Juga 4 u 1 [DOWNLOAD]

Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Probaj si napraviti prioritete.Kreni s doradom od V.1 pa numericki na dalje.Ja iskreno mislim da je V.2 najigraniji i da je najvise interesa za tu verziju.Prvo popravi igrivost (ovo sa eurokupovima) pa onda ostale minorne stvari poput attendance,broja stranaca,second nat,reputaciju lige i repke itd...
Sto se tice manjka broja drzava u V.2,probaj ostaviti tako kako je ali povecaj broj izlazaka u europu.Stavi Yugi da ide vise predstavnika u europu i jos nekoj ligi i bit ce sve rjeseno.
Probaj napraviti to sve nekako sto prije da ljudi ne izgube zelju i interes u igranje ovih dodataka.Ipak si ulozio puno truda i vremena u to i bilo bi zao da sve padne u vodu.Ako trebas ikakav savjet ili pomoc,svi smo tu.
Vidio sam neke slicne dodatke po netu npr za ligu Skandinavije i jos nekih.Probaj njih pitati kako su rjesili te probleme.Sto se tice broja klubova u ligama (govorim za v.2),ostavi isto.Nikako smanjivati jer ce se sve svesti na derbije velike cetvorke na kraju i liga ce izgubiti na drazi.
Последње учитавање од Medved87 дана 17 Мар 2015, 11:02, учитано 1 пут укупно.
Zdravko odlazi!
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

I predlazem ti da otvoris nove teme/topice za svaku od verzija jer ovako svako ima nesto za reci za svaku od verzija i na kraju nastaje cirkus.Otvori zasebne teme pa nece biti mjesanja i znat ces tocno sta u kojoj trebas napraviti.Moj prijedlog :fanman:
Zdravko odlazi!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja čak i ne mislim da mi je V.2 ili V.3 (skoro je isto) toliko problem... tu imam za minimalno stvari popraviti i da ima određenih stvari koje bodu oči ali šta da se radi bolje ne može..

Ja igram i lično nikada pre nisam igrao a pravim Jugu 6 godina tako da sam i ja prezadovoljan kako je V.2 ispala a teško da je moglo bolje..

Ne mislim da tu treba mnogo popravke. Oko V.1 treba i na tome ću poraditi.. :)
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Pa mislim da je problem ako Zmaj Makarska igra eurokupove i slicno...
A ovo sa ostalim stvarima je lako popraviti..Ja sam sebi vec popravio posjecenost i ogranicenje stranaca...Samo ne znam kako taj second nat izmjeniti??
Последње учитавање од Medved87 дана 17 Мар 2015, 11:34, учитано 2 пута укупно.
Zdravko odlazi!
daniloviccc
First Team Coach
Поруке: 234
Придружен: 22 Јул 2011, 14:56
Место: Nis
Been thanked: 3 times
Status: Није на вези

Порука од daniloviccc »

Slobodane Slobodaneee, spasi SFM i izmeni sveeee :-D
Последње учитавање од daniloviccc дана 17 Мар 2015, 18:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Proveravao sam sve i jednostavno nije moguce izmeniti postojecu LS onako kako bi mi hteli. LS radi dobro samo ako ima 53 ili 54 drzave u evropi. Radi i sa 51 ali baguje. Jedino resenje je pravljenje novih klupskih takmicenja ali onda naravno gubimo koeficijente.

Slobo sto se tice V1 mislim da ne bi trebalo da bude problem. Taj problem sa kvalifikacijom neke ekipe iz jednog euro kupa u drugi je tu odavno (zahvaljujuci opet retardiranim englezima) ali smo uvek nalazili nacin da ga resimo. Problem je sto registracija igraca jos uvek ne radi za euro kupove (za ovo nisam siguran ali mislim da nije sredjeno posle 15.3). Sve u svemu-velika zajebancija. Kako god da se uradi uvek ce biti nesto sto ne radi
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од GrobarDoGroba »

Sloba пише:Ja čak i ne mislim da mi je V.2 ili V.3 (skoro je isto) toliko problem... tu imam za minimalno stvari popraviti i da ima određenih stvari koje bodu oči ali šta da se radi bolje ne može..

Ja igram i lično nikada pre nisam igrao a pravim Jugu 6 godina tako da sam i ja prezadovoljan kako je V.2 ispala a teško da je moglo bolje..

Ne mislim da tu treba mnogo popravke. Oko V.1 treba i na tome ću poraditi.. :)
Hoces li te stvari uskoro popravljati? Pitam da znam da li da nastavljam ovaj sejv sto sam poceo sa V2 ili da cekam "hotfix".
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ja sam probao i mogu da smanjim te probleme(igranje nekih no name ekipa u LS i LE zbog nedostatka klubova) na neki najmanji moguci minimum ali problem je i dalje tu. Sto je najgore moralo bi se raditi vise dodataka jer u zavisnosti koji fajl pokrenete i problemi su razliciti. Ako pokrenete samo yugu onda fali 5 drzava u evropi, ako pokrenete sve zajedno - onda fali 17-18 ne znam tacno. Sve u svemu velika zaebancija samo da bi se sacuvali koeficijenti.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Odradim sutra V.2 ali ima minimalnih stvari za popravku... ništa ordinarno. Samo cene igrača i ne znam, još neke sitnice..

Imam da učim ne mogu da stignem danas da odradim a nisam mogao ni juče. Sutra ću odraditi i V.1 sa ispravkama (sinoć se zajebavao sa Evrokupovima ali ne radi)..
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Slobo, dodatak ti je kraljevski :D

Osvojio sam regionalnu, kup, sad u LS izbacio Real u 1/4 finala, nakon sto sam izbacio Ludogorec u 1/8 :D

Слика
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Kako si to uspeo u prvoj sezoni? :D

E da... zanima me.. da li si igrao sa PFC pre bez mog dodatka? Zanima me da li zbog regionalne lige koja ima reputaciju 125 žele da dolaze bolji igrači nego inače na default?

daniloviccc, Ne može biti puno bolje nego što jeste. Da nešto može da bude perfektno bilo bi.. a ovo je ma koliko bilo daleko od toga ipak najbliže istom..
Последње учитавање од Sloba дана 17 Мар 2015, 21:31, учитано 1 пут укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Imao sam i dosta srece.

U LS, imao sam relativno laku grupu, Atletiko, Anderleht i Olimpijakos i prosao kao drugi. U 1/8 finala dobijem Ludogorec i kuci prvu utakmicu izgubim 1:2 i onda dobijem u gostima 0:3. U 1/4 finalu prvu utakmicu izgubim 3:1, jos sam imao igraca manje i tada sam dao gol. Revans krenem sve ili nista i pobedim 2:0 i prodjem. Sad sam dobio Arsenal pa cemo videti sta ce biti.

U Regionalnoj ligi sam 7 kola pre kraja bio peti na tabeli a Zvezda prva, uoci poslednje kola ja zauzimao prvo mesto a Zvezda cetvrto. Zadnje kolo Zvezda izgubi i Koper preuzme cetvrto mesto i ja dobijem njih za protivnika. Njih lagano izbacim i u finalu sa Hajdukom, kuci dobijem 5:0 i onda naravno na Poljudu izgubim :)

Sto se tice dolazaka igraca, nisam primetio da hoce neki dobri igraci doci. Jedino dobro pojacanje sto sam doveo je El-Hadji Diouf i on mi se bas isplatio.
Последње учитавање од Danijel_CH дана 17 Мар 2015, 21:40, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Sloba пише:Odradim sutra V.2 ali ima minimalnih stvari za popravku... ništa ordinarno.
samo to sto FC Kurta i murta igraju LS i LE a reprezentacija ne igra nista do 2020 (ako sam dobro zapamtio sta si rekao) ali to je nebitno, naravno.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisi dobro zapamtio. Reprezentacija igra EP i SP 2016 i 2018 i UEFA ligu nacija koja startuje 2018. Ne postoje samo kvalifikacije za ta takmičenja ali reprezentacija ih igra. Tj ne postoji za SP a za EP postoji samo plej of koji se igra od 2020. ali svakako da država igra 2016. EP.

Ti klubovi su u Evropi nebitni. Mora nekako broj da se popunjava. Bolje tako nego da krešuje. Kad napraviš bolje javi se. Koliko znam prošle godine kad sam pravio bilo je daleko slabije jer sam pravio fiktivne klubove u državama a sada je super. Oni koji su pravili za ovaj serijal su svi podbacili jer im krešuje ili nije dovoljno kvalitetno itd itd.

Ne vidim poentu pominjanja istog kad ja to neću da menjam i ne planiram da pravim novi sistem evrokupova jer je meni perfektno ovako i sam igram V.2.. dakle ovako detaljno niko nije radio do sada a greške su normalne. Ko radi taj i greši. Ko napravi bolje lično ću ga reklamirati.

:poz:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Kad prestanes da budes pun sebe shvatices da znas jako malo. Pravljenje Yuge je ozbiljan posao i ti nisi dorastao tome. Jedan od razloga je to sto za 5-6 godina nisi naucio da radis u advanced editoru a pricas meni o editovanju. Presmesno
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Onda čekamo da je ti napraviš. :) :cheers:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Bolje da se ne nastavljamo. Svakako si se posvadjao sa 50% ljudi na regionalnim forumima. Ne moram i ja da ti popravljam procenat.
Povlacim sve sto sam rekao u vezi tebe i tvojih fajlova. Oni su jednostavno najbolji jer si ti jako pametan decko.

Pozdrav :poz:
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Diskusija koju vodite obojica je totalno pogrešna i ne znam zbog čega se uopšte i povela na ovaj način ali znam da je obostrano nekorektna. Bolje da ste napravili neki dil kako da odradite što bolje ovaj dodatak ili bilo koji drugi kako bi mogli da uzivamo u njemu, nego sto se dobacujete medicinkom ko će jače i više.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Povela se totalno bzvz a zavrsila je u mom prethodnom postu. Izvinjavam se svima za spamovanje teme- nece se ponoviti :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

averel80 пише:Bolje da se ne nastavljamo. Svakako si se posvadjao sa 50% ljudi na regionalnim forumima. Ne moram i ja da ti popravljam procenat.
Povlacim sve sto sam rekao u vezi tebe i tvojih fajlova. Oni su jednostavno najbolji jer si ti jako pametan decko.

Pozdrav :poz:
Rece osoba koju su tako lepo docekali na CM onda. :)

Normalno je da se da sugestija, predlozi a moje je da li cu to da uvazim. Uostalom, ovo sam pravio po svojim zeljama i tu je kraj svakoj diskusiji.

Kada napravis nesto kao ja onda mozemo da se raspravljamo a ti ove godine nisi pravio ni BIH ni YUG prema tome su i tvoji komentari nepotrebni.

Moze nesto da ti smeta ali nemas pravo da drugim ljudima u temi punis glavu ovde kako je nesto dobro ili ne ako sam nisi uradio.

I da, ja sam uvek za saradnju i u narednom periodu cu raditi na necemu velikom gde ce veliki broj ljudi za 5 velikih projekata nizih liga a mozda i 6. I uvek sam za saradnju sto se i vidi. Pokusavam veliki broj ljudi da ukljucim u ono sto radim (osim u Jugu) i nisam samoziv.. Toliko. Mando podrzavam sve receno ali za svadju je potrebno dvoje. ;)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”