[SLS FM15] Sve lige Srbije - Skupljanje podataka

Корисников грб
Markus_Wolf
First Team Coach
Поруке: 302
Придружен: 09 Нов 2013, 16:04
Место: Шумадија
Has thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Markus_Wolf »

Da pokusam da doprinesem necemu i ja ako mogu.
Nasao na srbijasport mali logo Levosoje Talenat pa ga uvecao i doradio, valjda ce valjati, ako ne vi doradite

Код: Изаберите све

http://imgur.com/P6VnATU
Bresje Superior takodje sam nasao na tom sajtu 60x60 pa sam ga povecao . Treba dorada verovatno

Код: Изаберите све

http://imgur.com/HSTPiZB
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

Markus_Wolf пише:Da pokusam da doprinesem necemu i ja ako mogu.
Nasao na srbijasport mali logo Levosoje Talenat pa ga uvecao i doradio, valjda ce valjati, ako ne vi doradite

Код: Изаберите све

http://imgur.com/P6VnATU
Bresje Superior takodje sam nasao na tom sajtu 60x60 pa sam ga povecao . Treba dorada verovatno

Код: Изаберите све

http://imgur.com/HSTPiZB
Levosoje Talenat sam ja pre koji dan uploadovao. To je grb Levosoja obicnog, sto je zagasen, ja ga radio prosle godine, a posto u principu isti tim, a i vidim da gensek racuna taj logo kao njihov resih da okacim.
Bresje Superior imamo odavno. Sve sto je na srbijasport.net imamo to je vec receno :poz:
Fali FK Bresje iz sela Bresje kod Jagodine, sasvim drugi tim :boxer:
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

Sloba пише:Imam ja za Cg regije. Mogu da te spojim ako hoćeš sa vlasnikom najboljeg portala u Cg (Cg sport). Druga stvar... jel misliš na ovo?

Код: Изаберите све

http://pfs-pd.org/index.php/id-5-liga-pfs-pd.html
Aham, dobro verovatno ucesnike imas. Mada to je uvek zajebano. Ma opusteno imam njegov kontakt jer i on saradjuje sa srbijasport.net, pa sam ga upravo pitao za regije da okacimo ali nema sanse da ce biti ono azurne i za stalno tako da je otpalo
Poslacu ti ja preko mreka, za proslu sezonu kako izgleda hijerahija BiH liga :fanman:
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Ajde molim te ! :D Mnogo bi mi pomogao ! :)
Корисников грб
UltrasFF
Newgen
Поруке: 36
Придружен: 02 Мај 2011, 02:56
Место: Pozega
Status: Није на вези

Порука од UltrasFF »

Ја могу да ти напишем зве са Слогу из Пожеге,Будућност из Ариља и ГП Златибор из Ужица ако ти треба јавни :)
Samo za Slobodu moje srce zna,samo za Slobodu navija moj grad!
ivand95
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 14 Нов 2014, 04:33
Место: Smederevo
Status: Није на вези

Порука од ivand95 »

Mogu za podunavski okrug, da ti dostavim grbove i imena igraca?
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Ako je potrebno, mogu da pomognem za FK Bukovik Ražanj. Ukoliko to nije previše posla, verovatno mogu da nabavim spisak svih igrača i pozicija.
murat
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 04 Мај 2011, 14:33
Место: pirot
Status: Није на вези

Порука од murat »

ako radite pirotsku okruznu koja je proglasena za najkvalitetniju okruznu u srbiji evo vam sampion jedinstvo pirot

Код: Изаберите све

http://www.srbijasport.net/klub/1014-jedinstvo
, imate i broj na koji mozete da nabavite sastav eipe ima oko 200 igraca seniorske i mladje kategorije ozbiljan klub koji juri srpsku ligu za 2 sezone
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Au pa šta rade sa 200 igrača pod ugovorom ? :D
murat
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 04 Мај 2011, 14:33
Место: pirot
Status: Није на вези

Порука од murat »

nisu pod ugovor to je sve zajndo seniori i mladje kategorije to je amaterski klub koji se takmici u okruznoj ligi a tamo igraju igraci iz podmladka radnickog iz pirota , ovak klub sledece sezone ulazi u zonu jug a najverovatnije odmah sledece u srsku ligu istok jer se sprema privatizacija kluba
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

murat пише:ako radite pirotsku okruznu koja je proglasena za najkvalitetniju okruznu u srbiji evo vam sampion jedinstvo pirot

Код: Изаберите све

http://www.srbijasport.net/klub/1014-jedinstvo
, imate i broj na koji mozete da nabavite sastav eipe ima oko 200 igraca seniorske i mladje kategorije ozbiljan klub koji juri srpsku ligu za 2 sezone
Sad da ne citiram još neke odgovore iznad. Pa ću ponoviti još jednom, sve što je na srbijasport.net, je dato na uvid i ljudima ovde koji prave dodatak. Inače sam admin na srbijasport.net, tako da je rešeno to :winner:
Da ne šaljete linkove znamo sve.
ivand95 пише:Mogu za podunavski okrug, da ti dostavim grbove i imena igraca?
Isto važi kao i za onog gore. Sve što ima na srbijasport.net je dostupno i ljudima koji rade dodatak (mrek itd), pa tako i grbovi ako ćeš nešto dostaviti iz podunavskog okruga fale sledeći grbovi timova:
- FK Cerovac - Jasenička liga
- Omladinac Rakinac - OFL Velika Plana
- Jasenica Krusevo - OFL Velika Plana
- Karađorđe Radovanje - OFL Velika Plana
- FK Bašin - Jasenička liga
- Mladost 1948 Donja Livadica - OFL Velika Plana
:smeker:
Mors
Newgen
Поруке: 30
Придружен: 23 Дец 2010, 03:18
Место: Suicide City
Status: Није на вези

Порука од Mors »

murat пише:nisu pod ugovor to je sve zajndo seniori i mladje kategorije to je amaterski klub koji se takmici u okruznoj ligi a tamo igraju igraci iz podmladka radnickog iz pirota , ovak klub sledece sezone ulazi u zonu jug a najverovatnije odmah sledece u srsku ligu istok jer se sprema privatizacija kluba
Da samo što si zaboravio da spomeneš da ima dužu tradiciju nego Radnički, čak ima i monografiju za razliku od Radničkog, jedini Pirotski predratni klub koji je opstao (za razliku od Omladinca, Pobede, Trgovačkog itd) :wtf:
Корисников грб
C0a1209
First Team Coach
Поруке: 283
Придружен: 26 Мар 2012, 22:31
Место: Pirot
Status: Није на вези

Порука од C0a1209 »

Murate, ime i prezime, JMBG odma da ne bude :nasty: Ako uzimas nesto da radis radi sve, a ne samo da dajes broj pa neko da zove :gunman: Naci cu te...Pirot je mali grad :D
Medda93
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 16 Дец 2012, 15:15
Место: Serbia
Status: Није на вези

Порука од Medda93 »

Da li radite i medjuosptinsku ligu Beograda? ja igram u grupi C za Fk Minel, ako vam nesto treba u vezi te lige, rado cu pomoci :)
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од mrek »

Plan je da se urade sve lige koje postoje u Srbiji, pa i ta liga. ;)

Izgubio sam slobodno vreme u poslednjih par nedelja, pa je sve poprilično na standby.
Nadam se da će se uskoro prorediti gužva..
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Taman tamo oko marta/aprila da igram sa Jelencom :D (selo sa kojim imam veze) :D

Nzm kolko je korisna info.. FKG Olimpija je se privremena ugasila zbog problema sa finansijama. Ali ce od sl godine ponovo igrati beton bg zonu.
Ignazione
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 23 Нов 2014, 02:07
Место: Vrbas,Srbija
Status: Није на вези

Порука од Ignazione »

Код: Изаберите све

http://www.srbijasport.net/img/klub/100/140
ofk vrbas
Osnovan 2007.godine igra ligu Backa Zona Stadion Kraj Slajza kapacitet 15000 trener Dragan Tepavcevic trener golmana Zoltan Dognar predsednik kluba Dusan Lakovic ekipa ima plavo belu i crveno belu garnituru. pomocni trener Zoran Ninic

Код: Изаберите све

http://www.fkvrbas.summerhost.info/prvitim/indexA.htm
imate ovde igrace za 3.golmana stavite Milos Milovic 185cm visok i rodjen je 30.5.1997
Kod odbranbenog dodajte Mitar Pekovic rodjen 28.9.1981 190cm visok
kod sredine prvih 4 igraju na sredini ostali amc amr aml
kod napadaca je sve uredu.http://www.fkvrbas.summerhost.info/prvitim/indexT.htm ovde imate ceo strucni stab i upravu kluba. Pozdrav
Последње учитавање од Ignazione дана 23 Нов 2014, 02:21, учитано 1 пут укупно.
DoktorFilozof
Newgen
Поруке: 7
Придружен: 25 Авг 2013, 02:16
Место: Smederevo
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од DoktorFilozof »

Mnogo mi je drago što se ovako nešto radi ovde. Evo, ja vam mogu pomoći oko podunavskog okruga. Iz Osipaonice sam, pa ako vam je potrebno bilo šta oko informacija u vezi tog kluba ili ostalih klubova u Podunavskoj okružnoj ligi ili mlađih kategorija klubova iz iste lige/okruga, recite mi slobodno. :) Voljan sam da pomognem.
Ghost Rider
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 14 Јул 2012, 01:12
Место: far away
Status: Није на вези

Порука од Ghost Rider »

Ja mogu da uradim komplet informacije sto se tice ekipe FK Provo koja igra Macvansku okruznu ligu ili ti 5 stepan takmicenja(to mi je selo) ali najbolje bi bilo da se saceka kraj januara zbog transfera kojih ce kod njih verovatno biti. Druga stvar vidim da je potreban grb za ekipu FK Žika 2013 (koja je takodje iz Prova) ja u njoj igram, grb nemamo iz razloga sto trenutno u upravi imamo idiote koje trenutno zanima uzimanje novca koje klub dobija od opstine i mesne zajednice, tako da sve informacije od uprave do igraca ce te dobiti prvom prilikom dok resimo te probleme koje imamo :) Takodje potrudicu se da skupim sto vise informacija iz te beton lige ili ti Opstinske Lige Vladimirci, Medjuopstinske lige Pocerina i ako treba iz Macvanske okruzne lige, no ponavljam da je to najbolje da se uradi posle januara kako bi vecina informacija bilo tacno, i jos jedna stvar zamolio bih glavnon i ogovornog za ovaj projekat ako moze da mi se javi na PM kako bi mi rekao sta sve ima od informacija od ove 3 navedene lige tacnije klubova i ljudi u njima :) :cheers:
samo leprsavo
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 27 Нов 2014, 03:54
Место: Zajecar
Status: Није на вези

Порука од samo leprsavo »

i am delight to be here ... :slap: objasnite kako samo da vam dostavim podatke ... ocu da pomognem i sta god da treba sto procentno tacno izvestavam za zonu ISTOK. Nadam se da ce neko prepoznati ovo.. :)
Samo leprsavo ,primi obradi dodaj ...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Editor fajlovi i razni dodaci '15 / Editor files and misc add-ons '15”