FM 15 - FINAL Serbian FM Transfer & Data UPDATE - LETO

Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ma grcka se resi nego mi nije jasno zasto ova dvojica imaju crash a drugi ne :)
Корисников грб
mekdajs
Youth Team Coach
Поруке: 157
Придружен: 27 Окт 2010, 18:38
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од mekdajs »

averel80 пише:Ma grcka se resi nego mi nije jasno zasto ova dvojica imaju crash a drugi ne :)
Ја сам синоћ исто имао проблема, ишао сам на одмор и пуштао игрицу неколико пута и крешовало ми је 3 пута 27. Јула на дан лигашке утакмице са Радничким из Ниша (играм са Звездом).
Видећу данас када будем наставио сејв нормално да ли ће се опет десити, сејв ми стоји на неколико дана пре те утакмице.
У питању је оригинал, 15.3.2 и само овај задњи фајл са трансферима и осталим изменама.
Последње учитавање од mekdajs дана 11 Сеп 2015, 15:43, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Njupa
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 03 Окт 2012, 00:32
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од Njupa »

Богами, имам и ја исти проблем, није фалш игрица, све ради у фулу до 23. Новембра 2014 и онда бум, креш дамп. Шта год радио не могу да прођем тај датум. Али сам уочио нешто, на тај датум се играју пријатељске утакмице између У19 тимова и још неке учитане лиге које нису правиле проблем до сада. Знам да је неко од вас спомињао пријатељске омладинаца за време зимске паузе и да то треба да се поправи, јер код мене је већ полусезона код младих. Да нема то неке везе?

Све остало ради као подмазано.

ЕДИТ: Дефинитивно су пријатељске омладинаца у питању, чак иако моји клинци не играју тад. Утакмице почињу у 12:00 и чим идем даље да учита резултате (чак сам и ишао на 'Атенд'), избаци ме истог момента. Није ми јасно зашто би то био проблем, пробао сам на старом сејву 2 месеца раније и заказао пар пријатељских преко Ед Коуч и све је било ок, али овај дан је баксузан :slap: Ако неко има идеју, било би супер. Ако не, је л' може да ми појасни како да скроз уклоним те текме у Едитору па да почнем изнова? Хвала
Последње учитавање од Njupa дана 11 Сеп 2015, 17:43, учитано 2 пута укупно.
Директна Акција!
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

Upalio sam i ja da igram malo i izbacuje i meni crash,zanimljivo kad uradim verify na steamu on radi do nekog datuma,posle opet crash dump.

Opet uradim verify i predje datum pa posle nekog opet i tako vec 3 puta...

Vrlo je moguce da je do fajla nesto,a Aleks,salio sam se za grafiku covece :ole:

I ne pali niko nikog da kupuje original nego je adminima zabranjeno da diskutuju o tome,duga prica :yesko:

Proverite momci,kako sam izbrojao ovo je vec 4. igrac da mu krashuje (listao sam na brzinu postove)

:cheers:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Njupa пише:Богами, имам и ја исти проблем, није фалш игрица, све ради у фулу до 23. Новембра 2014 и онда бум, креш дамп. Шта год радио не могу да прођем тај датум. Али сам уочио нешто, на тај датум се играју пријатељске утакмице између У19 тимова и још неке учитане лиге које нису правиле проблем до сада. Знам да је неко од вас спомињао пријатељске омладинаца за време зимске паузе и да то треба да се поправи, јер код мене је већ полусезона код младих. Да нема то неке везе?

Све остало ради као подмазано.

ЕДИТ: Дефинитивно су пријатељске омладинаца у питању, чак иако моји клинци не играју тад. Утакмице почињу у 12:00 и чим идем даље да учита резултате (чак сам и ишао на 'Атенд'), избаци ме истог момента. Није ми јасно зашто би то био проблем, пробао сам на старом сејву 2 месеца раније и заказао пар пријатељских преко Ед Коуч и све је било ок, али овај дан је баксузан :slap: Ако неко има идеју, било би супер. Ако не, је л' може да ми појасни како да скроз уклоним те текме у Едитору па да почнем изнова? Хвала
probacu da obrisem omladinske lige pa da probam bez njih. ne bi trebalo da prave problem ali sve je moguce
AleksPesic
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 01 Феб 2012, 02:26
Место: Bela Palanka
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од AleksPesic »

Oce li to resenje ili da bacam ovu bombu :D
Evo sam sam updatevoa drajvere pa da probam ali cim se zali ovoliko ljudi znaci da je do fajla . . nije uradjen veerovatno kako treba
Последње учитавање од AleksPesic дана 11 Сеп 2015, 21:46, учитано 1 пут укупно.
miladin
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 04 Сеп 2011, 17:53
Место: Cacak
Status: Није на вези

Порука од miladin »

Kada sam prijavio onaj danasnji kres uvideo sam gresku da sam slucajno stiklirao jedan dodatak sa transferima pored ovog.To sam ispravio i ucitao sam ponovo igricu samo sa ovim dodatkom i odradio dva puta Verifi.... i sve je islo ko podmazano do 2 dana pred utakmicu protiv Borca inace igram sa Zvezdom mislim da je 7-8 utakmica u prvenstvu kada se pojavio kres, vise ne pomaze ni odlazak na odmor.
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

Pozdrav ekipa sad sam tek uspeo malo odigrati,...ne znam dokle sam stigao tacno i crash damp,...original naravno verifikovano 15,3,2 a zasto crash ne znam,da li neko ima ideju sem da omladinci krljaju ili je bas tu greska

Pitanjce: da li ce pa i ca biti slicno i na fm16 sve je ok samo sam radoznao hehe

Ima nekoliko transfera koji nisu odradjeni ali je neko dao gore listu pa da ne ponavljam

:winner:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ja probao na holiday i sve ide do sledece godine
AleksPesic
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 01 Феб 2012, 02:26
Место: Bela Palanka
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од AleksPesic »

Pored stalnog kresha igrice nesto glupo i neverovatno je da na svakom dodatku su ove glupe POVREDE! Molim ljude koji zaduzeni za ovaj dodatak oko transfera zabace pogled sto se tice povreda . . neverovatno . . 4,5 utakmica odigram dok ne kresuje . . na svakoj utakmici 2,3 povredjene ./ . . na poslednjoj utakmici 4 povredjena . . nije slucajno .
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

To sa povredama nema veze sa ovim dodatkom-takav je FM15. Svi pizde od toga ali tu nema pomoci sem pripreme igraca
johnny88
Newgen
Поруке: 6
Придружен: 20 Сеп 2011, 18:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од johnny88 »

averel80 пише:
johnny88 пише:Ubacite Fabricia u Partizan. Pozz
ubacen je-procitaj malo temu pa ces znati
Ne, nije ubacen, da jeste ne bih pisao. U Bragantinu je i kad se pokrene igra i kad ucitas fajl u editoru. I ovo ovde sluzi da se pomogne i skrene paznja a ne da se soli pamet druze.
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

i ja sam na holiday pustio ide cela sezona lagano bez muke,...krenuo normalno da igram druga utakmica krk kres damp :wtf:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

johnny88 пише:
averel80 пише:
johnny88 пише:Ubacite Fabricia u Partizan. Pozz
ubacen je-procitaj malo temu pa ces znati
Ne, nije ubacen, da jeste ne bih pisao. U Bragantinu je i kad se pokrene igra i kad ucitas fajl u editoru. I ovo ovde sluzi da se pomogne i skrene paznja a ne da se soli pamet druze.
Kao sto sam napisao ranije-citaj malo unazad.

Gumeni пише:i ja sam na holiday pustio ide cela sezona lagano bez muke,...krenuo normalno da igram druga utakmica krk kres damp :wtf:

Probacu bas da vidim u cemu je problem
Последње учитавање од averel80 дана 11 Сеп 2015, 22:23, учитано 1 пут укупно.
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

johnny88 пише:
averel80 пише:
johnny88 пише:Ubacite Fabricia u Partizan. Pozz
ubacen je-procitaj malo temu pa ces znati
Ne, nije ubacen, da jeste ne bih pisao. U Bragantinu je i kad se pokrene igra i kad ucitas fajl u editoru. I ovo ovde sluzi da se pomogne i skrene paznja a ne da se soli pamet druze.

Imas druze gore u komentarima opisan problem-reseanje
kod mene je sve ok sa njim tamo je gde treba da bude
Gumeni
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 26 Феб 2011, 03:24
Место: Stinatz Austria
Status: Није на вези

Порука од Gumeni »

Mislim da nije problem u omladincima sklonio sam omladinsku ligu i opet njaka
razmisljam u cemu moze biti problemcic ali mi ne ide,....tek sam dosao sa puta pa cu u krpe,mozda neko uspe skontati problemcic

p.s. hvala na trudu i pomoci :cheers:
Последње учитавање од Gumeni дана 11 Сеп 2015, 22:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Pa lepo podelicemo fajl samo na novi sistem i na promene. Tamo gde izbaci crash-tamo je problem
Корисников грб
Njupa
Newgen
Поруке: 14
Придружен: 03 Окт 2012, 00:32
Место: Београд
Status: Није на вези

Порука од Njupa »

Ако вам нешто значи, можда (велико можда) сам нашао проблем: Раднички Шид У19! Кренуо сам нови сејв, као и увек све омладинске утакмице иду како треба јер сам био на одмору до краја полусезоне омладинаца, тачније до отприлике недељу дана пре заказивања пријатељских (10. новембар) између клинаца. Е сад, кад РШ У19 НЕ ИГРА пријатељску, игра наставља, а кад ИГРА са мном или било с ким, избаци ме !?

Али чудно ми је да на припремама, на оба сејва, имају по 4 утакмице и све је савршено. Можда само мени праве проблем, не знам, али ако хоћете, можете и ви да проверите. Мени се то дешава на 2 сејва, тако да ћу ја свеједно сутра мало прочачкати едитор, па ако нађем нешто, јављам.
Директна Акција!
AleksPesic
Youth Team Coach
Поруке: 74
Придружен: 01 Феб 2012, 02:26
Место: Bela Palanka
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од AleksPesic »

Ne znam ja sam izvrsio samoubistvo . . Kad napravite update povrnite me iz mrtvi . . pozdrav sa juga Srbije
Корисников грб
mekdajs
Youth Team Coach
Поруке: 157
Придружен: 27 Окт 2010, 18:38
Место: Beograd
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од mekdajs »

Ево да пошаљем наставак. Наставио сам сејв који ми је пуцао сваког 27. Јула кад идем на одмор и пустим игру. За сад није било крешовања, прошао сам спорни датум и утакмицу са Радничким без проблема, одиграо још једу европску и једну лигашку утакмицу после тога.
Малопре сам прочитао Њупин пост око Раднички Шид подмлатка и они су имали утакмицу исти дан кад и ја у лиги сада ову задњу и прошло је нормално. Јавићу се са новим информацијама ако ми се деси креш (надам се да неће).
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”