Reforma Srpskih liga

Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Reforma Srpskih liga

Порука од davidczv »

Evo da predstavim nesto novo sto sam odradio, a to je dodatak sa reformom nase lige. Nakon 30 odigranih kola, prvih 8 igraju jos jedan krug medjusobno, kao i poslednjih 8. Liga pocinje 3 nedelje ranije, oko 20. jula, a zavrsava se prve nedelje juna. Zimska pauza pocinje oko 20. decembra i traje do kraja februara. Na ovaj nacin nasi klubovi ce u evro kupove ulaziti u isto vreme kad i u prvenstvo sto ce doprineti boljoj uigranosti timova, a i generalno imace 37 meceva u ligi, sto je prava mera u odnosu na sadasnji sistem.

Takodje, ubacene su i Srpske lige, Kup je modifikovan, ubacene su premije za prva tri ranga takmicenja za krajnji plasman, kao i premije za svaku pobedu, remi, poraz, kako bi nasi klubovi dobili malo i finansijske podrske. Sto se tice pravila za strance, u Superligi dozvoljeno ih je 7 u selekciji za mec, 5 u prvih 11. U Prvoj ligi dozvoljeno je 4 stranca, a 3 u prvih 11, kao i minimum od 4 U21 igraca, od toga 3 u prvih 11.

Za kraj promenjeni su svi nazivi takmicarskih nagrada za igraca sezone, najboljeg strelca, trenera i slicno. Sve je na srpskom jeziku. :poz:



Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од davidczv дана 17 Мар 2015, 21:19, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ok je ovo jedino mislim da je previše 2M za šampiona :D
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Sloba пише:Ok je ovo jedino mislim da je previše 2M za šampiona :D
A dobro, te pare ce ionako otici na vracanje ogromnih dugova, tako da manje vise i ne pomazu mnogo, sem da neznatno umanje te dugove :D
suki86
Newgen
Поруке: 24
Придружен: 01 Авг 2011, 17:56
Место: Prnjavor RS
Status: Није на вези

Порука од suki86 »

Dobra ideja,taman da se spremi ko želi za sledeću sezonu.Biće veselo ovih dana dok se sve proba :xD:
Корисников грб
puka
First Team Coach
Поруке: 286
Придружен: 17 Мар 2015, 23:29
Место: Srbija
Has thanked: 5 times
Been thanked: 4 times
Status: Није на вези

Reforma Srpskih liga

Порука од puka »

sve je ok,evo igram 5 sezonu,ali vidim da kad udjem u EU opet ostaje isto pravilo za strance nebitno odakle su,to je malo diskutabilno,takodje si trebao oznaciti kad se igra baraz,da bude zelen gornji deo tabele (zreb za evropu i titulu) i crven zreb za ispadanje...ostalo sasvim ok,ja bi licno stavio da grci i rusi budu kao domaci igraci,kao sto u grckoj srbi nisu stranci,ako se ne varam!
SinisaPFC
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 06 Окт 2014, 23:24
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од SinisaPFC »

Kad skinem gde ubacujem fajl?
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

my doc/SI/fm15/editor data
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

uopste nema pauze izmedju sezona i polusezona
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Igorz пише:uopste nema pauze izmedju sezona i polusezona
Naravno da ima, nesto nisi dobro skontao. Zimska pauza pocinje oko 20. decembra, a zavrsava se zadnje nedelje februara. Letnja pauza pocinje 6. juna i traje do kraja juna.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

ne to,nego mi fali ono da zakazujem kad pocinju pripreme,samo se nastavlja sa prijateljskim sezona
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Igorz пише:ne to,nego mi fali ono da zakazujem kad pocinju pripreme,samo se nastavlja sa prijateljskim sezona
Pa kad zavrsis sezonu 6 juna, uvek te pita da li ces da pripreme pocnu za 2 ili 3 nedelje. Ja uvek izaberem 3. Zimi toga nema.
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

meni nije bilo, nzm sta je, igraci usli u kvalifikacije sa 99 condition i match fitness, nmvz
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”