Juga 4 u 1 [DOWNLOAD]

Papinho
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Феб 2011, 16:45
Место: Sremska Mitrovica
Status: Није на вези

Порука од Papinho »

Upravo zavrsio prvu sezonu sa Partizanom, V1 je u pitanju i imam par sugestija koje bi trebalo ispraviti ukoliko je moguce. Kao prvo, zgusnut raspored i ogroman broj utakmica oko 70 u sezoni, ceste povrede..
Kao drugo utakmice u regionalnoj ligi u reprezentativnom terminu, desi mi se da nemam 12 igraca, kad vecina ode za reprezentaciju. Trece, regionalna liga se igra za 'prase', znaci sem 500 hiljada e, sampion ne dobija nista. Moglo bi se ubaciti npr, da ide direktno u LS.. da ima neke koristi. Ili jednostavno napraviti SFRJ ligu, prvu, drugu i trecu i dati dva ili tri mesta za LS. I klubovi kao sto su Turnovo, Lovcen, Siroki.. jednostavno ne zasluzuju biti tu.. Buducnost, Zelja, Vardar, Velez..? U svakom slucaju, svaka cast na trudu. PoZzz :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako si odigrao 70 utakmica u sezoni?

Nacionalni kup - 3
Liga - 14
Regionalna liga - min/30 - max/34 ako se ne varam
LŠ - jedino ako si odigrao do finala lš pa da imaš 70 utakmica :D ali ni to nije izvodljivo jer čak i da si osvojio LŠ u prvoj sezoni imao bi 64 utakmice :D
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Slobo jesi igrao ti te update-ove koje si postavio za V1 i V2?
Napisao si u jednom postu da si za V1 povecao broj stranaca na 7 u regionalnoj ligi, meni je na update-u jos uvek 4 . Meni je sem cena igraca u V2 ostalo sve isto..
U V1 nema 70 utakmica, ali se slazem da se poklapaju sa reprezentativnim terminom, ja bih dodao jos da u celoj sezoni regionalne lige nisam mogao da sazovem sastanak igraca. Ali kontam da je problem i sa poklapanjem meceva i sastanka u stvari to sto je ceo taj turnir prijateljskog karaktera..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Provericu to. Da li skinuo pravu verziju? P.s jbg ne mogu da uticem na timske sastanke.
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Brate imam skinute u kompu i Yugoslavia 4 in 1 i Yugoslavia 4 in 1 update..
Prvo sam prekopirao ovaj update preko onog starog u editor data, pa sam posle obrisao sve iz editora i kopirao samo taj update. Meni i u jednom i drugom slcaju isto kad udjem na igricu i uradim reload.
Znam da ne mozes da utices na sastanke zato sto je to revijalno prvenstvo..
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

I voleo bih da se javi Medved87 posto jedini se on javlja koji igra V2 (koja mi je lepsa od V1) i da kaze da li ima nekog stranca kojeg je on kupio a da mu je proveo 5 godina u klubu i da li je taj stranac nakon toga dobio drzavljansto Jugoslavije.
Papinho
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Феб 2011, 16:45
Место: Sremska Mitrovica
Status: Није на вези

Порука од Papinho »

Sloba пише:Kako si odigrao 70 utakmica u sezoni?

Nacionalni kup - 3
Liga - 14
Regionalna liga - min/30 - max/34 ako se ne varam
LŠ - jedino ako si odigrao do finala lš pa da imaš 70 utakmica :D ali ni to nije izvodljivo jer čak i da si osvojio LŠ u prvoj sezoni imao bi 64 utakmice :D
Papinho
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 10 Феб 2011, 16:45
Место: Sremska Mitrovica
Status: Није на вези

Порука од Papinho »

Tacnije 63 + 5, 6 prijateljskih skoro 70 :) da li moze nesto da se uradi sto se tice izlaska u evropu i jadranske lige? i play off je malo sranje, pobegao sam Hajduku skoro 30 bodova regularno, da bih ga jedva dobio u finalu..
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Evo me!
Ja sam odigrao 8 sezona sa Dinamom u V.2 i niti jedan stranac mi nije dobio drzavljanstvo.Po meni to ni nije toliki problem i navikao sam igrati bez toga.A ionako je u vrijeme Yuge bilo nemoguce dobiti yu pasoš.Po meni su goruci problemi reputacija repke,cijene igraca (sad su donekle ok sa updateom),posjecenost (na takvoj ligi bi se za svaku tekmu trazila karta vise a ne 60% popunjenosti u derbijima velike cetvorke),dvojna drzavljanstva ''nasih'' stranaca (ibra,krkic,drmic,itd..).
Liga nakon prve sezone potone u rejtingu za desetak mjesta i onda se polako diže.Mozda su i nagrade za osvojena mjesta u prvoj ligi prevelika jer nakon 3 sezone,svi klubovi su rich a nakon 5 sezona dolazi do 20 mil eura teskih transfera sto je nerealno i neobjektivno.
Samo natjecanje je zanimljivo i puno naboja ali treba popraviti te stvari kako bi se dobio potpuni uzitak igranja.Ja sam npr sam sebi u editoru popravio ogranicenja stranaca(max 1 foreign stransfer u sezoni,max 5 fgn u prvih 11,max 7 fgn na rosteru),nagrade za osvojena mjesta i reputaciju lige pa mi je donekle bolje za igrati.
Zdravko odlazi!
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Hvala na odgovoru..
Ja sam igrao i V1 i V2 i sto se tice posete ovde sam jednom pogresno naveo da mi je prosek 43 k na Marakani u V2, to mi je bio prosek u regionalnoj (prijateljskoj) V1 a 33 k mi je u V2.
Meni se liga pocela penjati tek u 4-oj ili 5-oj sezoni, sad je 30 mesto..
Nagrada za prvo mesto mi je sad trenutno 6,2 m da li je puno ili malo zavisi od ukusa.
Ti si to dobro odradio sto se tice stranaca, mislim da je to bas prava mera, ja se mucim sa ona 2 stranca, a sto je najgore nisam ukljucio SSSR pa mi je sad i Savitskiy stranac.. :(
OK ovo sto kazes za pasos da ga je bilo tesko dobiti, ali da je u to vreme bila potreba dovoditi strance u ligu bez problema bi im zavrsavali pasose za dan, narocito klubovi iz velike cetvorke jer su imali neverovatan drustveni status u to vreme, tako da bi u igri ipak trebali da ga dobiju u razmaku od 3-5 godina boravka u Jugi.
Marko_Pt
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 23 Окт 2012, 18:17
Место: Petrovac
Status: Није на вези

Порука од Marko_Pt »

Hoce li biti jos koji update? I hoce li biti nesto oko tog broja stranaca i brzeg dobijanja drzavljanstva za V2,posto nema uopste da pise za koliko se vremena dobija.
DS Pt
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Sloba odustao od svega...
Zdravko odlazi!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam odustao. Odradiću čim uhvatim vremena (čitaj do nedelje). Zaista nemam kad da stignem na forum retko i ulazim a + me internet zajebava..
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Imam urađeno. Samo dok mi se stabilizuje internet da mi svaki tren ne izbacuje sa wi fi-a i postaviću. :)
Marko_Pt
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 23 Окт 2012, 18:17
Место: Petrovac
Status: Није на вези

Порука од Marko_Pt »

Oduzi se nesto to stabilizovanje interneta,jel ce biti to uskoro? :)
DS Pt
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Mislim da bi svi trebali da damo po neku simbolicnu sumicu (ko koliko ima) pa da uplatimo Slobi net kod drugog internet provajdera :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Možete ali džaba. :D Koristim u internatu neki wi-fi a ima uvek jednu ili dve crtice a često ga nema i po par dana. :D Kad sam kući (U Bg i u Ša) imam jak internet pa nema problema.

Biće posle upload ili do kraja vikenda.

Mnogo komplikovano jer ma koliko nisam na internetu ipak ja već radim pripreme za FM 16. Radim popis klubova u srpskim ligama (do betona) kako bih kasnije to koristio. Kao što sam radio i BIH prošle godine unapred.. neću imati vremena sledeće godine za rad u toku samog serijala zbog studija pa zato sada pripremam već šest velikih projekata u napred. Biće i Jugoslavija sledeće godine do nove godine pa taman sve da završim na vreme.

Malo sam ograničen sa vremenom ali ovaj deo foruma će nastaviti da bude solidan a naredne godine ću se potruditi da isključivo kvalitetan sadržaj izlazi.

Pozdrav,
milos88nbg
Youth Team Coach
Поруке: 137
Придружен: 15 Нов 2010, 00:53
Место: nbg
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од milos88nbg »

nadam se da nije problem sto pisem ovde ali nisam hteo da otvaram novu temu..ja sam sam napravio ex yu ligu kao sto pravim svake godine ali voleo bi sada u editoru da napravim pravila za evropu znaci npr sampion direktno u ls i te stvari ali ne znam kako u editoru to da napravim pa ako bi neko mogao da mi pomogne ...
Корисников грб
maxim_tsigalko
First Team Coach
Поруке: 396
Придружен: 03 Нов 2013, 13:35
Место: Srbija
Has thanked: 10 times
Been thanked: 18 times
Status: Није на вези

Порука од maxim_tsigalko »

Ljudi gde je link SSSR lige? I gde je link za download!?
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Link je na prvoj strani, SSSR ti je u verziji 2
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”