FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

Φίλιππος пише:Znaci to je to :D Ok,ja sam voljan da pomognem u izradi transfera,i ako nekome treba izbacicu ovaj fajl sto sam doradio.Za nekih 1h,2h mislim da cu imati oko 500 odradjenih transfera na poslednjem fajlu koji je Avarel izbacio.Ako je potrebno voljan sam da uradim promocije,relegacije za sve ostale lige posto imam visak vremena par dana.
Pa ti onda lepo uzmi njegov file i kreni da radis transfere koji fale ako vec imas vremena na pretek :zelenko:

Taman da se on malo rastereti i da polako vidi da ubaci te nize lige i onda ce biti kompletan fajl,mada sumnjam da i ovako igra neko nize lige. Hteo sam jednom sa Obilicem al sam se razocarao :zelenko:

:cheers:
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

draskobg пише:
Φίλιππος пише:Znaci to je to :D Ok,ja sam voljan da pomognem u izradi transfera,i ako nekome treba izbacicu ovaj fajl sto sam doradio.Za nekih 1h,2h mislim da cu imati oko 500 odradjenih transfera na poslednjem fajlu koji je Avarel izbacio.Ako je potrebno voljan sam da uradim promocije,relegacije za sve ostale lige posto imam visak vremena par dana.
Pa ti onda lepo uzmi njegov file i kreni da radis transfere koji fale ako vec imas vremena na pretek :zelenko:

Taman da se on malo rastereti i da polako vidi da ubaci te nize lige i onda ce biti kompletan fajl,mada sumnjam da i ovako igra neko nize lige. Hteo sam jednom sa Obilicem al sam se razocarao :zelenko:

:cheers:
Radim drugar,evo upravo mi je ukljucen editor...Odradio sam mnogo transfera koji su falili,sada sam poceo da radim lige i transfere koje Pro nije radio,posvetio sam se malo ceskoj,bugarskoj,hrvatskoj ligi i manjim klubovima...Svi transferi koju su ovdde bili prijavljeni,oni igraci bez ugovora,veci transferi tipa Dzeko,Kovacic,Digne,Berbatov bla bla i ostali transferi su odradjeni.Isao sam po transfermarktu na latest transfers i krenuo nekih deset dana pre fajla pa sve do zadnjeg transfera.Sad krecem polako ligu po ligu ili bar po par klubova iz manjih liga kako bi sto vise bilo pokriveno i bilo sto realnije....Videcu koliko cu raditi tj koliko ce me mrzeti da radim :rugalica: Kad zavrsim,izbacicu fajl pa ako nekome znaci nek skida :)
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Evo link za poslednji fajl koji je Avarel izbacio sa doradjenim transferima.Gledao sam da pokrijem sto vise bitnijih transfera.Jako je zeznuto naci transfere koji su propusteni posto ih pro ocigledno nije radio po redu.Imam utisak da je radio transfere kako mu se digne a ne po nekom redu.Vidim da brdo stvari radi kako mu ljudi pisu u komentarima.U svakom slucaju ko hoce nek skine,mrzi me da doradjujem vise krecem da igram :rugalica:

Код: Изаберите све

http://www4.zippyshare.com/v/CyB1zrg4/file.html
Znaci sem transfera nisam nista dirao,ovo vam je Avarelov poslednji dodatak koji je ispravan.
Последње учитавање од Φίλιππος дана 16 Сеп 2015, 18:28, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ma ja ne bih kombinovao uopste pr0 fajl-lepo ga ucitas posebno i gotovo. Transfere treba raditi odvojeno
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

Φίλιππος,

Fino odradjeno probacemo da vidimo kako sljaka,... to je fajl sa novim sistemom takmicenja ili starim?

I uz to pitanjce,ako neko zeli odgovoriti
Da li je u Srvbiji usvojene stavka u vezi stranaca sa balkana?
Jovovic i Ibanjez ne bi trebali biti stranci u zvezdi ili gresim?
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

averel80 пише:Ma ja ne bih kombinovao uopste pr0 fajl-lepo ga ucitas posebno i gotovo. Transfere treba raditi odvojeno
Ja sam samo editovao transfere na fajlu koji si izbacio.Ako sam ja lepo skontao taj fajl je originalno radio pro pa ste onda odradili na tom fajlu transfere za nasu ligu i novi sistem ili gresim? U svakom slucaju sve sto sam uradio je,otvorio fajl koji si nam dao i odradio transfere koji fale.Ja nista nisam kombinovao tako da ljudi mogu da igraju sa transferima koji fale a da ne kukaju svaki dan za update :)
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Gumeni пише:Φίλιππος,

Fino odradjeno probacemo da vidimo kako sljaka,... to je fajl sa novim sistemom takmicenja ili starim?

I uz to pitanjce,ako neko zeli odgovoriti
Da li je u Srvbiji usvojene stavka u vezi stranaca sa balkana?
Jovovic i Ibanjez ne bi trebali biti stranci u zvezdi ili gresim?
Novi matori,znaci ovo sto je Avarel izbacio + transferi koji fale.Pa eto nek se nadje za prvu pomoc.A to za strance mislim da ne moze da se uradi kolko ja znam.Mislim da postoji samo opcija Nations treated as domestic.Ako bi tu bile ubacene ex yu zemlje to bi automatski znacilo da bi mogao da imas 11 ex YUigraca.Po pravilima moze valjda 4 stranca + 2 ex YU.U fajlu je stavljeno 6 stranaca i to je to :cheers:
Последње учитавање од Φίλιππος дана 16 Сеп 2015, 19:17, учитано 2 пута укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Poceo sam rad na ovom sistemu ako nekoga zanima... :)

Код: Изаберите све

http://www.b92.net/sport/teme/novakovic.php?yyyy=2014&mm=02&nav_id=810306
djena1991
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 01 Дец 2010, 12:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од djena1991 »

Koji sad update da skinem da bih igrao bez crash-a?!
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Mozes ovaj koji sam ja izbacio,to je Avarelov fajl samo su doradjeni transferi koji fale.
djena1991
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 01 Дец 2010, 12:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од djena1991 »

Jesu li na njemu odradjeni i ino-transferi ili su samo doradjeni nasi?
Φίλιππος
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 25 Јул 2015, 14:23
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Φίλιππος »

Odradjeni su :poz:
djena1991
Newgen
Поруке: 33
Придружен: 01 Дец 2010, 12:11
Место: Srbija
Status: Није на вези

Порука од djena1991 »

Hvala matori... Ziv bio! Imas voPi od mene ;)
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

averel80,
Malo ga iskomplikovase za nase standarde,...realno to je neizvedivo u stvarnosti,...ali za igru super,kako se moze pomoci samo vici
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Nije realno zbog organizacije kod nas i zbog finansija ali sistem je odlican-naravno zato nikad nece biti kod nas :)

pitanje je da li cu uopste uspeti da uradim takav sistem
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Necu da kudim ali ovaj poslednji link koji si poslao pola igraca Radickog Nis je iz sezone 2013/2014 a ostali su iz ove.

Jel neko resio crash problem sa onim sto puca? Tu su igraci bili sredjeni al jbga, novembar...dzaba mi i retire i vacation odma sledeci klik cao zdravo
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
Корисников грб
Njupa
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 03 Окт 2012, 00:32
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од Njupa »

sergavra пише:Necu da kudim ali ovaj poslednji link koji si poslao pola igraca Radickog Nis je iz sezone 2013/2014 a ostali su iz ove.

Jel neko resio crash problem sa onim sto puca? Tu su igraci bili sredjeni al jbga, novembar...dzaba mi i retire i vacation odma sledeci klik cao zdravo

Ја сам мислио да сам успео да избегнем креш, прешао сам преко 23. новембра али 2 недеље касније опет шКре, тако да нема од тога ништа. Баш сам дрндао едитор, али никако да нађем проблем, мислио сам да је Раднички Шид, али мрка капа.

Најбоље је сачекати пун апдејт, ако буду Српске Лиге (3. ниво) и сви трансфери, онда вреди чекати, до тада са Палилулцем из Зонске Лиге јуриш на чело српског фудбала :winner:
Директна Акција!
Корисников грб
sergavra
Global Moderator
Поруке: 1009
Придружен: 22 Дец 2012, 05:14
Место: Berlin
Has thanked: 22 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од sergavra »

Ili da sacekam fm16? :P
Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti
FUDBALZAUVEK
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 24 Окт 2012, 19:43
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од FUDBALZAUVEK »

Igram sa PFC-om i interesuje me zasto nema rezervnog tima? :O
Sta sad da radim sa match fitness problemom :slap:
Корисников грб
Alexandar_81
World Class Manager
Поруке: 5161
Придружен: 24 Окт 2010, 15:53
Место: Leskovac
Klub koji vodite: FK Partizan
Formacija: 4-2-3-1 Wide
Has thanked: 18 times
Been thanked: 7 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Alexandar_81 »

Prelistaj temu malo FUDBALZAUVEK ima odgovor na nekoj! :yesko:
▓█ P █ A █ R █ T █ I █ Z █ A █ N █▓▒

Nikad ne prestaj, podigni glavu kao nekad, kreni hrabro sad za crno-belu slavu!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”