Juga 4 u 1 [DOWNLOAD]

Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Sloba,kako napreduje dorada? Ili si skroz odustao od ovog svega?
Zdravko odlazi!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam odustao već nisam imao net pa me nije bilo ni na forumu. Odradim čim završim sa učenjem dakle biće sutra kad završim sa odgovaranjem. :)
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Hoćeš menjati i dozvoljen broj stranaca u prvoj postavi. Mogao bi barem porasti na 3-4 :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ide večeras dva odvojena UpDatea. V1 i V2.. :) Nisam stigao pre... imam već urađeno i tipa Baskija, Istočna Nemačka... ali ne stižem da postavim.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

UPDATE [DOWNLOAD]

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/67dz193yn9qloea/Yugoslavia_4_in_1_UPDATE!.rar
Ima izmena oko Velike Britanije tj. Engleske pa zatim određene sitnice kod V.1, V.2 i V.3 Jugoslavije. U samim strukturama takmičenja ništa se nije menjalo.

Ako imate još neke sugestije recite. Što se tiče granica za odlazak igrača u inostranstvo jednostavno novije vreme je a ne prošlost i klubovi moraju od nečeg da žive ali koliko sam video ne prodaju toliko talente.

Povećao sam cene igrača ako su male i dalje nije do mene jer se gleda po reputaciji igrača.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Sta je konkretno izmenjeno u Regionalnoj?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne mnogo toga ali recimo sada iz liga tj domaćih prvenstava ispada samo jedna ekipa dok je broj mogućih stranaca povećan za regionalnu ligu na 7 recimo.

Hm, hteo sam da stavim da se igra paralelno domaća prvenstva i ta liga ali ne znam koliko je to izvodljivo jer su tu i Evro kupovi ali još ću razmisliti o tome. Takođe pokušavam da namestim da se pobednik regionalne lige kvalifikuje za LŠ ili bar LE..
Последње учитавање од Sloba дана 29 Мар 2015, 12:52, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од GrobarDoGroba »

Koje su izmene u V.Britaniji?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Od izmena u V. Britaniji sam stavio da svi oni koji su pod nacionalnošću VB sada su Engleske pa tako da može da se igra sa reprezentacijom. :)
Корисников грб
GrobarDoGroba
Youth Team Coach
Поруке: 178
Придружен: 05 Нов 2010, 22:34
Место: Beograd
Klub koji vodite: Gateshead FC
Formacija: 4-2-3-1; 4-2-4
Has thanked: 8 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од GrobarDoGroba »

Sloba пише:Od izmena u V. Britaniji sam stavio da svi oni koji su pod nacionalnošću VB sada su Engleske pa tako da može da se igra sa reprezentacijom. :)


Jel to znaci da Skoti,Velsani i S.Irci su sada "Englezi"?

Ako je tako onda ne postavljaj ovaj fajl na neki od FM sajtova iz V.Britanije.....

:xD:
Последње учитавање од GrobarDoGroba дана 29 Мар 2015, 16:48, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

hahah :D

Tako je ali to je bio jedini način da igrači napreduju kroz reprezentaciju ko igra sa ovim dodatkom jer je VB zaključana. :D
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Malko je glupo sto si ostao pri stavu da u v2 bude dozvoljeno samo 2 stranca u prvih 11, a u v1 si dozvolio toliki broj stranaca. Svi mi krecemo sa istim ekipama, a realno sa 2 stranca tesko sta moze da se uradi u Evropi dugo vremena. Pogotovo npr moj slucaj sa Zvezdom, tek u 3 sezoni sam u Evropi, do tad se liga sroza ispod 40 mesta i ne mogu da zadrzim postojece igraca a u ligi pobegnem preko 30 bodova drugoplasiranom ali nisam konkurentan u Evropi a novih extra talenata u Yugi ni na vidiku!
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

I jos da dodam. Posto nigde nisam nasao informaciju koliko dana je ostalo tom mom igracu da dobije Jugoslovensko drzavljanstvo, pretpostavljam da ga nikad i ne dobije. Jeste cuveni crveni pasos bio najjaci u svetu ali ipak si i onda mogao da ga dobijes za par hiljada DM.
Nemoj mi nista zameriti, nisam nezahvalan i zaista cenim tvoj rad i trud ali eto to su neke moje male primedbice.. :)
Последње учитавање од shey дана 30 Мар 2015, 08:25, учитано 1 пут укупно.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne znam šta je problem sa Juginim regenima jer je visoka granica za nove talente. Pogledaću to još oko stranaca a mislim da sam i menjao to u UPDATEU e sada... što se tiče granice ona je 5 godina za dobijanje državljanstva odradiću večeras to i spustiti na 2..
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Jesi rjesio problem dvojnih drzavljanstava,posjecenosti tekmi,reputacije repke?
Pitam jer mi se neda ponovno pocinjat save ako nije rjeseno sve.
Btw,bravo na trudu.
Zdravko odlazi!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ko je prijavio problem dvojnih državljanstava ? Nisam znao za to... misliš ono da budu Ibrahimović, Krkić... Jugosloveni? Odradiću i to večeras ali mi je promaklo kada sam čitao šta sve treba ispraviti. Predpostavljam da pričaš za V2. Posećenost sam dirao kod V1 i određeni klubova a kod V2 ću ići ka nekoj realnosti pa ne diram to ali tipa Partizan video sam da posle par sezona (3-4) ima prosek od 25k po meču gledalaca (aktuelni je 12-13 valjda).. dakle posećenost brzo raste jer su uglavnom sve velike utakmice u državi.
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Izmedju ostalih i Krkic i Ibra, msm da se to i spominjalo na forumu.. Ali evo ja konkretno mislim na ovo drugo sto si sad rekao da ces spustiti granicu sa 5 god. na 2. Evo ukljucio sam 4 sezonu, kad udjem u player info/ nationalities dole treba da pise: ''Days to gain nationality; days completed; status'' kod verzije 2 toga nema, pa ne znam da li ikada npr Balanta dobije Jugoslovensko drzavljanstvo. Kod verzije 1 sam proveravao i tamo postoje sve te informacije.
Sto se tice posecenosti, meni je na Marakani prosek oko 42k mada je jos nisam rasprodao pa ni u ligi sampiona, ali to je OK. Budzet za ove 4 sezone iskljucujuci prvu mi je oko 12 miliona prosek (ali nemam koga da kupim- od YU asova jedino Halilovic dodje na pozajmicu, evo vec 3 sezona mi u klubu, zato mi je primedba na ogranicenje od 2 stranca u prvih 11).
Последње учитавање од shey дана 30 Мар 2015, 15:32, учитано 3 пута укупно.
Medved87
Newgen
Поруке: 27
Придружен: 16 Мар 2015, 12:45
Место: Zagreb
Status: Није на вези

Порука од Medved87 »

Ma pisao sam ti ja jos na pocetku ovog topica za second nationality kod igraca kao npr Ibra,Josip Drmic,Krkic itd.To mozda nije problem kod tih jakih igraca ali kad npr hocu dovest iz Rapida Deni Alara onda mi je on stranac i nema HR second nat.Iako mu pise da prica hrvatski itd.Probaj to promijeniti jos.A sto se posjecenosti tice.Tesko je biti objektivan i realan ali ja znam da mi na Maksimir protiv Zvijezde nebi doslo samo 12000 ljudi.Stadion bi bio rasprodan u 2 sata,vjeruj mi.
Zdravko odlazi!
shey
Youth Team Coach
Поруке: 94
Придружен: 17 Нов 2013, 23:15
Место: Zrenjanin
Status: Није на вези

Порука од shey »

Slobo hoce li biti nesto oko tog broja stranaca i brzeg dobijanja drzavljanstva za V2 u skorije vreme. Ne znam da li da nastavljam stari save ili da cekam pa da krenem novi :)
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Izvinjavam se prvo na spamovanju teme :)

Ja sam smislio dobar sistem. Nacionalna prvenstva bi imala 10 ekipa-8 ekipa bi igralo jesenji(prvi) deo takmicenja dvokruzno dok bi 2 prvoplasirana(gleda se plasman iz prosle sezone) igrala regionalnu ligu za to vreme. Kroz regionalnu ligu bi neki broj ekipa obezbedio ucesce u evro kupovima.
Drugi deo sezone bi se igrao na sledeci nacin:
Playoff: 5 ekipa- 2 ekipe koje su igrale regionalnu ligu i 3 prvoplasirane ekipe iz jesenjeg dela . Igralo bi se cetvorokruzno i ekipe bi se kvalifikovale za evropske kupove(u zavisnosti koje ekipe su vec obezbedile ucesce kroz regionalnu ligu). Prve 2 bi obezbedile ucesce u regionalnoj ligi sledece sezone.
Playout: 5 ekipa- najlosije plasiranih u jesenjem delu. Igralo bi se cetvorokruzno i poslednje plasirana ekipa bi ispala iz lige.

Jos uvek razmisljam koliko ekipa da igra regionalnu ligu (ovde je predstavljen sistem sa 12-po 2 iz svih 6 ex-yu drzava) ali u svakom slucaju bilo bi zanimljivo. Cak sam razmisljao da celu evropu uradim u ovom stilu. 10 regionalnih liga i sve evropske lige po ovom sistemu (svestan sam da bi lige koje igraju leti mozda bile problem ali resilo bi se nekako).

Posao je ogroman i pitanje je da li cu skupiti volje za ovako nesto ali eto cisto sam hteo da podelim misao sa vama :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”