FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Sta je bilo sa novim sistemom JSL-a ?
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Sa ovakvim kodovanjem FM-a novi sistem NIJE MOGUCE uraditi na FM15! Tako da je besmisleno da svako drugo pitanje bude o tome. Igracete po starom dok ne izadje FM16
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
dark warrior™
Assistant Manager
Поруке: 883
Придружен: 30 Сеп 2011, 07:36
Место: Tetovo, Makedonija
Klub koji vodite: Partizan FK
Formacija: 3-4-3
Steam: b.sinisa
Has thanked: 2 times
Been thanked: 131 time
Status: Није на вези

Порука од dark warrior™ »

Taj sistem nece biti i na 16cu :xD:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

morace da ga odrade, posto vec rade nasu ligu, samo kod nas u celom svetu se bodovi dele posle zavrsetka prvog dela sezone,pre pley offa :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Корисников грб
jmgandza
Youth Team Coach
Поруке: 56
Придружен: 09 Окт 2011, 16:39
Место: Smederevo
Klub koji vodite: Zvezda, Betis
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 286 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Порука од jmgandza »

U Belgijskoj ligi je identican sistem e sad koliko je dobar to je nesto drugo.
име
Newgen
Поруке: 39
Придружен: 20 Јул 2015, 17:25
Место: Dijaspora
Status: Није на вези

Порука од име »

Довољно је видети како је Партизан набуџен у односу на друге клубове и сконтати колико ово везе са мозгом нема. Примера ради најбољи штопер лиге из прошле сезоне Рендулић има смешне дефанзивне оцене, а нпр преспори Шапоњић има брзину 13. Мирко Иванић из Војводине очајно урађен, а један од бољих играча у лиги. Брука!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Videli smo svi Rendulica u defanzivi na ove tri utakmice.
kuig
Youth Team Coach
Поруке: 170
Придружен: 14 Нов 2010, 07:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од kuig »

Ima li neki novi update?
Rossobianco
World Class Manager
Поруке: 3468
Придружен: 24 Окт 2010, 14:08
Место: Jagodina
Status: Није на вези

Порука од Rossobianco »

име пише:Довољно је видети како је Партизан набуџен у односу на друге клубове и сконтати колико ово везе са мозгом нема. Примера ради најбољи штопер лиге из прошле сезоне Рендулић има смешне дефанзивне оцене, а нпр преспори Шапоњић има брзину 13. Мирко Иванић из Војводине очајно урађен, а један од бољих играча у лиги. Брука!
Za Saponjicevu brzinu ne znam, ali mi je Zivkovic predobar nesto, brate u prvoj sezoni ga kupi Barselona, kapiram ja sve i uzeli smo titulu na Novom Zelandu, ali mnogo je brate, u nekom sejvu ga je Inter kupio a ovaj dao 4 gola ja mislim Stugartu.Sto se Rendulica tice slazem se da su mu ocene ocajne, treba jos vise da mu se smanje, ovakve kakve ima jos su i dobre.
Последње учитавање од Rossobianco дана 23 Јул 2015, 17:06, учитано 1 пут укупно.
zvicer
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 31 Јан 2012, 22:17
Место: Temerin
Status: Није на вези

Порука од zvicer »

Sta napraviste sa ovim ocenama,ovo je totalno nerealno...Mozete da se ljutite al preteraste ga.Ovog Zivkovica ste nabudzili kao da je Ronaldo...Kupuju ga Barsa,Real odma igra u prvoj daje po 3 gola,ma daj...Saponjic,da ne znam o kome se radi mislio bi da je dao 30 golova u prosloj sezoni.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Sramota za zvanicni sajt FMa u Srbiji! Nazovite ovaj fajl vlazni snovi o Partizanu.
Zivkovic kao da je Ronaldo, Saponjic kao Ibrahimovic, zavrsnica, brzina, ma sve, kao da je 50 golova dao prosle sezone. Decko inace trut koji ne moze da pogodi prazan gol. Brasanac PA 140? Na osnovu cega? Ukupno 10 golova i 15 asistencija na 100 utakmica? Jevtovic 137? Neki Sasa Lukic koji ni ne igra 140? Gde je on to pokazao? Limitirani Trujic iz tima koji je ispao iz lige 137? On je plafon 125. Nemanja Petrovic sa kojim se sprdaju i navijaci Partizana i nazivaju ga najgorim bekom ikada ima PA 135. Ovako Partizan ne bi nabudzio ni Misa Tumbas, a da mu je sugestije davao Vujosevic.

Sa druge strane Mirko Ivanic i Stanisavljevic osakaceni. Ivanic jedan od najboljih igraca lige smesan. Stanisavljevic nije ni za 3. ligu. Gacinovic brz kao Saponjic. Jel se sprdate? Jos dosta njih lose uradjeno u Vosi.
Jos gomila klubova i igraca je zapostavljeno. Npr Plavsic iz Spartaka koji je jedan od fudbalski najnadarenijih igraca u ligi.
Treba da vas je sramota!
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Ja bih povećao ocene Šaponji, ipak ga traži Anderleht, klub sa veoma razvijenom skauting mrežom. Nisu oni mutavi. Još je uzeo SP. PA 176.

Brašanac je srpski Mihael Balak. Svoj raskošan talenat je pokazao protiv Dile. Možda da se poveća na 147.

Saša Lukić. Rekao mi komša Budimir da ga je gledao u Teleoptiku i da nikad nije video boljeg igrača u svom životu. Možda da se poveća i to, ali samo malo, tipa 143 jer je Buda više čovek vaterpola.

Trujiću zadržati PA, ali povećati CA, konkretno snagu jer je jak kao tenk.

Petrović je novi Lam, čujem da i desno može da bude od koristi. Poseduje sjajan dribling što smo mogli da vidimo pre par dana i to treba povećati na nekih prosečnih 17, možda 18.

Obavezno nabudžti Babovića. Pas, vizija, tehnika 19, fler 20. Možda malo smanjiti aut.

I mislm da Kojić zaslužuje veći of d bol, sjajno se kreće čovek. 17-18.

Manda zakucao ispod.
Последње учитавање од Gagi дана 25 Јул 2015, 00:46, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Bice sredjeno sve za sledecu verziju update-a. Sto se tice budzenja igraca i slicno, videcemo da uskladimo ocene sa zvanicnim resarchom foruma.
džo пише:Sramota za zvanicni sajt FMa u Srbiji!
Nadam se da nisi ozbiljan kada napises ovako nesto. Ako se u ovom dodatku ogleda forum koji radi da bi zadovoljio potrebe zajednice za sve i svasta onda nismo daleko dogurali. Bilo bi lepo da se ukaze postovanje jer ovaj fajl je neko radio. Takodje, ovaj fajl je jedan od milion stvari uradjeno na Serbian FMu. Dzo, Ime ili kako god bilo, zamolio bih te da smiris strasti uopste na forumu vezano za Zvezdu i Partizan uopste. Niti se mnogo razmislja o njima van okvira teme u soprtskoj sobi, niti zelimo da mnogo razmisljamo o njima u drugim delovima foruma. Hvala ti unapred na razumevanju.
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Sve to ne umanjuje cinjenicu da je update jako lose uradjen, pristrastan i da je Partizan bolesno nabudzen. Za tako nesto nemam postovanje. Inace Zvezdu nigde nisam spomenuo.
Последње учитавање од džo дана 25 Јул 2015, 00:55, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

džo пише:Sramota za zvanicni sajt FMa u Srbiji! Nazovite ovaj fajl vlazni snovi o Partizanu.
Zivkovic kao da je Ronaldo, Saponjic kao Ibrahimovic, zavrsnica, brzina, ma sve, kao da je 50 golova dao prosle sezone. Decko inace trut koji ne moze da pogodi prazan gol. Brasanac PA 140? Na osnovu cega? Ukupno 10 golova i 15 asistencija na 100 utakmica? Jevtovic 137? Neki Sasa Lukic koji ni ne igra 140? Gde je on to pokazao? Limitirani Trujic iz tima koji je ispao iz lige 137? On je plafon 125. Nemanja Petrovic sa kojim se sprdaju i navijaci Partizana i nazivaju ga najgorim bekom ikada ima PA 135. Ovako Partizan ne bi nabudzio ni Misa Tumbas, a da mu je sugestije davao Vujosevic.

Sa druge strane Mirko Ivanic i Stanisavljevic osakaceni. Ivanic jedan od najboljih igraca lige smesan. Stanisavljevic nije ni za 3. ligu. Gacinovic brz kao Saponjic. Jel se sprdate? Jos dosta njih lose uradjeno u Vosi.
Jos gomila klubova i igraca je zapostavljeno. Npr Plavsic iz Spartaka koji je jedan od fudbalski najnadarenijih igraca u ligi.
Treba da vas je sramota!
napravi sam update ako ti ne odgovara...
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Nemam vremena. Samo kazem da je ovaj jako los i ocito da ga je radio neki strasni navijac Partizana.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

džo, ne moraš ni Partizan. Još jedan post koji vređa bilo koga, forum ili neke od klubova (bilo Partizan/Crvenu zvezdu/Rad..../ ide sankcija i brisanje istog. Isto važi i za tvoj klub. Ne sme niko nikoga da vređa. Ja kao urednik ovde ću sledeći put reagovati.

Prvo ukaži poštovanje prema sagovornicima i nama kao zajednici, konkretno iskaži nešto i isto tako ćemo ti odgovoriti.

Hvala najlepše i nadam se boljim porukama od tebe. :cheers:
džo
Youth Team Coach
Поруке: 98
Придружен: 24 Јул 2015, 20:12
Место: Berlin
Status: Није на вези

Порука од džo »

Ko vredja? I ko je to uvredjen?
Корисников грб
Dr. Moo
Assistant Manager
Поруке: 766
Придружен: 30 Мај 2012, 19:49
Место: Beograd
Has thanked: 25 times
Been thanked: 37 times
Status: Није на вези

Порука од Dr. Moo »

Ja tebe iskreno ne razumem, koliko sam video juce si se prikljucio forumu i danas vec rokas paljbu po radu ljudi koji su na forumu vec godinama. Oni svaki dan provode sate ovde odgovaraju na razna pitanja, trude se da svima udovolje. Da li oni nesto imaju od toga? Odgovor je: NE! To je njihova dobra volja i drago mi je da postoje takvi ljudi medju nama.

Zasto nisi dosao i rekao: "E ljudi svaka cast sto ste se potrudili da odradite transfere, sve je dobro, samo smatram da je to i to malo vise nabudzeno ili ovo i ono malo manje"....

A ne bre odmah dodjes i pises kako forum treba da se srami necega sto radi....
Mislim da tome iskreno nema mesta ovde...

Aj pozdrav, imas pivo od mene, ako ce te to malo smiriti!
'Za mene su zene zakon. Obozavam rupe u zakonu!' - Per Mertesacker
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Uvredio si svojim komentarom autora dodatka a nekim komentarom i forum.

I pusti me tih kompleksa. Glupo je pominjati Tumbasa (koji je čovek bolestan eto dokle ide neljudskost) i Vujoševića.

Pominjao si sada Partizan (ali sve je urađeno po zasluzi, ako je se preteralo jbg budže i drugi svoje pa i mi naše najbolje predstavnike - Partizan i Zvezdu) ali ja kao partizanovac reagovaću tamo gde samo urednik ako neko negativno pomene i igrače Zvezde ili nekog drugog kluba.

Eto napiši konkretno šta zameraš pa će nešto od toga i biti prihvaćeno. Pozdrav. :cheers:
Последње учитавање од Sloba дана 25 Јул 2015, 01:10, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”