¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sreća pa ne igram našu ligu. :D Inače bih ludeo sa tim.
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Koje govno, baš glup bag.
Prvi u ligi, 12 bodova prednosti, negde 19 kolo, nemam poraza. Ekipa se kao nadrkala nešto zbog ne znam ni ja kog obećanja i svi bili crveni sa moralom. Ja kao team talk, oni kao pusti Marka Petkovića da ide. Ja kažem, pa bićemo slabiji onda jel to želite? Oni kao u pravu si ne želimo i kao zeleni svi. I ja kliknem na ono "hvala za konstruktivan razgovor" i svi crveni. I onda mi kenja chairman kao što je moral loš, a kidamo sa igrom sve kul i dobijem otkaz. To je baš veliko sranje (pritom je počeo da se popravlja moral, nije bio zelen, ali ono poor tipa.
J***m ti mater fm i sve.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kad ne umeš, šabane.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Šukurac cipiripi.
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Слика


Jedva... na kraju ipak sampioni! Odigrana jedna solidna sezona sa mladim timom Zvezde,ocekue nas liga sampiona,treba dobro spremiti ekipu!


Kad kačiš slike samo iskopiraj ovde drugi link sa dodaj.rs. Ništa više.
Последње учитавање од blackxs дана 23 Нов 2014, 00:48, учитано 4 пута укупно.
Maki93
Newgen
Поруке: 19
Придружен: 07 Мар 2011, 14:44
Место: Bor, Beograd
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Steam: mariogualtieri
Status: Није на вези

Порука од Maki93 »

Evo ljudi da se upisem i ja ovde.. :D
Zavrsio polusezonu, prvi sam i bezim partizanu 2 boda, drze se nekako(za mene neocekivano dobro).
Nisam imao nekih velikih problema samo mi je Ristic trazio da bude Key player i da gradim ekipu oko njega (balavac mali :D). Tu su i transferi koje sam imao (prodaja ide malo slabije), sve sam dovodio na free i ugovorio neke za leto. Prodao mladog golmana Portu za 650k odmah i neke rate i procenat od sledece prodaje. Zamalo da uvaljam Pecnika za 2m ali slepac odbio ugovor od Sparte Prag -.-. Слика
Слика
Слика
Izvinite ako je dugacak post.. :)
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Je l ima neko problem sa kondicijom igraca? Bas se brzo trose.
Корисников грб
MrJimmy
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 26 Нов 2014, 08:06
Место: London
Status: Није на вези

Порука од MrJimmy »

Pozdrav ljudi, malopre sam se registrovao i nadam se dobrom druzenju ovde na forumu. :)

Prva sezona u Zvezdi sjajna, iako se nisam tome nadao jer sam igrao sa klincima bukvalno. Pavicevice, Rakice ostaletakote sam odmah prodao. Neke sam i otpustio. Zaradilo se tu koliko se zaradilo ali nisam kupovao nikoga u prvom prelaznom roku. Doveo sam samo nekog klinca iz Belorusije (Pavel Savitskiy).

Negde oko zimskog prelaznog roka Petkovic, Kovacevic, Planic, Lazovic traze da napuste klub, ali sam ih uspeo ubediti da ostanu do kraja sezone.
Tenka i Planica sam prodao na zimu, kao zamenu za Tenka doveo Srdjana Plavsica. Nisam nista ocekivao od njega, cisto da bude u rotaciji, a lik na debiju dao 2 gola i asistenciju. Ne igra mi cesto ali kad god mu dam sansu on odigra dobro. Umesto Planica sam doveo Babica iz Vojvodine, tu sam se zajebao. Mnogo skup, a pritom mi i ne igra nesto posebno kako bi trebao za 900k + bonusi koliko sam ga platio. I on je na debio da 2 gola lik, a posle toga mrtvak.

Osvojio sam dublu krunu u prvoj sezoni. Kroz kup sam se prosetao, pogledao me zreb dok je u ligi bilo dosta teze. Jurio sam Partizan i Jagodinu do samoga kraja i onda se desi 1:1 izmedju ta dva kluba i ja uspem da budem prvi sa 3 boda vise od Partizana.

Skoro svaki mec mi se neko povredi. Npr. Jovic se povredi negde pred kraj prvog dela decku puko misic pola godine pauza. Dao 20 golova do polusezone, drugi deo naravno nije ni igrao. Ja ne znam da li to je bag u igrici ili sta. Da l' sam ga preforsirao 'bem li ga. Nerealno. I da, dan pre nego sto ce da se povrediti Despot mi kaze kako zeli više da igra, reko u pravu si igraces vise i sledece kolo se desi ta povrede Jovica i Despot izdominira drugi deo prvenstva sa 20ak golova isto. Najjace kad se vratio Jovic 10 tekmi ne moze da postigne gol, tek kad sam pricao sa njim kako verujem u njega onda je dao 1 i sad je opet dobar ali nije ni blizu kao sa pocetka. Rezija strasna.. Ja ne znam ko je skautirao ovoga Nenada Gavrica. Kad bi igrao pola kao sto igra na FM-u gde bi nam bio kraj. Fenomalno igra. Mnogo brzo napreduju igraci, jbt Jovanovic posle par kola zivotinja. Dao 7 golova valjda. Ristic se najsporije razvija ali ako ga trpite i on postane masinica. Vukan meni igra shadow striker-a sprda se. Evo u drugoj sezoni 10 golova i 5 asistencija na 14 utakmica. Za ovoga Pavela ne moram da pricam, kontam da ste upoznati o kakvom talentu se tu radi. Igrac sezone bio. :S

Sad u drugoj sezoni kako ima vise utakmica tako im je i match fitness pun i slabije se povredjuje ali opet ima povreda. U ligi sve redom pobedjujem, previse lako, 8 od 8 sad.. dok u LS ne mogu nista da uradim, a imam i tesku grupu. Nisam stigao da uradim ceo remont ekipe kako sam planirao ali polako (koliko sam se sjebao za onog Babica iz Vojvodine srce me boli). Mislim da cu na kraju druge sezone da prodam Antica i Despotovica. Ne kapiram kako Rajkovic nije trazio da ode jos, na pocetku mi je rekao da hoce da ide ali sam mu obecao LS i od tad ni rec i produzio ugovor sve ok.

Trenutna startna postava:

Rajkovic; F.Stojkovic, Lazic, Jovanovic, Antic; Grujic, Poletanovic; Gavric, Savicevic, Savicki; Jovic.

A.Stankovic; Jaksic, M.Stojanovic, S.Babic, Brajovic; R. Babic, Plavsic; Karaklajic, Avramovski, Zivkovic; Despotovic, Petrovic

Boldovani su regeni, mnogo jaki potencijali pogotovo Babic. igra DC,DMF,CMF sve igra lik. Vidite da je to mnogo mlad tim, a bice jos mladji kad zavrsim sve kako sam planirao. Na kraj sezonu putuju sigurno Antic, Despot, S.Babic, Karaklajic, Avramovski. Mozda Karaklajica ostavim ako ne budem uspeo da uzmem Drazica ili Gacinovica. Ne volim strance da dovodim, zelim da imam samo domace igrace ako je moguce, ali planiram da dovedem nekog dobrog klinca na poziciji AMF pa ako znate nekog, slobodno mi recite.

Eto to bi bilo to za moj prvi post na forumu, ae uzdravlje ako vas zanimaju neke slike ili nesto tu sam. ;)
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

blackxs пише:Je l ima neko problem sa kondicijom igraca? Bas se brzo trose.
Zavisi dosta do treninga, ja posle svake tekme dan prvom timu 1 dan odmora, takodje tokom utakmice zavisi kako igras ako koristis high tempo ne valja bas celu tekmu da ti bude ukljuceno, kombinuj sa take a breather, da malo povrate snagu.

@MrYimmy druze dosao si na pravo mesto, i ja se trudim da forsiram klince ali obavezno imam par matorih da im lupe po cusku kad krenu da se zajebavaju :xD:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

MrJimmy пише:


Šteta što si prodao Planića i ja sam se zajebao tako. Dečko ubija, napreduje fantastično, sad mi krivo kad ga vidim u drugom klubu. Babić se meni fino pokazao. Forsiraj ga, valjaće ti. Da sam upario Planića i njega bila bi mi jača odbrana. Despota sam prodao za neku siću, ali sam video da je fino napredovao i on i sad mu je cena preko 8m, nemoj da se zajebeš da ga prodaš za male pare. Od Antića teško da ćeš naći boljeg LB-a, a da je naš ili ex-yu, ili nema ili neće da dodju. Ako igraš sa IF-ovima Dražić ili Gaćinović su ti prava rešenja, a ako igraš sa wingerima Gajić je fantastičan, meni je igrao sjajno, ali je počeo da se povredjuje često i onda sam ga uvaljao Torinu za 9m. Ja guram Ristića na amc, a zamena mu je Slavoljub Srnić, ume dobro da odigra.
Последње учитавање од zele дана 26 Нов 2014, 11:55, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
MrJimmy
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 26 Нов 2014, 08:06
Место: London
Status: Није на вези

Порука од MrJimmy »

Sta znam, meni se Planic nije pokazao dobro, a u pocetku mi je bio prvi izbor. Igrao covera, a ne stopera (ako to ima neke veze , ne'am pojma). Ne bih ja Antica prodavao ali on hoce da ide, jedino ako na kraju sezonu odluci da ostane. A on mi povukao i Despota :S

Igram sa wingerima, probacu onda Gajica da dovedem. Hvala! :cheers:

Videcu za AMC jos, mozda na toj poziciji padne i neki stranac, nije iskljuceno. ;)
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Meni je bio na defend roli, kao i Babić, sabili su.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

MrJimmy пише:Sta znam, meni se Planic nije pokazao dobro, a u pocetku mi je bio prvi izbor. Igrao covera, a ne stopera
Za kovera ti treba brzi stoper od Planica, da bi kupio lopte dubinske lopte u prazan prostor
Корисников грб
MrJimmy
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 26 Нов 2014, 08:06
Место: London
Status: Није на вези

Порука од MrJimmy »

Ja ne verujem koliko luda grupa. :rofl: :rofl: :rofl:

Слика
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Може ли ми неко рећи како Катаиа да вратим кући? :D
bobavasic
First Team Coach
Поруке: 273
Придружен: 01 Нов 2010, 22:12
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од bobavasic »

Ja ga ne bih vracao, meni kida, na polusezoni sam, jedan je od najboljih igraca, otkupicu ga za nekih 600 hiljada koliko je ranije dogovoreno, a njegova trenutna cena na menadzeru kod mene je 1.8 miliona :D a sto se tice vracanja, sada sam pogledao, ne mozes ga vratiti, ne znam zasto, na ranijim menadzerima je moglo...mozda kod mene ne moze jer sam na polusezoni...probaj desni klik na njega i trebalo bi da ima negde opcija rekal from loan, tako nesto :D
Корисников грб
markic
Assistant Manager
Поруке: 728
Придружен: 05 Нов 2010, 14:01
Место: Beograd
Has thanked: 14 times
Been thanked: 21 time
Status: Није на вези

Порука од markic »

milpar пише:Може ли ми неко рећи како Катаиа да вратим кући? :D
Desni klik na igrača pa onda "Terminate loan"
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

Da i ja pokazem sta se desava u mom sejvu na Marakani, iako rezultati nisu bili idealni, sejv ce biti jako zanimljiv :ole:

Sezona 1: 6ti ili 7mi, sezona za zaborav, jedina svijetla tacka
Слика
transferi:
Слика

Sezona 2: Dva igraca su se pokazala odlicnim, Dejan Drazic i Luka Jovic, osvojena titula koja umalo nije prokockana
Слика
Transferi:
Слика

Sezona 3: Lako do grupe u LS, ali kako je krenulo JSL ce proci kao u S1
Transferi:
Слика
Jovic povrijedjen na pocetku S3, ali ovaj momak to odlicno koristi
Слика

Grupa u LS: Chelsea, Shahtjor i Napoli. Ne nadam se nicemu, iako je u prvom mecu Shahtjor savladan sa 0-2 u gostima uz odlicnu igru cijelog tima.

Najvise me smara sto ne mogu trenere normalne da dovodim, pa razvijanje igraca nije brutalno kao na fm14, ali CZV interesantna za voditi kao uvijek.

U sustini svi ok igraju, ali Jagodina jebe majke.

Ne znam samo da li sam se zeznuo sto sam prodao Makedonca veznog, ali neki Skandinavci su kao iz picke dali 5m za njega uz neke procente, kent sej nou.

Takodje je doslo do konflikta sa kapitenom i mojim prezimenjakom Kovacevicem. Dodje neka smecarska ponuda koju naravno odbijem, i on se nadrka, i ja ga pitam 'sta da uradim, oli para?' on kaze da hoce i da ce potpisati ugovor novi, sto se nije desilo jer ipak nije zelio pregovara, tako da sam ga poslao u Saragosu na pozajmicu, a svi znamo sta se desava onima koji predju u Saragosu :gunman:

Glavni problem mi je sto kad gubim, gubim po nekolike u nizu, a tvrdoglav sam i ne odustajem od 4 23 1 sa 2mca jos od fm12.

Trenutno 6ti u JSL, svi su me olesili u LS. Ceka se mec kuci sa Shahtjorom, bilo bi lijepo da me ukenja neka LE kao nagrada za ove stresne 2 i po sezone.

Ćeraćemo je još.
Последње учитавање од dushancg123 дана 29 Нов 2014, 14:50, учитано 3 пута укупно.
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

milpar пише:Може ли ми неко рећи како Катаиа да вратим кући? :D
Na beti je moglo da se raskine pozajmica sa Kataijem, na fulu ne moze, ako ti toliko smeta posalji ga u rezerve.
bobavasic
First Team Coach
Поруке: 273
Придружен: 01 Нов 2010, 22:12
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од bobavasic »

Tomas пише:
milpar пише:Може ли ми неко рећи како Катаиа да вратим кући? :D
Na beti je moglo da se raskine pozajmica sa Kataijem, na fulu ne moze, ako ti toliko smeta posalji ga u rezerve.
Moze i na fulu ali odma na pocetku :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”