HELP!!!

Stefan1002
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 11 Мај 2015, 21:05
Место: Kicevo,Macedonia
Status: Није на вези

HELP!!!

Порука од Stefan1002 »

Zdravo svima :poz: Samo sto sam napravio akaunt! Treba mi mala pomoc :) Igram drugu sezonu za Partizanom! Igram u formaciji 4-2-3-2 i ponekad koristim 4-1-4-1! Treba mi pomoc oko 4-2-3-1 pa i oko 4-1-4-1! igram sa dva winger-a i neznam koji role da stavim napadacu! dosad sam igrao sa poacherom ali ne ide napadaci ne daju bas golove tako je bilo i u prvu sezonu najbolji strelci su mi bile zivkovic i ninkovic :) Sta mislite, koji role najbolje ce raditi sa dva wingera i advanced playmakerom? Hvala puno :cheers:

Код: Изаберите све

http://i.imgur.com/LAngdVz.png?1
evo taktiku :)
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Orthodox »

Dva krila klasicna, target man ispred gola. Inside forward sa strane, prolazi Poacher i Advance forward. Mozda i advance odradi posao ali target man je zakon i to tip Veselinovic iz mehelena. :yesko:
Stefan1002
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 11 Мај 2015, 21:05
Место: Kicevo,Macedonia
Status: Није на вези

Порука од Stefan1002 »

Orthodox пише:Dva krila klasicna, target man ispred gola. Inside forward sa strane, prolazi Poacher i Advance forward. Mozda i advance odradi posao ali target man je zakon i to tip Veselinovic iz mehelena. :yesko:
Sad sam bas mislio da probam dva wingera i target man :) Zivkovic i Ninkovic wingeri i Stracqualursi(Saponjic) target man :) Samo sta da postavim wingera(attack/support) a sta advanced playmakeru(attack/support) ? :)
Последње учитавање од Stefan1002 дана 11 Мај 2015, 22:03, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

U toj postavci, ja bih stavio da jedan Winger bude Attack, a drugi Support, kako bi napad bio asimetrčan. Plejmejkeri su svi support u suštini. APM će sa Attack biti nešto agresivniji, i trebalo bi lepo da se uklopi sa TM Support. Probaj, pa ćeš videti kako najbolje da ih upariš.
Stefan1002
Newgen
Поруке: 11
Придружен: 11 Мај 2015, 21:05
Место: Kicevo,Macedonia
Status: Није на вези

Порука од Stefan1002 »

parnivaljak пише:U toj postavci, ja bih stavio da jedan Winger bude Attack, a drugi Support, kako bi napad bio asimetrčan. Plejmejkeri su svi support u suštini. APM će sa Attack biti nešto agresivniji, i trebalo bi lepo da se uklopi sa TM Support. Probaj, pa ćeš videti kako najbolje da ih upariš.
Wineri su mi support, playmaker mi je attack i target man je attack i ovako napadac ponovo nije uopste korisan,ne daje golove :) Sad cu da probam tako :) Hvala puno :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”