[Editor fajlovi i razni dodaci] Obaveštenja

Закључано
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

[Editor fajlovi i razni dodaci] Obaveštenja

Порука од Sloba »

U ovoj temi ću ostavljati sva obaveštenja. Za početak i malo opširniji uvodni post.

Na poziciju urednika sam došao pre oko godinu dana. U tom periodu trudio sam se da izbacim dosta dobrog sadržaja. Sve lige Bosne i Hercegovine su najskidaniji fajl u regionu i jedan od najskidanijih ako gledamo sve FM forume i sajtove širom sveta.

Pre nego što kažem šta sam dalje uradio moram da pohvalim prvo Acu i mreka. Mrek uprkos privatnim obavezama koje je imao čitave godine je radio na Svim ligama Srbije za FM15. Uskoro bi taj dodatak trebao da ugleda svetlost dana. Aci velika zahvalnost što poput mene odvaja vreme za forum i pored privatnih obaveza. On je ove godine radio na zonskim ligama Srbije i fokusirao je se na Transfer Update. Takođe bravo za Orthodox-a koji se takođe često lati posla u editoru. Skoro sam odmenio Acu koji je bio odsutan i verujte da je mnogo naporan taj posao koji on i Orthodox rade. Daleko manje je zanimljivo prebacivanje igrača iz kluba u klub od pravljenja novih liga ili ubacivanja podataka u editor.

Kada je u pitanju odrađeno ove godine izdvojiću samo ono veće a to je pored svih bosanskih liga:
Juga 4 u 1;
World megapack FM15;
Sve makedonske lige;
Sve crnogorske lige;

Pored ovoga (osim kada sam imao privatnih obaveza) trudio sam se koliko sam bio u mogućnosti da razvijam diskusiju, odgovaram na pitanja. Kada nisam ja bio tu bile su moje kolege.

Napisani su i neki tutorijali radi lakšeg snalaženja u editoru. Ovaj deo foruma je bio najaktivniji posle glavnog dela za FM15.

Tema ne nosi za džabe ime obaveštenja... kao što i sami znate bliži se FM16. Svakome ću dati priliku da učestvuje u projektima, da se pita oko raznih stvari.. neću raditi sam. Meni pozicija ovde ništa ne znači i to je obična formalnost. Želim da članovi foruma učestvuju u projektima naše zajednice.

Za sada se možete prijaviti za pomagača na projektu Svih liga Srbije za FM16 što bi ujedno bila i prijava za neki Editor Team. Kolegama u timu sam već predstavio (ja tako radim - ništa napamet već po određenom šablonu) šta planiram za FM16. Prioritet su #1 Sve srpske lige a potom i #2 Sve Bosanske lige odnosno prioritet #3 Sve Hrvatske lige. Videćemo koliko je od toga nešto realno. Ono što treba da znate jeste da se na Srbiji intezivno radi i da će se raditi i na Bosni i Hercegovini. Čim završim sa radom na prikupljanju podataka oko Srbije i čim krenem sa radom otvoriće se i teme za praćenje rada na izradi svih bosanskih ali i hrvatskih liga. Vremena nema mnogo, oko tri meseca a neka moja ideja je da sva tri dodatka izbacim u javnost pre katoličkog Božića. Logično je da će mi najviše trebati za Srbiju i Hrvatsku.

Čeka vas još dosta toga. U glavi sam razradio i koncipirao plan po izlasku FM 16. Radiće se na još nekim stvarima ali ne želim da otkrivam ništa više od ovoga niti da obećavam. Radiće se i izbacivati samo kvalitetni sadržajevi kada je forum u pitanju. Takođe po izlasku FM16 otvoriću temu koja će služiti kao "Download Section" gde će se nalaziti svi download linkovi na jednom mestu.

Za kraj još jednom da se zahvalim svima koji su u ovoj FM15 godini doprineli razvoju editor dela foruma. :cheers:

Ako imate neko pitanje kontaktirajte me putem privatne poruke. :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Po ugledu na ovu temu najverovatnije sutra u toku dana otvoriće se teme za Hrvatsku, Bosnu i Hercegovinu, Makedoniju, Sloveniju i Crnu Goru pošto ove godine kao forum fokusiramo se na ceo region. Teme se otvaraju kako bi se pratio rad ali neće biti istaknute kao što je srpska.

:cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 12 Авг 2015, 00:56, учитано 2 пута укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Apdejtovane teme za izradu nižih liga Srbije, Hrvatske, BIH, Slovenije, Makedonije. Za Crnu Goru nema ali isto važi sve.

Pratite ovaj deo foruma u narednom periodu. :cheers:
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”