Lower league tactic

Makragic
Newgen
Поруке: 5
Придружен: 28 Јун 2012, 19:03
Место: Trstenik
Status: Није на вези

Lower league tactic

Порука од Makragic »

Ljudi, ja uvek pocinjem FM u zadnjoj engleskoj ligi. Nikad generalno nisam pravio taktiku sam, nego sam uvek skinuo neku dobro ocenjenu i generalno sam uvek prolazio odlicno, kasnije sa malo muke udjem u Championship ali generalno do tad sve klizi.

U FM15 koju god taktiku da sam probao borim se za opstanak. Pritom dovedem igrace koji lagano mogu da se probiju u 2 lige iznad! Pritom nisam idiot koji igra FM od juce nego igram FM od 2005.

Jedina stvar koja mi pada napamet su oni skilovi trenera, koje sam ja stavio na najgore moguce, da nemam nikakvo iskustvo kao igrac i da nemam nikakvu licencu... Kapiram da je onda tesko da igraci prihvate tu taktiku i to... Sa druge strane uprava te nikad ne pusti da odes da ucis za licencu, ili si im potreban na terenu ili nemaju lovu... A da stavim neke bolje kvalifikacije kao trener mi je glupo, generalno uvek sam mislio da treba da ubace to, samo sad kad su ubacili su napravili da bude pretesko, posebno na nizim ligama...

Voleo bih da cujem komentare onih koji su igrali u nizim ligama, pogotovo skroz krs ligama kao sto je poslednja engleska itd...

Hvala unapred!
PS - Ako tema nije na mestu, molim vas da mi prvo odgovorite pa je tek onda obrisete :)
Pozdrav!
Корисников грб
parnivaljak
First Team Coach
Поруке: 418
Придружен: 12 Дец 2014, 14:08
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од parnivaljak »

Rešenje ti se samo nameće - nemoj da skidaš taktike sa interneta, pošto ne postoje taktike koje "rade" za svaki tim. Umesto toga, kreiraj svoju, na osnovu igrača koje imaš i koje planiraš da dovedeš.

Skillovi trenera koje si stavio ne bi trebalo da imaju nikakve veze u toj ligi koju igraš. U nekoj višoj ligi bi verovatno imao problem da motivišeš igrače, ali u tvojoj ligi to neće biti slučaj. Bolje licence ćeš sticati vremenom, kako i tim bude napredovao kroz lige...
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”