4-2-2-2 (2DM) control/structured

kraguj92
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 04 Авг 2011, 17:05
Место: kragujevac
Status: Није на вези

4-2-2-2 (2DM) control/structured

Порука од kraguj92 »

Prvi put da sam napravio neku taktiku koja izlazi iz nekog od standardnih sablona 4-4-2,4-2-3-1... A da sam zadovoljan sa njom i da je koristim dve sezone, uglavnom sa njom igram samo protiv jacih protivnika, jer ne zelim da mi zbog neigranja postanu nesrecni vunderkidovi koje pokusavam da zadrzim jos koju sezonu,pa prodam za neke dobre pare.
Pa da predjem na taktiku... Radi se o taktici 4-2-2-2 , sa dva zadnja vezna, koja mi se odlicno uklopila u atletiku. Naravno, doveo sam par igraca, dok sam neke prodao. U sezoni 15/16 sam prodao mandzukica,a umesto njega sam doveo lakazetea, a kasnije sam prodao ardu turana (nisam hteo,ali trazio je, a i 30 milona od juventusa nije za baciti :( ) zamenio hakanom calhanogluom. U novoj sezoni tj. 16/17 sam i himeneza zamenio lukakuom, dobio sam dobru ponudu 39miliona,a i trebao mi je jaci napadac.

Слика

Слика

Слика

Sto se tice statistike i rezultata, postavicu par utakmica iz ove sezone, mada sam u sezoni 15/16 izvlacio uglavnom povoljne rezultate i bio drugi na tabeli, mozda bih bio i prvi da real nije odigrao sezonu za pamcenje 104 poena u ligi( mada mi idalje nije jasno kako su tako zavrsili sezonu,kada su od barse izgubili 8:1 u gostima),a ja 96. U polufinalu kupa sam ispao od barse, koja je u drugoj utakmici preokrenula mojih 2:0 iz prvog meca, dogurao do polufinala lige sampiona gde me je osvajac bajern izbacio..... U trenutnoj sezoni igram samo sa ovom taktikom i sto se tice rezultata u ligi 7-1-1 uz gol razliku 27-10, a u ligi sampiona imam tri pobede protiv ajaxa, dortmunda i maribora.

Atletiko Madrid - Barselona 3:1
Слика

Atletiko Madrid - Real Madrid 2-2
Слика

Valensija - Atletiko Madrid 0:4
Слика

Okacicu jos skrinova i statistika kada zavrsim sezonu koju sam odlucio celu da izguram sa ovom taktikom. Do tad, javite mi vase utiske i sugestije.

DOWNLOAD LINK:

Код: Изаберите све

http://speedy.sh/UrbQK/ATL-4-2-2-2-2DM-3B2633E3-97E3-411D-BFBE-40DF5FEFEECE.fmf
Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Da vidim rezultate protiv malage sa ovom taktikom, mogu da se kladim da su te ošašavili bar jednu ako ne i obe tekme u ligi.
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”