PREDLOG SRBIJA / REPUBLIKA SRPSKA

Закључано
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

PREDLOG SRBIJA / REPUBLIKA SRPSKA

Порука од Dex11 »

PREDLOG u Liga Sistem SRBIJE integrisati Klubove i Lige Republike Srpske, da funkcijonise kao jedna drzava, kako ja smatram interesantna ideja...dali bi bio neko zainteresovan da pravi u kombinaciji sa Edit fajlom SLS (sve Lige Srbije)? za vecu i jacu Srbiju :fss:
Корисников грб
Sarma
Youth Team Coach
Поруке: 165
Придружен: 18 Окт 2011, 21:32
Место: Ljubljana
Status: Није на вези

Порука од Sarma »

Samo i samo ako će Šešelj biti na čelu saveza.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ne može pošto je dečko predložio samo klubove iz Republike Srpske da budu uključeni u srpsku strukturu :D

Šalu na stranu, ako ćeš ti to da radiš pitaj mreka da li ti daje dozvolu kad on izbaci lige da prerađuješ, a pod dva niko od nas u timu neće raditi takav nacionalistički projekat koliko god mi voleli ili ne. Nema razlike između ovoga i Velike Albanije ako realno gledamo tako da je najbolje ne gledati u prošlost ali ako ti odradiš i postaviš na forum svakako ćeš dobiti pohvale od onih koji to žele da igraju. :)
Корисников грб
markohn22
World Class Manager
Поруке: 7580
Придружен: 30 Окт 2010, 12:09
Место: Herceg Novi-Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од markohn22 »

Ala si se sada izlupetao Slobodane... Kako možeš da upoređuješ Srbiju i Republiku Srpsku sa velikom Albanijom? To nikako nije isto, po mnogo čemu, a ti kao neko ko planira da studira FPN, trebao bi toliko da znaš. I objasni mi molim te kako tvoj projekat za Ex-Yu nije nacionalistički, a ovaj predlog jeste?

Lik ti postavi na forum "Mitropa kup" u kojem ne učestvuju Srpski klubovi :wtf: , uz to postavi neku mapu sa nezavisnim Kosovom, i ti mu kažeš "Bravo, odlično odrađeno". A ovo nazivaš nacionalističkim?! Pa da, takvi smo mi Srbi, uvijek prema sebi najgori...
И душа и тело, све је црно бело...
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Nakon prvog posta sve ostalo je nepotrebno napisano. Odgovor je trebalo da izgleda - Da, uradicu ili da se ne napise nista. Ukoliko je neko voljan da uradi takav dodatak, nemam nista protiv. Forum kao forum nece raditi nista sto nije zvanicno, a nezvanicno moze da se uradi sta god pozelite.

Ovu pricu politicku batalite odmah jer to necu da gledam uopste.
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Radim ja za sebe privatno svasta Marko a bice moj odgovor na to negde u Januaru :D Hteo sam samo da kazem da od foruma zvanicno nece izlaziti nista slicno.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Sloba пише:Ne može pošto je dečko predložio samo klubove iz Republike Srpske da budu uključeni u srpsku strukturu :D

Šalu na stranu, ako ćeš ti to da radiš pitaj mreka da li ti daje dozvolu kad on izbaci lige da prerađuješ, a pod dva niko od nas u timu neće raditi takav nacionalistički projekat koliko god mi voleli ili ne. Nema razlike između ovoga i Velike Albanije ako realno gledamo tako da je najbolje ne gledati u prošlost ali ako ti odradiš i postaviš na forum svakako ćeš dobiti pohvale od onih koji to žele da igraju. :)

Dobar dan dobri ljudi,

stvarno mi je zao i krivo da moram da obralozim svoje sugestije na ovom (nasem) sajtu, bez Politizacije...nije ovo u nikakvom smislu cin mrznje ako neko hoce da srpski klubovi igraju u jednom Savezu i da Momci kasnije imaju pravo da brane boje naseg nacionalnog Tima...znaci nema mrznje nema nacionalisticke tenzije (po definiciji) postuj druge ALI voli svoje (budi nacionalno nastranjen)...i jacaj svoj Sport i svoje interese (kao sto je svuda u svetu normalno, tj. Srbi zapadno Drine su isto SRBI), dve Nemacke Drzave se ujedine, imaju jake Lige ako se gleda Sport a kod nas recesivnih Srba ce do kraja ostati Pasaluk (Zona Beograd), zato ako je za vecinu legitimno da se napravi dodatak neke Jugoslavije (za nostalgicare koji gledaju unazad u PROSLOST) onda pozivam sa tim sve ljude dobre volje da ucestvuju u izgradnji takvog dodatka
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Borac iz Banja Luke je igrao u nasoj ligi jedne sezone (bio stacioniran u Valjevu)

Inace u ovom predlogu ne vidim nista nacionalisticko.
"I sut u dupe je korak napred"
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Markus_Wolf пише:Borac iz Banja Luke je igrao u nasoj ligi jedne sezone (bio stacioniran u Valjevu)

Inace u ovom predlogu ne vidim nista nacionalisticko.

svaka cast, ja mislim da bi bilo jako interesantno

JLS prosiriti na 20 klubova uz najbolje Timove RS (npr. Borac BL, Trebinje, Prijedor, Modrica, Istocno (Srpsko) Sarajevo itd.)
PLS prosiriti na 20 - 22 klubova naravno uz Timove iz RS
i u donjim nivoima stvoriti dodavajuce Srpske Lige i Zonske Lige (npr. Severna Srpska i Juzna Srpska)

dali bi to bilo moguce?
Последње учитавање од Dex11 дана 04 Дец 2014, 15:13, учитано 2 пута укупно.
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Lep predlog osim ekipa.

Borac Bl, Radnik Bijeljina, Mladost VO su premijerligasi i oni trebaju.
Корисников грб
Dex11
Assistant Manager
Поруке: 924
Придружен: 13 Апр 2011, 13:44
Место: 3rd Rock ftS
Status: Није на вези

Порука од Dex11 »

Danijel_CH пише:Lep predlog osim ekipa.

Borac Bl, Radnik Bijeljina, Mladost VO su premijerligasi i oni trebaju.
ove klubove koje sam nabrajavo su bili samo primeri, koji god (naravno po trenutnoj zasluzi), samo da vec jednom bude jedna (bolja) Liga i da mozemo da (se) igramo :fss: :claping:
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Dex11 пише:samo da vec jednom bude jedna (bolja) Liga
Koliko bi liga bila bolja, to je vec upitno, jer klubovi iz RS ne predstavljaju neki narociti kvalitet.
"I sut u dupe je korak napred"
Danijel_CH
Status: Није на вези

Порука од Danijel_CH »

Borac bi mozda ostao u ligi, Radnik i Mladost bi odmah ispali :)
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Moj jedan drugar nešto pravi (ali drugačije od ovoga) pa će postaviti na forum ali nemam pojima da li on čeka mrekov dodatak ili radi preko Acinog ili ipak neki svoj pošto mi je pominjao da će dodatno menjati regione i tako dalje...
Последње учитавање од Sloba дана 04 Дец 2014, 23:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Probacu ja nesto da napravim

UPDATE:

Слика
Последње учитавање од Markus_Wolf дана 05 Дец 2014, 03:47, учитано 1 пут укупно.
"I sut u dupe je korak napred"
Закључано

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”