Uticsj licence i reputacije na igru

Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Uticsj licence i reputacije na igru

Порука од Sloba »

Pozdrav,

Ne trazim ja cesto pomoc oko taktike sobzirom da sam inadzija i preferiram i uvek sam pravim taktike e sada...

Naslov sve kaze.

Jednom sam probao sa top reputacijom i licencom i islo je sve odlicno.

Ja volim da igram realno. Uvek krecem bez reputacije tj SLF i bez licence. Ok je to sa manjim klubovima se da terati ali sa osrednjim i jscim cini mi se da ima uticaja. Moje takticko znanje je ok, solidno, godinama sam pravim taktike i zadnja tri serijala sam uvek bio uspesan ali ovaj ne toliko. Mislim da nije do taktike.

Probao sam sve: 3-5-2, 5-3-2, 4-2-4, 4-3-2-1, 4-4-2.. sad i PO prvi put ikada Tiki taku. Ne mogu da se zalim jer nije tako lose ali opet..

Nemam kontrolu nad igracima i tako.

Kakvi su vasi utisci? Imate li neki predlog? Sugestije?
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Reputacija (samim tim i licence, posredno) ima uticaja na sposobnost menadžera da motiviše igrače.

Konkretno, menadžer sa većom reputacijom će lakše moći da motiviše igrače, a i lakše da ih spusti na zemlju ako postanu "complacent". Drugim rečima, što višu reputaciju imaš, lakše ćeš moći da držiš igrače u tom zlatnom rasponu motivacije, između nesigurnosti i prepotentnosti.

Stoga uticaj reputacije na tok utakmica nije zanemarljiv, ali nije ni odlučujuć. Menadžer male reputacije neće imati velikih problema ukoliko koristi dosta dobru taktiku. Igrači, tj. menadžeri, koji koriste "sumnjive" taktike će definitivno osetiti razliku, pošto su u tim situacijama i drugi faktori, poput morala, vrlo bitni.

Osim toga, treba pomenuti i da će menadžer sa malom reputacijom lakše izgubiti svlačionicu ukoliko se loše postavlja u razgovorima sa igračima.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”