Bulletproof2015

Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Bulletproof2015

Порука од Juvenino86 »

Нападачки фудбал за овај менаџер.
Формација је 433 1DM Wide, али ако се добро загледате, видећете да је у ствари само камуфлирани добри стари 343
Слика

Индивидуалне инструкције
Слика
Тимске инструкције
Слика

Лепо се понаша, лепо изгледа, иако је у основи тактика са великим поседом лопте, контре су због неког разлога одличне.
Прекиди су мало зајебавали и још увек зајебавају, тако да сам за офанзивне корне користио Madnesova подешавања, јер човек једноставно зна :yesko: :cheers: . Остало је прерађено и поприлично сам задовољан пре свега дефанзивним делом, пошто из неког разлога овде пада киша из прекида, мада је то сад под контролом.
Тестирано на слепо на неким од најјачих тимова у Европи, изабрао сам Реал, пошто имају за неверовати, најслабији учинак, ( остали тимови Челзи, Бајерн, Јуветус где су Погба и Видал убили, тако да једва чекам да се намолим да одиграм сејв у Жабокречини) Претпостављам да је недостатак крштених везних играча био проблем, мада су и модрић и Ђемс одиграли краљевски.
Слика
Слика
Извојио бих овај меч, јер седам-нула против Елчеа и није неки подвиг.
Крила овде јебала матер
Слика

Мане, можда мало више батинања тако да се се спремите да будете лидер у картонима.
Одлична за ЛЛМ, ако играте са неким левандерима из нижих лига, ово је рођено за то.
Ако имате добру одбрану, пре свега довољно брзу, контре не пролазе скоро никад.
Форсирати физички део, брзина и снага, све остало није битно на почетку.
Препоручени потези за све играче сем централних бекова.
Knock ball past oponent
switch side
За централне бекове и задњег везног ОБАВЕЗНО
Avoid troug passes
:cheers:

Код: Изаберите све

http://www.4shared.com/file/NZVTlJPJce/Bulletproof20115_02EDEE67-A731.html
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”