napredovao, cak ne bi igrao ni na pozajmicama koje su ga trazile za first team.
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Dobar je Zdjelar ali se povredjuje dosta, a Belic mi nista nije napredovao, cak ne bi igrao ni na pozajmicama koje su ga trazile za first team.
Reinstaliram windows, i ladno zaboravim da prebacim sejvove na drugu particiju i sve mi se izbrise. :slap: :slap: :slap:
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

Forsirajte Živkovića,postane zverina,kao i Vukan
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Branko95 пише:
Dobar je Zdjelar ali se povredjuje dosta, a Belic mi nista nije napredovao, cak ne bi igrao ni na pozajmicama koje su ga trazile za first team.
Reinstaliram windows, i ladno zaboravim da prebacim sejvove na drugu particiju i sve mi se izbrise. :slap: :slap: :slap:
Hahah, sad novi sejv i zavaljaj odmah ove sto su nikakvi :D
Aleksa1991
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 20 Авг 2013, 15:26
Место: Bratunac
Status: Није на вези

Порука од Aleksa1991 »

Kakav je potencijal Jovanovic, posle prve sezone u kojoj nije bio standardan dolazi ponuda Reala. Naravno, ne dam ga, jos je zelen za prodaju, a i suma je premala...

Слика
U ime svih nas u crveno belom... :zvezda:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Ja sam ga prodao u PSV za 9.5m, ali sam pogrešio, mali je dobar, dobro se razvija i može za njega da se uzme fina lova.
Последње учитавање од zele дана 10 Јан 2015, 22:51, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
icko1610
First Team Coach
Поруке: 327
Придружен: 09 Нов 2010, 15:49
Место: Zaječar
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од icko1610 »

U sedmoj sezoni totalna dominacija u ligi, i najzad osvojena LŠ...
Слика
Слика
Слика
turbozeldi
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 06 Феб 2011, 23:05
Место: Mars
Status: Није на вези

Порука од turbozeldi »

Ja prod'o Rakića arapima za silne pare oO

Слика

Stavio sam ga na transfer listu sa asking price 0 kako bi jeftinije otkupio 15% menadžerovog udela i pokaže mi da je wanted od strane dosta klubova medj kojima i nekih arapskih. Pošto oni već nekoliko poslednjih FM-ova tradicionalno plaćaju ko nenormalni za neke polu raspale igrače iz naše lige koje biraju po meni nepoznatom kriterijumu, ponudih ga za 5-6 mil čisto da vidim kako će da reaguju i oni mi poslaše ponudu od 5mil u kešu. Tu sam još malo pregovaro i izvukoh još ~100k preko i 50% od narednog transfera. Ako se neko pita, nemam nikakve lige upaljene osim naše, sa huge db. Tako da heads up ako krećete novi game, ne morate prodavati wunderkindove :D

Inače udeo sam uspeo da mu otkupim za neku siću, tipa 30k, a Pečnikov za 100k, oba iznosa na 48 rata.
Последње учитавање од turbozeldi дана 16 Јан 2015, 00:49, учитано 2 пута укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”