OBAVEŠTENJA, PREDLOZI.. [+ prijave mrtvih linkova]

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

OBAVEŠTENJA, PREDLOZI.. [+ prijave mrtvih linkova]

Порука од Sloba »

Pozdrav, otvaram trenutno ovu temu..

Prvo moram da se izvinim zadnjih mesec dana ovaj deo foruma je više bio bez urednika pošto iz opravdanih razloga nisam mogao da budem na forumu. Sada se vraćam polako. U narednom vremenu ću uraditi ono što sam planirao a toga jako malo ima pa da se polako radi na izradi dodataka za FM 16. Sa izradom tj doradom aktuelnih liga koje će na FM 16 biti igrive krenuće se čim budu poznate strukture liga za narednu sezonu u državama iz regiona.

Neću neke planove još otkrivati ali potrudiću se da ovaj deo foruma doživi renesansu a da bude i dosta konstruktivniji za FM 16. Ako imate neki predlog iznesite ga. Ako imate neku pitanje tu sam. Na neke privatne poruke sam odgovorio a na neke ću tek..

Ova tema kao i neke druge služe kako bi imali bolju komunikaciju što je moja osnova kao urednika na ovom delu foruma i ja to praktikujem. Više volim direktnu komunikaciju gde i korisnici učestvuju u razvoju određenih stvari i gde se većina pita.

Pozdrav :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”