Sve Bosanske lige za FM 15!

T4L4
Newgen
Поруке: 4
Придружен: 09 Феб 2015, 13:40
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од T4L4 »

Samo da kažem, ne možete priče rekla kazala uzimati za ozbiljno i stavljati u update, inače oni sve preuveličavaju, posebno mediji koje plaćaju! To što raja pričaju po forumu da je Sarajevo navodno ili da će dobiti 5 miliona nije relevantan podatak.

Mene lično ne bi čudilo da se taj ugovor odnosi samo na letove Sarajevo Antalya o trošku Turkish airlines (obzirom da tamo idu na pripreme, 4x 40 000 = 160k KM, toliko plate samo letove), al´ eto nećemo nagađati, sve u svemu nema osnove da se to ubacuje u dodatak bez zvanične potvrde.

Pozdrav konama, dabogda završili prvi, odmah poslije nas. :poz:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------

SKIN FK ŽELJEZNIČAR

Slike:

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/1H/69/1Gk28gaR/football-manager-2015-ap.png

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/2J/13Y/2Zg5HCed/homehome.png

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/1B/3K/fBjku6y/homehome-2.png

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/3K/r5/3DdhjsG1/homehome-3.png

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/22/gW/27JetmEB/homehome-4.png

Код: Изаберите све

http://www.dodaj.rs/f/3a/QY/4EyDuMPV/homehome-5.png
Skin ubaciti na lokaciju my documents/sports interactive/football manager 2015/skins

DOWNLOAD LINK:

Код: Изаберите све

http://www.mediafire.com/download/o1qtyn5pa9x7lwn/Skin_FK_Željezničar.rar
Последње учитавање од T4L4 дана 14 Мар 2015, 13:58, учитано 4 пута укупно.
Корисников грб
BordoSele
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 12 Нов 2014, 20:42
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од BordoSele »

Sto se mene tice nemora se to stavljati malo nelogicno ti zvuci razmisljanje pod jedan sumljam da ce ijedan klub zvanicno priznati koliko je dobio od generalnog sponzora ovo sto sam ja napisao su bile prenese rijeci od covjeka koji je veoma blizak Dini Selimovicu pod broj 2 ovo sto se tice letenja pa nemogu da vjerujem da se i razmislja takva solucija kad u nasoj ligi nemas gdje letjeti a nasi klubovi su sretni ako izdrze 2 3 kola kvalifikacija euro kupova
Корисников грб
BordoSele
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 12 Нов 2014, 20:42
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од BordoSele »

Hocel biti update danas da znam nestrpljiv sam gledam svakih po sata haha
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ja sam svoj deo uradio i upravo sam poslao Edinu. E sada ako on završi danas svoj deo izlazi danas u javnost.. :)
Корисников грб
BordoSele
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 12 Нов 2014, 20:42
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од BordoSele »

Ok hvala ti preostaje da cekam sad edina :P
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Sad mi je rekao da će odraditi valjda do večeras pa mi šalje i kada proverim to postavljam.. :D
Корисников грб
BordoSele
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 12 Нов 2014, 20:42
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од BordoSele »

Imal kakvi info kad ce ovo :p jel i veceras cekamo iza 00 :D
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ceka se Edin jos :D
Корисников грб
José Mourinho
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Нов 2013, 23:08
Место: BiH
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од José Mourinho »

eh evo docekali ste me :fanman: :fanman:

Слика


Da puno ne duljim, znate da je ovo najpotpuniji i najbolji update za BiH, ova verzija vam donosi sve transfere i još neke sitne dodatke koji će Vam doživljaj FM-a sa BH timovima još više poboljšati. Uživajte :cheers:


DOWNLOAD

Nakon skidanja prebacit u: (izbrisati stari fajl)

Код: Изаберите све

My Documents/Sports Interactive/Football Manager 2015/editor data



I evo BH Grafike što ja imam, uglavnom tu su dresovi za BHT Premijer Ligu i facepack u DF11 stilu za Želju i Sarajevo.

DOWNLOAD


Ubacite oba foldera u:

Код: Изаберите све

Documents/Sport Interactive/Football Manager 2015/graphics
Nakon toga udjite u postavke FM-a -> Interface, kliknite na "Clear Chache" i reloadujte svoj skin.
Последње учитавање од José Mourinho дана 17 Мар 2015, 18:27, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Ja imam kritike vezano za kvalitet databaze. Svi klubovi koji se nalaze u nekom rangu takmicenja imaju iste reputacije,trening i youth postavke. Klubovi nemaju postavljene regional division postavke. Novo-ubaceni klubovi nemaju dresove.
Pricati da je ovo "najbolji, najpotpuniji BiH dodatak" je apsurdno. Nemam nista protiv autora ili bilo koga ali ne mogu vise da citam ovakve naslove.
Ovaj dodatak je po mom kriterijumu cist amaterizam.
Корисников грб
José Mourinho
Newgen
Поруке: 32
Придружен: 15 Нов 2013, 23:08
Место: BiH
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од José Mourinho »

još da si probo pa bi mogo srat, ovako ne seri nego napravi bolji kad vec umijes ;)

i da jeste najbolji koliko god ti to teško palo ;)
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Nije najbolji dodatak vec je jedini. Ima i gomila propusta vezanih za sistem takmicenja ali posto ti ne znas da radis u advanced editoru- ne vredi ni da ti govorim. Imas oko 2000 "failed changes" u ovom "vrhunskom" fajlu mada pitanje je da li uopste znas o cemu govorim.
Sto je najgore od svega- nije sramota ne znati-sramota je ne moci prihvatiti tu cinjenicu i ne hteti nauciti bolje.

Izvini ako sam te necim uvredio jer mi to stvarno nije bila namera. Samo sam hteo da ukazem na propuste ali ocigledno da ti kritike ne prihvatas. Ja da hvalim fajl koji znam da je prilicno lose odradjen - ne mogu.

Pozdrav i svako dobro :poz:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nemoj dirati Edina !

Za sve što ne valja ja preuzimam potpunu odgovornost i neću dozvoliti da se napada neko ko mi je pomagao !

Bio jedini ili ne... i prošle godine i ove godine je odlično odrađeno i naravno da sve ima propusta ali to je sve stvar do pojedinaca. Moram istaći da je fajl skinut i to prva verzija preko 3,000x što je ubedljivo najskidaniji dodatak u regionu. A nisam stalno pratio statistiku pa verovatno na sve tri verzije (prva je samo 3,000x) ima sigurno 7-8k..

Novo dodani klubovi nemaju dresove? Pazi kako ti ovo nije na mestu. Za klubove za koje ne vidim grb , stavio sam po defaultu određenu boju dresova za domaće i gostujuće. Ne mogu ja napamet stavljati cijan, ljubičastu... budimo realni. ;)

Uostalom ovo je samo priprema za FM 16 a opet sam prezadovoljan jer se niko nije javio da kritikuje osim tebe, skinuto nekoliko hiljada puta.. :cheers:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

José Mourinho, Edine, HVALA! Kad stignem ubacim i u prvi post. :cheers: Živ bio sarađujemo i sledeće godine. :fanman:
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

A broj downloada je merilo kvaliteta? Bravo
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Jesu komentari ljudi. :)

Već sam napisao pa ne bih da se ponavljam. Niko se nije žalio osim tebe..

Svako ko uradi bolje skinuću mu kapu tako da. Nemam uopšte problem zavisti... neka neko uradi bolje i lično ću ga pohvaliti i reklamirati što i radim. Kod mene nema konkurencija jer ne smatram da neko može da mi bude konkurencija niti imam nameru da se takmičim sa nekim. Radim zbog ljudi. Ko hoće da igra nek igra ko neće njegov izbor. :)
Последње учитавање од Sloba дана 17 Мар 2015, 22:08, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
averel80
Assistant Manager
Поруке: 522
Придружен: 11 Мај 2011, 21:11
Место: Novi Sad
Has thanked: 2 times
Been thanked: 13 times
Status: Није на вези

Порука од averel80 »

Niko ne moze da ti bude konkurencija a ne znas da radis u advanced editoru. Ti si stvarno kralj :slap:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Nisam nikoga potcenjivao i usput u zadnje vreme radim i u AE..

Ljudima je samo stalo da igraju sa Željom, Sarajevom, Širokim a ja sam i više nego ok odradio i niže lige... sve je tu, ništa ne fali sve je super. Oni koji su mi slali podatke sve sam ubacivao za sve manje klubove.
Последње учитавање од Sloba дана 17 Мар 2015, 22:33, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
BordoSele
Newgen
Поруке: 22
Придружен: 12 Нов 2014, 20:42
Место: Sarajevo
Status: Није на вези

Порука од BordoSele »

Hvala vam obojici Edine i Slobo prvo sto za ovo treba odvojiti vremena drugo kome se ne svidja nek ne igra logicno mi koji ovo skinemo i igramo (mislim ja i moji jarani koji igramo) smo prezadovoljni dovoljno je samo reci da prije godinu je bilo samo 2 ranga se igrati a u ovim updejtovima sve lige i zato vam hvala na vremenu trudu i tako dalje
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Da, moram još da se ogradim jer su i još neki pitali se kako je brzo izbačeno po izlasku menadžera. Ja sam radio na ovome par meseci (nisam imao svaki dan vremena) dakle na Editoru jednom od ranijih sam radio kasnije prebacivao na novi FM Editor i dorađivao. Sem toga mislim da sa zadnjim apdejtom ima možda oko 28k promena (V.2 je bila 27k tako nešto ako se ne varam..).

Ja sam dosta toga odradio i strukturu i tako to ali ljudi koji su pomagali a listu imate u prvom postu + Edin posebno bez kojeg ne bi bilo možda ni u pola ovako dobro jer je sređivao pozicije igračima, transfere i slično. Odradio je jako veliki posao i u V.2 i V.3 moram istaći da je napravio nekoliko hiljada ključnih promena za uspešnost dodatka i veliko hvala na tome.

Ja jednostavno neke stvari nisam mogao sam. I ako pratim BH fudbal/nogomet nisam toliko upućen u one sitnije detalje i zato veliko hvala i vama ostalim koji ste non-stop pisali nešto kako bi bilo ubačeno i to.

E sada.. ako ima još neka greška recite.. ako nekog igrača nema u nekom klubu prijavite to jer postoji mogućnost da nije napravljen tj da ga nema u bazi uopšte. Onda samo napišite njegove osnovne podatke pa ćemo ga ubaciti..
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”