¤FM15 - FK Crvena Zvezda (Official)

Корисников грб
JasminPetkovic
Assistant Manager
Поруке: 655
Придружен: 19 Јун 2012, 20:00
Место: Surdulica
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од JasminPetkovic »

zele пише:

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/tutorijali-15-tutorials-and-how-to-play-fm-15-vf355.htm
Ima ovde negde i vodič za treninge.
Ma kazem ti da se svi super razvijaju,znam do tolko da vodim treninge,jedino mi ovaj peder mali pravi problem...mislio sam da ima neko da ga je imao u ekipi,pa da mi da neki savet...a i dok je bio u empoliju,nije isao cesto na treninge,non-stop mi dolazila vest,Radonjic absent from training...
Слика
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Moze li Kacar da se dovede u Zvezdu na free?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Može, ja sam ga doveo za 10k mesečno, odradio čovek sezonu ili sezonu i po i uvaljao sam ga Sparti iz Praga za 3.2m. :ole:
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
milpar
First Team Coach
Поруке: 470
Придружен: 02 Апр 2011, 10:18
Место: Trebinje
Has thanked: 10 times
Been thanked: 14 times
Status: Није на вези

Порука од milpar »

Je l moze neko da okaci ss sa pocetka sezone prvog tima, rezervi, u19, igraca na pozajmnici i klauzula? :)
dushancg123
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Мај 2012, 01:15
Место: montenegro
Status: Није на вези

Порука од dushancg123 »

JasminPetkovic пише:Slika

Ljudi treba mi pomoc!Doveo sam Radonjica iz Empolija,4 meseca je vec u klubu,super mi je odigrao na svakoj utakmici na kojoj sam ga pustio.Imam problem to sto mu ocene(strelice) nisu makle od kako je doso,dok se svi igraci super razvijaju,i jedini je nezadovoljan u ekipi treninzima,nista mu specijalno nisam dao da trenira.Inace povreda mu je sa zadnjeg meca,do sad nije imao nijednu,pa tako da nije zbog toka!Sta da radim,da bi poceo da se razvija?
Probaj da ga protutoruje neko sa visokim determinationom i ostalim atributima bitnim za njegovu ulogu. Ako to ne pomogne, pretpostavljam da je ovaj čkode još jedan Nikon Jeftić ili Ravel Morisson.
Последње учитавање од dushancg123 дана 12 Нов 2014, 08:18, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Završen jesenji deo pete sezone.
Preko leta se nije mnogo dovodilo, a prodat je samo Jakšić i to dan posle završetka prelaznog perioda u Srbiji i tu sam se zajebao, nisam znao da prelazni rok u Belgiji traje do 2. septembra, pa je odmah otišao, jebeni Belgijanci.
Слика
Слика
U prvenstvu je moglo, možda i moralo bolje, ali povrede, rotacija, žrtvovanje zbog LŠ su uzeli danak, drugi smo, bod manje od Partizana, ali dočekujemo ih u derbiju. U LŠ najbolja igra do sada. U kupu smo posle dve sezone prošli u polufinale, jebiga izveo sam skoro najjači tim, nije više fora da ne uzimam kup.

Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од zele дана 12 Нов 2014, 12:11, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
A.Boghossian
Manager
Поруке: 1121
Придружен: 05 Нов 2010, 03:15
Место: Parma, Italy
Been thanked: 1 time
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од A.Boghossian »

zele daj da vidimo sastav/formaciju
buffon, thuram, benarrivo, sensini, cannavaro, fuser, baggio, boghossian, veron, chiesa, crespo
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Sve exyu i brat Rumun, Belodedić. :xD: Ošurio me Lever tamo 4-1, kiks Lazića, autogol Duvnjaka, odbitak posle kornera i bomba sa 30m. J***m im mater, Jović promašio prolaz, više puta.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Tomas
Manager
Поруке: 1155
Придружен: 05 Авг 2011, 13:31
Место: Beograd
Has thanked: 57 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Tomas »

Konacno i ja da zavrsim prvu sezonu, nekako smo osvojili titulu, iako smo na polusezoni bili tek na 4. mestu sa 4 boda zaostatka u odnosu na Mladost iz Lucana. Srecom je Partizan bio jos gori, pa je u nastavku sezone Nikolica zamenio Kikovic iz Slobode, pa su na kraju zauzeli tek 7.mesto i nece igrati u Evropi naredne sezone, dok smo u kupu ispali u cetvrtfinalu od kasnijeg pobednika Radnickog iz Kragujevca.

Слика

Zbog katastrofalne finansijske situacije doveo sam samo Micanovica iz Javora kao rezervnog zadnjeg veznog uz malo srece, jer su mi samo dan pre nego sto sam prodao Pecnika Bazelu za 2,8 miliona povecali procenat od transfera na 25%, tako da mi je jos ostalo nekih 300k. Nisam hteo da dovodim nase starije igrace koji su bez ugovora, vec sam odlucio da izguram sezonu sa forsiranjem sto vise mladih igraca, sto se na kraju potpuno isplatilo. U drugom delu sezone smo doziveli samo jedan poraz vezavsi 12 utakmica bez poraza. Kad god sam mogao da racunam na sve igrace u prolecnom delu su mi igrali Rajkovic, Jovanovic, Grujic, Ristic i Jovic, iako su mi svi oni makar jednom bili povredjeni, prosecno na mesec i po ili 2. Bosancic mi je bio prvi strelac ekipe sa 12 golova (Despotovic 10, Jovic 9), Lazovic najbolji asistent ekipe, ujedno i lige sa 16 asistencija.

Слика

Слика

Od regena jedini vredan pomene je Zvonko Divac, cini mi se da moze da postane solidan zadnji vezni, sada se pojavljuju ranije u odnosu na prosli menadzer, 22. marta:

Слика

Budzet za narednu sezonu je sasvim zadovoljavajucih 944k plus 25,2k/w za plate (0,7 slobodno), dok mi je procenat od transfera ponovo smanjen na 10%. Jedini igrac ciji sam potpis obezbedio je Pavlovski, dok sam odlucio da pustim Pavicevica zbog godina da za dzabe predje u Rekreativo. Da li je neko uspeo da dovede nekog igraca iz Partizana, kao sto mnogi dovode Grujica, Ristica i Jovica, za bilo kog igraca skaut mi kaze da nije zainteresovan?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kaplanović i deca ipak nisu mogli do trofeja. Šteta. :(

Слика

Edit: Završavam prelazni rok. Dovedeni su samo neki regeni. Ništa bitno. Prodaja opet odlična.

Слика

Balans je fantastičan.

Слика
Последње учитавање од zele дана 13 Нов 2014, 19:44, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Poceo sa Zvezdom, odradio prelazni rok i to veoma uspesno... Nadam se da ce i rezultati biti uspesni... Prvi sejv na novom menadzeru... :fanman:

Uzeli smo lepe pare od prodaje igraca, i znatno poboljsali klupske finansije... Bomba prelaznog roka je svakako Humam Tariq! Ponudio sam mu sve maksimalne bonuse i procente i momak je odbio mnogo jace klubove, dosavsi u Ljutice Bogdana... :ole:
Слика

Igrac koji je bez kluba na pocetku sezone i koji po meni ima ocene za mnogo ozbiljnije klubove od Zvezde, takodje je, na moje odusevljenje, pojacao nase redove... Igrace na poziciji levog krila i od njega se puno ocekuje...
Слика

Ovog momka je jurilo pola fudbalske Evrope, posto je golobradi ubica mekog srca kome je isticao ugovor, i mnogi velikani su potrcali da obezbede njegov potpis... U pricu sam se umesao i ja, sa velikom dozom pesimizma, posto se radi o jednom od najtalentovanijih mladih krilnih igraca na svetu... Kao i Tariq-u, ponudio sam mu sve bonuse i procente, kao i platu na maksimum i pomislio: "Ma nema sanse da ce lik pre igrati na nasim pasnjacima nego na italijanskim fudbalskim hramovima!" I onda, BAMMM! :gunman: Para vrti gde burgija nece, kakva ironija (Zvezda i pare). Cekace ga crveni tepih... :cheers:
Слика
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Pratiću te nego mi upada u oči da si prodao Pečnika i Zukanovića.

Dobre si pare ipak dobio za Pečnika i zamenu možeš dovesti ili je već imaš ali Zukanovića si mogao da čuvaš za budućnost. Uglavnom, srećno ti bilo dalje. :cheers:
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Sloba пише:Pratiću te nego mi upada u oči da si prodao Pečnika i Zukanovića.

Dobre si pare ipak dobio za Pečnika i zamenu možeš dovesti ili je već imaš ali Zukanovića si mogao da čuvaš za budućnost. Uglavnom, srećno ti bilo dalje. :cheers:
Pecnika sam prodao zato sto vec ima 28 godina i ova ponuda od Bazela mi je bila i vise nego povljna. A prodajom Zukanovica sam ostvario veci budzet za plate i time omogucio da dovedem ova dva gore pomenuta igraca, jer da nisam njega prodao, ne bi mogao da ponudim pristojnu platu... A mislim da ce mi se Tariq i Savitsiy mnogo vise isplatiti od Zukanovica... Jbg, neko je morao da ode, pa mislim da sam izabrao najmanje bolno resenje... :cheers:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

Evo da se javim i ja, odigrao sam jednu sezonu, osvojio duplu krunu pocelo prvenstvo katastrofa ali posle zimske pauze sam razbio, medjutim zezne mi se komp i morao sam od 0 opet, stavio sam bez transfer budzeta na pocetku.

Trenutna situacija:

zimska pauza u toku

Prvenstvo: treci iza Jagodine i Partizana, poceo odlicno, izgubio derbi(oni mene razbili ja tastaturu), kraj novembra i pocetak decembra veliki pad forme i gubljenje prve pozicije

Kup: uglavnom sam mesao i davao sansu mladjima, ispao od Rada 0-3 na Marakani, nerealna tekma 22-6 u sutevima

Sto se tice taktika 90% vremena igram 4-5-1, nju sam nastelovao lepo jedino mi se spicevi gube malo, imam jos 2 ali nisu gotov proizvod pokusavam da napravim jednu sa 3 spica ali za sada je samo u test fazi.

Слика

Od igraca moram da izdvojim malog Ristica levica samo seva, def jedan od omiljenih igraca trenutno,Avramovski isto igra dobro i fino se razvija, mali Ivanovic se razvija extra pise mu da je novi Stankovic, Lazic i Jovanovic isto full sa druge strane Despotovic je uzas, nece niko da ga uzme za dzak krompira, Jovic dobija sansu ali takve sanse masi da mi dodje da sve polupam po stanu, Bosancic igra dobro ali svaki j***ni slobodan udarac ide preko gola a ima 16 ocenu eeej nijedan da ide u okvir gola.

Neki moj cilj je da forsiram mladje igrace uz par iskusnih i fokus ce mi uglavnom biti na ex-yu igracima, ranije nikad nisam dovodio igrace preko 26 godina ali ovi od 30 dobro dodju, sto se tice stranaca necu dovoditi vise od 4 do 5 da bude u svakom trenutku u klubu da se ne bi pravila nepotrebna guzva i prevelika rotacija.

Finansije su slabe, nece da se otvore za transfere, igraci se pobune tu i tamo, klub su napustili Pecnik i Kovacevic, nikako nisam mogao Kovacevica da ubedim da ostane, prelazni rok odradjen ok s obzirom na raspoloziv kes.

Слика

Trudim se stalno da dovedem neke nove i nepoznate igrace, ne volim da dovodim igrace koje dovodi 90% ljudi.

Ovog Murilla sam doveo i na prethodnom sejvu pa sam morao i sad, obozavam brzince u napadu ali nije dobar za formaciju sa 1 napadacem, mada igra mi cesto na IF.

Слика

Moram da se dokopam titule i lige sampiona kako znam i umem, Lukovic i Sulejmani (cenim da ce da kida po nasim livadama) ce to i omoguciti nadam se. Sa njima na pozajmicu stigao i ex grobar Djordje Lazic da zakrpi rupu odlaskom tenka. I na kraju falio mi je jedan spic dobar, izbor je pao na Jovovica deluje mi kao da moze da se razvije dobro, a i dao je 17 golova na 21 tekmi, forsiracu njega i Jovica pa cemo videti sta ce biti.

Слика

I na kraju utisak mi je da je ovo def najzanimljivij manager, situacija sa igracima je realna, cim neko ponudi lovu hoce da idu, finansije uzas, bas je zanimljivo za igranje, svidja mi se sto komp dosta menja taktiku tokom meca, na sve mora da se obrati paznja. Videcemo kako ce ici dalje, nadam se tituli :fanman:
Последње учитавање од ivogud дана 21 Нов 2014, 15:11, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
blackxs
Newgen
Поруке: 13
Придружен: 16 Феб 2012, 22:56
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од blackxs »

Je l ima neko problem da posle slobodnog udarca,golman odbrani i da lopta svaki put ode kod njihovih igraca,a moji samo gledaju i ne rade nista? To mi svaki put desava,rajkovic odbrani i natrcava njihov igrac i daje gol.
Корисников грб
ivogud
Assistant Manager
Поруке: 574
Придружен: 01 Дец 2010, 21:01
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од ivogud »

blackxs пише:Je l ima neko problem da posle slobodnog udarca,golman odbrani i da lopta svaki put ode kod njihovih igraca,a moji samo gledaju i ne rade nista? To mi svaki put desava,rajkovic odbrani i natrcava njihov igrac i daje gol.
I meni isto to Rajkovic radi dok Kahriman brani dobro i trenutno je prvi golman
Корисников грб
TOMARA
Assistant Manager
Поруке: 667
Придружен: 26 Нов 2010, 00:26
Место: Stara Pazova
Status: Није на вези

Порука од TOMARA »

Al je Jovic nabubrioooo... Rasni ploditelj... :gunman:
:zvezda: FOOTBALL MANAGER MANIAC :zvezda:
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Gotova još jedna sezona. Najbolja do sada. Najzad bitna uloga u LŠ.
Слика

U prvenstvu lagano, poraz na kraju od Bežanije, jer je 16 igrača ottišlo da igra za repku, pa sam besan otišao na holidej, retardirani asistent izgubio, doduše baš mu je bila loša ekipa.

Слика

Balans. Sprdnja.
Слика

Sad prelazni period, biće nekih prodaja, ali moram da dovedem jednog MC-a i možda jednom aml-a. Ostala kupovna zavisiće od prodaje. Na prodaju su svi osim Rajkovića, Jovića, Lazića i Ristića.
Последње учитавање од zele дана 22 Нов 2014, 15:58, учитано 1 пут укупно.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Koliko je to retardirano kad u poslednjem kolu pola ekipe ode da igra za repke, i meni se to desilo, šta da taj meč npr odlučuje nekome o tituli? :slap:
И душа и тело, све је црно бело...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Vodič kroz timove & zajednička igra '15 / Team guide & Teamwork '15”