Football Legends - FINAL UPDATE

Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Football Legends - FINAL UPDATE

Порука од davidczv »

Слика
U odnosu na sve prethodne verzije vezano za ovu temu smatram da će ovi biti najkompletnija databaza do sada sa oko 1000 igraca. Takodje odradjen je i facepack za skoro sve igrače (tačnije nekih 900) sto će dodatno dati na zanimljivosti igre. Zbog update 15.2 i 15.3 igra je poremetila ID brojeve mojih kreiranih igraca, sto je dovelo do mesanja slika, tako da onima kojima slike budu izmesane u igri, imate rezervni config file u folderu Football legends update v.2, pa ga samo ubacite u folder sa slikama i zamenite ili startujte igu sa default databazom.
Odradjena je kompletna studija svakog igrača posebno, čitao sam o vrlinama i manama igrača na razim sajtovima specijalizovanim za fudbal i na taj način odredjivao atribute. Svim igračima obrisana je istorija igranja, treniranja, sva dostignuća, utakmice i golovi za nacionalne timove. Svaki igrač ima lojalnost 20 kako ne bi lako napustio matični klub. Godine sam odredjivao tako da igrači rodjeni 1930-ih budu 1993 god; 1940-ih su 1994 god;1950-ih su 1995 god. itd. Igrači iz sadašnjosti na početku igrice su u matičnim timovima i imaju 14-15 godina. Sve najveće klubove predvode njihovi nabolji menadžeri iz prošlosti.

Uredio sam i rejtinge klubovima prema njihovim istorijskim uspesima, pa su najveći klubovi Real, Barcelona, Milan, Bayern i Juventus. Chelsea, PSG, Man. City imaju smanjen rejting, a znacajno povećan rejting imaju Ajax, Gladbach, Anderlecht, Crvena Zvezda, Partizan, Celtic, Rangers...
ITALIJA
Italijanska liga je najjača i liga sa najviše legendi kroz istoriju, a neka od najvećih imena su:
Milan - Maldini, Rijkaard, Gullit, Rivera, van Baten, Nordahl...
Inter - Zenga, Bergomi, Suarez, Ronaldo, Meazza...
Juventus - Zoff, Cabrini, Tardelli, Boniek, Platini, Sivori...
Roma - Aldair, Falcao, Giannini, Montella...
Lazio - Couto, Veron, Nedved, Piola...
Fiorentina - Dunga, Rui Kosta, Batistuta, Hamrin, Baggio...
Parma - Cannavaro, Thuram, Crespo, Brolin, Asprilla...
Torino - 11 legendarnih igrača "Grande Torina" iz 1940-ih
Napoli - Alemao, Maradona, Careca...
Sampdoria - Mancini, Viali, Lombardi...
Tu su još: Caniggia, Rossi, Riva, Bierhoff...

ŠPANIJA


Što se tiče španske lige, odradjeni su kompletno sledeći timovi:
Real - Puskas, Butragueno, Zidane, Redondo, Camacho...
Barca - Kubala, Laudrup, Rivaldo, Ronaldinho, Koeman...
Atletico - Futre, Pantic, Caminero, Kiko, Molina...
Valencia - Mendieta, Kempes, Djukic, Ayala...
Deportivo - Makaay, Tristan, Djalminha, Valeron...
Tu su još asovi Bilbaa (Guerrero, Zara, Iribar...), Seville (Suker), Sosiedada (Kovacevic, Arconada...), Espanyola (Zamora) i mnogi drugi.

NEMAČKA


Bundesliga je jedna od najzanimljivijih sa jakim ekipama kao što su:
Bayern - Beckenbauer, Breitner, Matthaus, Rummenigge, Effenberg...
Dortmund - Sammer, Ricken, Koller...
Gladbach - Vogts, Netzer, Simonsen...
Koln - Overath, Schumacher, Littbarski...
HSV - Schulz, Kaltz, Seeler...
Kaiserslautern - Brehme, Sforza, Fritz...
Leverkusen - Ballack, Kirsten, Bum-Kun...
I jos mnogo igrača ostalih bundesligaša (Klinsmann, Voller, Grabowski, Tohn...)

ENGLESKA


Engleska liga je decenijama bila pozornica najboljih britanskih, ali i svetskih igrača, pa je jedna od najobimnijih:
Manchester Utd - Stam, Edwards, Cantona, Best...
Liverpool - Hansen, Keegan, Barnes, Dalglish...
Arsenal - Seaman, Adams, Bastin, Bergkamp...
Chelsea - Harris, Makelele, Zola, Hasselbaink...
Leeds - Charlton, Bremner, Strachan, Charles
Od ostalih tu su Dean, Yorke, Shearer, Greaves, Shilton, Banks, Finney, Moore, Lineker...
FRANCUSKA
Zemlja galskih petlova nam predstavlja legende PSG (Rai, Okocha, Ginola, Weah...), Marseille (Tresor, Abedi Pele, Papin, Waddle...), Monaco (Amoros, Djorkaeff, Giuly...), Bordeaux (Giresse, Tigana...), Lyon (Juninho, Lacombe, Anderson...), Nantes (Burruchaga, Desailly...), Saint-Etienne (Curkovic, Rocheteau, Bek...), Reims (Kopa, Fontaine...).
OSTALE EVROPSKE LIGE
Ostatak Evrope sadrži nekoliko stotina igrača od kojih su kompletno odradjeni najveći klubovi bivše Jugoslavije, što će se posebno svideti menadžerima sa naših prostora:
Zvezda - Uz 5 Zvezdinih zvezda, tu su i šampioni Evrope (Prosinečki, Pančev, Mihajlović, Najdoski, Savićević) kao i neke legende poput Savića, Aćimovića, Kostića, Bogićevića...
Partizan - Veliki deo tima čine Partizanove bebe iz 1960-ih uz Vukotica, Mijatovica, Milutinovića, Bobeka, Čajkovskog...
Dinamo - Najveći deo ekipe čine osvajači Kupa sajamskih gradova uz mladje poput Bobana, Kranjčara, Vabeca, Mlinarića...
Hajduk - Tu je nezaobilazna zlatna generacija iz 1970-ih sa Jerkovićem, Šurjakom, Žungulom, Mužinićem, a tu su i Beara, Vukas, Vujović...
Sarajevo - Predvodi ih Safet Sušić
Željezničar - Sa Katalinskim, Šabanadžovićem, Osimom biće opasni u Evropi
Velež - Talentovan sastav sa velikim golmanom Marićem i ubojitim napadom Bajević-Halilhodžić
Rijeka - Legendarni tim iz 1980-ih sa Desnicom
Olimpija - Oblak, Popivoda, Katanec, Novak predvode zelene
Vojvodina , OFK Beograd, Radnički Niš i Sloboda iz Tuzle sa dosta igrača...

Odradjeno je zlatnih 11 igraca Madjarske lake konjice, Dinamo Kiev, Spartak Moskva, Benfica, Porto, Sporting, Anderlecht, Brugge, Ajax, PSV, Feyenoord, Steaua, Sparta Prague, Slavia Prague, Dukla, Austria, Rapid Wien, Grasshopper, Celtic, Rangers, Goteborg

JUŽNA AMERIKA


Latinska amerika kao rasadnik talenata daje veliki broj igrača, najviše iz Brazila - Garrincha, Amarildo, Pele, Torres, Rivellino, Djalma Santos, Julinho, Vava, Didi, Tostao, Zico i mnogi drugi... Tu su i energični Argentinci - Ruggeri, Passarella, Marzolini, Monti...
Ostatak čine Čileanci (Salas, Zamorano...), Kolumbijci (Escobar, Valderrama, Higuita...), Peruanci (Chumpitaz, Cubillas, Sotil...) i naravno Urugvajci sa šampionima sveta iz 1930 i 1950.





Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од davidczv дана 13 Јун 2015, 01:32, учитано 6 пута укупно.
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Stavi neki ss iz igre. Sutra ide promocija na FBu. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Prvo pohvale za rad. ;)

A drugo nadam se da nisi nadograđivao ovaj dodatak:

Код: Изаберите све

https://serbian-fm.net/legends-comeback-vt12323.htm
Ako jesi nadam se da je uz dozvolu autora (mada ću svakako pričati kasnije sa njim). Nisam probao ni jedan od vaših ali baš je slično sem toga i on je radio taj FP.

U svakom slučaju ako je tvoj dodatak lično bravo. ;)
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Moj dodatak nema veze s njegovim sto se moze videti jer sam 3 dana pre njega postavio temu sa mojim projektom. To mozete proveriti jednostavno. :)
Neki igraci su nam verovatno slicni, sto nije za cuditi, jer na netu postoji mnogo SS-ova od ranih verzija legndi iz prethodnih serijala, pa smo nesto i preuzeli obojica. Ali ono sto sam primetio kod njega je to da pojedini igraci imaju atribute koji su jednaki (npr. mnogo 16-ki, 17-ki) sto znaci da je nekima samo stavljao CA i PA a atribute ostavljao na 0. Ja sam o svakom igracu citao na wikipediji, pes database sajtu i jos nekim specijalizovanim sajtovima, pa sam tu video koji su njihovi atributi najbolji i koji su im nedostaci. Pogledao sam i njegov dodatak, ali nije mi se svidelo to sto sam naveo jer zbog toga pojedini igraci nisu imali realne atribute (primer. Dule Savic je bio odlican u igri glavom, a kod njega je bio bas slab). Takodje ja sam svim igracima obrisao istoriju, utakmice za rep. sto kod njega nije bio slucaj. Tako da, shvaticete to je bio naporan posao...

Na kraju krajeva, mozete uporediti ID svih igraca iz mog i njegovog dodatka i videcete da nisu isti, to je najmerodavniji dokaz. :)

Facepack sam radio celih 10 dana, posao je bio obiman, ali sam hteo da sve bude savrseno. Postavljam vam neke SS-ove, nadam se da ce vam se svideti :cheers:

Dragan Dzajic

Aleksandar Tirnanic

Safet Susic

Mighty Magyars

Pele

Milos Milutinovic

Fritz Walter

David Ginola

Daniel Passarella

Helenio Herrera
Корисников грб
Olja
World Class Manager
Поруке: 3197
Придружен: 28 Окт 2010, 23:21
Место: Obrenovac
Status: Није на вези

Порука од Olja »

Код: Изаберите све

Manchester Utd - Stam
kupljeno :ave:
I used to go missing a lot... Miss Canada, Miss United Kingdom, Miss World...
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

Pohvale za rad,do sada mi deluje sasvim korektno,tek sam poceo pa se malo zagrevam.

Kao i kod proslog momka ko je pravio slicno, ne svidja mi se jedino sto su izmesane godine (1930,1950,1990,...),prosto ima previse igraca koji konkurisu za prvi tim i nije mi to to. I sto sa 17 godina su daleeeko bolji nego recimo Messi sa 27,prosto me cudi da se ne moze ili se niko ne seti da napravi samo PA i CA pa udri polako. Ili im stavis vise godina pa i bolje ocene.

I kod onog momka si pominjao Duleta Savica i njegov heading. Pa budimo realni,svako vodi igru na svoj nacin i razvija igraca na svoj nacin. Stavi mi trening heading i imace glavudzu ogromnu. :lol: Ni jedan igrac se ne razvija kod dva menadzera na isti nacin...I sa 19 godina neko tako kompletan da bude,prosto mi nije to to...

Poenta ovoga sto pisem je raznolikost i donekle realnost. Jer dzaba mi imena na papiru kada igraju 28x bolje nego sto su igrali u pravom zivotu. Moje je recimo misljenje da ako spojis danas Maradonu i Mesija ili Ronalda i Figa,nemoguce je da bi u ovo vreme (2015.) bili daleeeeko bolji od njih,prosto je fudbal drukciji. Sta vise,vrv bi bili i losiji...

Suma sumarum,godine realnije i ocene realnije njihovim godinama,i ja da znam,uradio bih neki period,tipa od 1990 do 2002,takodje sa ocenama i godinama realnim.

Al iskreno,nit imam vremena,nit imam volje da tako nesto radim,mogu samo da pomognem tu i tamo ako mi neko prethodno objasni :)

I da napomenem,ovo je konstruktivna kritika,voleo bih to tako da shvatis :)

:cheers: :cheers:
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Razumem ja sta pricas i prihvatam tu kritiku, ali opet da sam stavio igracima koji su rodjeni 1900 i neke (prim. Tirke i Mosa) da imaju oko 27 godina to znaci da bi ih bilo u igrici samo 5,6 sezona. Ovako sam opet napravio razmak, jedna decenija, jedno godiste. Ne moze drugacije, jer na startu najstariji imaju 24 god. a ovi iz sadasnjosti 14-15, tako da ce oni ulaziti lagano u igru. :)

Sto se tice ocena, to nije problem jer su svi veliki timovi puni jakih igraca pa ce konkurencija biti jaka (prim. U italijanskoj ligi imas 10 jakih timova, pa mi se desavalo da titulu uzme Parma, Torino ili cak Fiorentina). Problem je jedino mozda kod slabijih liga jer ce ovi jaki razbijati slabije, ali zato sam i slabijim timovima ubacio po koju legendu da bi mogli da pariraju. Naporan je ovo posao bio jer sam bukvalno ubacio maksimum. Mogao sam jos, ali bih natrpao neke klubove (prim. fale Andy Cole, Nicky Butt u Manchesteru, ali jednostavno da sam ih ubacio nikad ne bi ni igrali...) :D

Znam da nije savrseno, svako ce imati neku zamerku, prihvatam sve, jer ne mozes svima ugoditi, ali realno (ne zato sto sam ja radio) mislim da je do sada najkompletnije i najrealnije odradjeno. Ako neko nekad bude imao volje i zelje pa odradi jos bolje svaka cast, podrzacu ga... U svakom slucaj verujem da ces uzivati koji god tim da uzmes, pa javi utiske kad se malo zahukta igra. Pozdrav :cheers:
srbinho
Status: Није на вези

Порука од srbinho »

Dzaja i Tirke ladno bolji od Pelea :zelenko: Zezam se brt realno skoro je nemoguce odrediti ocene svima pa nije ni cudo sto je to malo konfuzno ali svaka cast za trud ovo nije lako :cheers:
Корисников грб
draskobg
Youth Team Coach
Поруке: 76
Придружен: 03 Сеп 2014, 10:15
Место: Beograd
Klub koji vodite: Red Star
Status: Није на вези

Порука од draskobg »

davidczv пише:Razumem ja sta pricas i prihvatam tu kritiku, ali opet da sam stavio igracima koji su rodjeni 1900 i neke (prim. Tirke i Mosa) da imaju oko 27 godina to znaci da bi ih bilo u igrici samo 5,6 sezona. Ovako sam opet napravio razmak, jedna decenija, jedno godiste. Ne moze drugacije, jer na startu najstariji imaju 24 god. a ovi iz sadasnjosti 14-15, tako da ce oni ulaziti lagano u igru. :)

Sto se tice ocena, to nije problem jer su svi veliki timovi puni jakih igraca pa ce konkurencija biti jaka (prim. U italijanskoj ligi imas 10 jakih timova, pa mi se desavalo da titulu uzme Parma, Torino ili cak Fiorentina). Problem je jedino mozda kod slabijih liga jer ce ovi jaki razbijati slabije, ali zato sam i slabijim timovima ubacio po koju legendu da bi mogli da pariraju. Naporan je ovo posao bio jer sam bukvalno ubacio maksimum. Mogao sam jos, ali bih natrpao neke klubove (prim. fale Andy Cole, Nicky Butt u Manchesteru, ali jednostavno da sam ih ubacio nikad ne bi ni igrali...) :D

Znam da nije savrseno, svako ce imati neku zamerku, prihvatam sve, jer ne mozes svima ugoditi, ali realno (ne zato sto sam ja radio) mislim da je do sada najkompletnije i najrealnije odradjeno. Ako neko nekad bude imao volje i zelje pa odradi jos bolje svaka cast, podrzacu ga... U svakom slucaj verujem da ces uzivati koji god tim da uzmes, pa javi utiske kad se malo zahukta igra. Pozdrav :cheers:

Jeste realno sto se ocena tice al godine i period....Evo sad gledam C.Zvezdu... Perica Ognjenovic ima sasvim pristojne ocene za 17 godina kao i Villa i Silva u Valenciji. Sad mi objasni,zasto legende ne ulete sa takvim ocenama pa ih polako razvijas na svoj nacin?

Ili mislis da bi vecina igraca vec volela formirane licnosti u 17 godina? Tu se najvise dvoumim kada sve ovo pisem... Nekako mi nije realno da neko igra u proseku 17 sezona da bi doziveo da mu se Maradona penizonise. 4,5 sezona msm da je sasvim realno...


:cheers:
Последње учитавање од draskobg дана 09 Феб 2015, 11:10, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Opet kazem, legende su legende i treba da budu onako jaki kakvi su bili. Da sam im smanjio ocene oni koji ne bi igrali zbog konkurencije se ne bi ni razvili. Ovako je izbor ogroman i svaki ce igrati ili u svom klubu ili ce ga prodati, tako da ce biti jos jaca konkurencija medju timovima. A i mnogi od nas vole da igraju po 10 i vise sezona pa. Tesko je na drugaciji nacin odrediti godine, jer se radi o igracima u rasponu od 80 godina razlike, pa je najrealnije bilo da jedna decenija bude jedno godiste. :)

Neki timovi nemaju legende kroz istoriju vec su to oni koji im sad igraju poput Man. City (Ture, Milner, Kompany, Zabaleta...) Shakhtara, Zenita. Tako da ce City biti aktivan sa kupovinom na pocetku a i nakon prve sezone da bi napravio tim. Sve u svemu nakon sezonu, dve, svaki tim koji igra LŠ i LE iz jacih liga konkurentan je za osvajanje. :D

Meni licno Seria A je najzanimljivija jer je pola lige jako. Mada nista losije nije ni kod Nemaca, Francuza i Engleza. Jedino Spanci imaju 5 jakih uz 3 solidna. :)
Корисников грб
Spartakus
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 05 Нов 2011, 03:55
Место: Niš, Srbija
Status: Није на вези

Порука од Spartakus »

Ovo je savršeno za multiplayer igranje, za turnire i slično..Jer teško ko će igrati 10 sezona, pa kad im se nabudži svima finishing i teamwork po 20, postanu roboti koji ne promašuju..Ali za igranje turnira i sličnih stvari, perfektno! :cheers:
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Tesko da ce bilo ko napredovati mnogo, eventualno poneki atribut za ocenu vise, jer svima je CA jednak ili blizu PA :)

A sto se tice tih turnira ako neko moze nek organizuje to, ja nikad nisam igrao multiplayer, pa admini ako zelite, mozete napraviti nesto na tu temu? :)
Последње учитавање од davidczv дана 09 Феб 2015, 14:37, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Cekaj, nije mi jasna jedna stvar. Jel su to samo neki igraci ubaceni u sadasnje timove ili su odradjeni celi timovi?
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Za dosta timova odradjeni su kompletnih 11, za najbolje evropske i po 15-20 igraca. (Juve, Milan, Inter, Roma, Lazio, Barsa, Real, Atletiko, Valensija, Deportivo, Bajern, Dortmund, Gladbah, Junajted, Arsenal, Celzi, Liverpul, Lids, Seltik, Rendzers, Marsej, Porto, Benfika, Sporting, Ajaks, PSV, Fejnord.) Ostali manji timovi imaju po nekoliko igraca, neki jednog, dvojicu, neki pola tima, sve zavisi.
Корисников грб
delboy
Assistant Manager
Поруке: 658
Придружен: 14 Јан 2011, 16:18
Место: Srbija
Has thanked: 1 time
Been thanked: 7 times
Status: Није на вези

Порука од delboy »

Ok hvala na odgovoru. Kada bi se moglo odraditi u potpunosti to bi bio sjajan posao... Ali to vec treba mnogo ljudi da radi..
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Zbog problema sa mesanjem slika u dodatku, uradio sam update config.xml fajla i pojednih slika, pa je link za download ispravljen. Problem je bio do editora jer je izmesao ID kreiranih igraca.

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/iffvs6u24c228ml/Legends+update.rar
Danilo89
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 23 Феб 2015, 19:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Danilo89 »

Ljudi pomoc kako i gde da ubacim ovaj database, sve sam probao
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Fajl "football legends.fmf" ubacis u Documents/Sports Interactive/Football Manager 15/editor data, a folder sa slikama u Documents/Sports Interactive/Football Manager 15/graphics/facepacks/
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Uradjena je finalna verzija dodatka, link je ispravljen, pa mozete skinuti. Korigovane su plate igracima, jer su bile velike i bilo je problema sa finansijama klubova. Takodje sredjeni su neki igraci, ispravljena drzavljanstva kod onih koji nisu bili opredeljeni za jednu naciju, jer se desavalo da Drulovic igra za Portugal i slicno. Zbog obimnog broja transfera mladih igraca, postavljene su klauzule kako ih veliki klubovi ne bi uzimali za male pare cim navrse 18. Zbog update 15.2 i 15.3 igra je poremetila ID brojeve
mojih kreiranih igraca, sto je dovelo do mesanja
slika, tako da onima kojima slike budu izmesane u
igri, imate rezervni config file u folderu Football
legends update v.2, pa ga samo ubacite u folder sa
slikama i zamenite. :)
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Ko želi shortlistu sa svih 1000 legendi radi lakšeg snalaženja ovde je link... Ubacite to u Documents > Sports Interactive > Football Manager 2015 > shortlists >
:poz:

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/lwea8z108zdj5zj/1000+Legends_24B848CE-82DB-48EA-977F-1204B0C16444.fmf
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”