[Work in progress] Sve lige Bosne i Hercegovine 2016

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

[Work in progress] Sve lige Bosne i Hercegovine 2016

Порука од Sloba »

Слика

SVE LIGE BOSNE I HERCEGOVINE [FM 2016]

Pozdrav,

Kao što većina znate već dve godine poprilično se dobro fokusiram na Bosnu i Hercegovinu i to je dodatak koji me trenutno prati sobzirom da sam zadnje dve godine najviše truda uložio u niže lige ovih država.

Za Football Manager 2014 radio sam do 1. Kantonalnih liga (što je 4 nivo fudbala u ovoj državi). Klikom na sledeći link se možete uveriti u kvalitet dodatka gledajući da ima skoro 20 hiljada promena u bazi. Kada je u pitanju Football Manager 2015 napravljeno je nekoliko koraka viška i urađene su "Sve lige Bosne i Hercegovine". To je do sada jedini put da se na menadžeru pojavljuju sve lige Bosne i Hercegovine a verujem da će u budućnosti, kada je kvalitet baze u pitanju to sve biti na jednom sličnom ili istom nivou. "Sve lige Bosne i Hercegovine" možete pogledati ovde. To je dodatak koji je najviše skidan u regionu. Skidaniji od grafike, taktika a čitaniji od raznih tutorijala.

Struktura liga Bosne i Hercegovine:
- BH Telecom Premijer liga;
- Prva liga Bosne i Hercegovine (Prva liga FBIH - Prva liga RS);
- Druge lige BIH (6 podgrupa - 4FBIH/2RS)
- 1. Kantonalne lige Bosne i Hercegovine;
- 2. Kantonalne lige Bosne i Hercegovine;
- 3. Kantonalne lige Bosne i Hercegovine;
- 4. Kantonalne lige Bosne i Hercegovine.

Trenutna faza je skupljanje podataka tj. o klubovima koji učestvuju u ligama ove sezone a kasnije sledi i rad. Nadam se da će ovaj dodatak biti na daleko većem nivou nego zadnje dve godine. Svaka pomoć je dobrodošla kako bi ovaj dodatak bio bolji nego ikada pre. Ko nije video "Sve lige Bosne i Hercegovine" bi trebalo da izađu u javnost krajem novembra.

Ako imate neko pitanje stojim Vam na raspolaganju. :cheers:
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Odradi prve tri lige al nek budu kvalitetne...dzaba 60 liga ako nisu kako treba.


Ja cu otici jedan dan do Radnika i pribaviti ti sve podatke.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ma tako se i radi. Moram na kupu RS poraditi ove godine.

Odradim PL i Prve lige kako treba, koliko mogu i druge lige a ostalo bude tu radi izgleda mada prošle godine u tim nižim ligama sam imao dosta ubačenih igrača pravih jer su mi slali informacije. Problem je što više imaju informacija ljudi o tim nižim ligama jer tamo igraju ili rade a nemaju za prve ili druge lige fbih ili rs.

Hvala ovo za Radnik pa kada budeš mogao pribavi to i šalji mi gde god hoćeš (facebook, ovde u temi ili na pm). :cheers:
trnovica
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 21 Јан 2014, 16:58
Место: zvornik rs
Status: Није на вези

Порука од trnovica »

Mogu da pomognem oko Drine Zvornik upoznat sam veoma dobro sa igračkim kadrom i drugim informacijam vezanim za klub. Takodje mogu i oko nekih ekipa iz Prve lige RS da pomognem. Obrati se slobodno ako mogu da pomognem tu sam.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Bio danas do kluba, sutra u 11 imam zakazan sastanak.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo. Da bar bude 20 klubova odlično odrađeno pošto ovi na default što rade i nisu nešto stručni bili do ove godine. A sada ćemo videti pošto im je researcher se promenio pa ekipa sa FMP to vodi mada mislim da će se više usresrediti na FBIH nego na klubove iz RS.

Najveći problem bi ovde mogao biti sistem jer od naredne sezone se menja sistem u PL i moram to nekako uskladiti da bude realno. :)
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Razgovarao danas sa Slavkom Petrovicem (trenerom). Sledece sedmice ce mi dostaviti sve potrebne informacije o igracima i strucnom stabu.

Dobicu cak i slike prvog tima i strucnog staba :-)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

E ovo za slike super takođe mi dostavi pa ću ja proslediti ovde grafičarima ako rade PL BIH + ovima sa FMBosnia pošto oni prave taj neki pack ako već nisu skupili za Radnik.

HVALA VELIKO DANIJELE! :fanman:
NemanjaBabic97
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 12 Сеп 2011, 10:06
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од NemanjaBabic97 »

Sto se igraca tice ja ti mogu puno pomoci oko RS,bice tu i dosta podataka za klubove iz nizih liga
Градишка воли Звезду! :zvezda:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Hvala Zvezdaš, računam na to. :shy:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Evo upravo sada sve klubove iz FBIH i RS sam dopisao u excel.

Skorije dodavanje u editor sledi. Nije težak posao. Mada ima više od 200 klubova, naravno i toliko stadiona pa još neke stvari.. da bude bolje nego na FM15!
Последње учитавање од Sloba дана 15 Сеп 2015, 20:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Luxic
Assistant Manager
Поруке: 788
Придружен: 21 Јул 2011, 01:21
Место: Gradiska
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Luxic »

Ja ti mogu pomoci oko klubova iz viseg ranga FK Kozare iz Gradiske (1. liga RS), te Jedinstvo iz Zeravice (2. liga RS Zapad). Sto se tice ovih klubova iz nizih liga, mogu pomoci sto se tice nekih klubova. Ukoliko bude potrebna pomoc pisi mi, pa da se sredi to kako treba.
Последње учитавање од Luxic дана 08 Окт 2015, 23:03, учитано 1 пут укупно.
"Ako Kosovo nije nase, zasto od nas traze da im ga damo? Ako je njihovo, zasto ga otimaju? A ako vec mogu da ga otmu, ne znam zasto se toliko ustrucavaju?" "
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=KtUqd2lB ... e=youtu.be[/youtube]

Video najava ekipe sa fmbosnia gde se pominje i serbian-fm kada je u pitanju editor deo. Nije problem sarađivati sa normalnim ljudima nikada. Jedva čekam da izbacim sve lige BIH za 16` .. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 18 Окт 2015, 21:46, учитано 1 пут укупно.
anjo12
Newgen
Поруке: 18
Придружен: 23 Окт 2014, 19:41
Место: bosna
Status: Није на вези

Порука од anjo12 »

Može li neko reci koje informacije fale bar za prve tri lige BiH, kako bi se mogli bazirati na traženje istih?
Последње учитавање од anjo12 дана 13 Нов 2015, 08:43, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Skupljam informacije preko fmbosnia takođe. Za sada informacije imam o sastavu RS liga i imam informacije zaključno sa drugim ligama FBIH. Ispod o FBIH nemam ništa..
DjuraGK
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 06 Апр 2011, 14:33
Место: Visegrad
Status: Није на вези

Порука од DjuraGK »

Mogu pomoci za bilo koji tim iz bosne. Sudija sam u drugoj ligi RS tako da imam pristup informacijama
Последње учитавање од DjuraGK дана 29 Нов 2015, 00:57, учитано 1 пут укупно.
Jer dusa i telo sve je Crno-belo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Bravo legendo. Javi mi se na PM. Prepostavljam da imaš pristup onom programu e baš neko takav mi je trebao. :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”