Glory tactic by Grom 4-2-3-1 Full Update

Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

icko1610 пише:E, pa Grome, taktika ti je kao grom! :) Šalu na stranu, dominiram za sada u JSL...
Odlicno samo neka se dobro uvezba taktika da stoji na match tactics pa posle neka stoji na attacking movemant i bice extra
odmazda пише:taktika je super ne moze niko da napravi 5 6 kvalitetnih prilika protiv mene samo sam neke stvari promijenio

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5anm08

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5anm4g

Код: Изаберите све

http://prntscr.com/5anmeu

i vjeruj mi odlicno je !!!

P.S : sa ovim AML i AMR :nasty: koliko golova su se nadavali !
Bitno je da ide super

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
h1Jack3r
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 12 Нов 2014, 19:50
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од h1Jack3r »

Ako neko ima problema sa ubacivanjem taktike u igru sledeci video moze da pomogne:

Код: Изаберите све

http://www.youtube.com/watch?v=B1KSN75PXYI
Jes da je FM 2012 ali cini mi se da je procedura slicna/ista.
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Evo da malo javim kako me ide sad trenutno vodim Fulam i vec sam obezbedio playoff mnogo pre vremena...
Osvojen Capital Cup
Слика
FA Cup
Nadam se da cu proci Liverpul,moje ocekivanje je da prolazim...imam malo problema oko povreda a imam adekvatnu zamenu...
Слика
U ligi sam ubedljivo prvi za sada pez poraza jos...mada bilo je zamalo ali sam tada odigrao nereseno...
Слика
Слика
Tabela
Слика

Tako da sigurno imam promociju u premier ligu ali verujte bitnije mi osvojiti FA cup...mada osvajanjem Capital kupa imam ja mislim mesto u ligi evrope...nisam siguran sada sam zaboravio

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Svaka cast grome, ovo izgleda jako lepo. Jel stavljas neki OI ili bez?
Последње учитавање од madness дана 04 Дец 2014, 13:13, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

madness пише:Svaka cast grome, ovo izgleda jako lepo. Jel stavljas neki OI ili bez?
Ne to nikad ne diram tako da mi to uvek bude prazno,primetio sam da ga to stavim ja ili asistent ne bitno da samo remeti taktiku i moze doci do svacega kartona,povreda a i gutbitka meca...tako da to samo preskocim i samo koristim glavni team talk i u toku utakmice koristim talk Calm Push forward,concetrate i no preasure a ako oni prvi povedu onda na Asseritive vec kako se pise concetrate i push forward.
Taj tim talk mnogo pomaze samo treba znati kad koji koristiti

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Da team talk promeni mec, i dobro je sto nemas OI jer po meni je najgore prepustiti asistentu. Ili nista ili sam staviti ako znas sta radis i sta ti treba.
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Nazalost u FA kupu izgubio sam od Liverpula 5-4 bilo je da vam kazem veoma gusto sto se kaze izgubio sam kontrolu malo nad igracim u prvom poluvremenu...
Polovinom drugog poluvremena bilo je vec 4-4 i tu sam se zeznuo prebacio sam taktiku sa Control u Overload..krenulo lepo pritisak sve sanse...5 minuta pred kraj dodaj opciju Take more Risk i u zadnjem minutu iz kontra napada daju mi gol i sve mi pade u vodu...ali jbg ne moze se sve bas uzeti ostalo je jos Titula i promociju u visi rang
Слика
Jedan lep odgovor novinarima pred mec za moguce osvajanje titule
Слика
A sta ce biti videcemo...sad imam priliku da malo odmorim jake moje igrace koje nebih voleo da mi se povrede.Imam dosta njih koji se bune i traze da igraju sad cu im dati na ove vazne meceve....
A evo slika i jednog od najboljih igraca Fulama..
Jedan mlad talentovan koji ce da razbija tek kad udjemu u Premier ligu
Слика
A evo i ostalih igraca
Слика
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од Grom дана 05 Дец 2014, 13:53, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

I utakmica je odigrana nereseno ali sasvim dovoljno za sledece slike Jeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
Слика
a odma se i budzet promenio
Слика
Neocikavana promocija
Слика

Moje vodjstvo

Слика

Pohvale
Слика

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

32 milke pa to je super budzet, samo teraj :ole:
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

madness пише:32 milke pa to je super budzet, samo teraj :ole:
da da odlicno...nego moram smisliti nesto dobro da pojacam treninge treba mi jos trenera...jbg

finito
Слика
Слика
Слика
Последње учитавање од Grom дана 05 Дец 2014, 22:12, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Sezona gotova,za onih 32 milki kupio sam Andersona bio je kod mene na pozajmici 3-4 meseca i otkupio sam ga za samo 750000 nije ni 1 milka,a iz Dinama moskve sam kupio odrambenog Daglasa...mislim za negde oko 16 miliona...i nadam se da ce na pripremama da mi opet povecaju budzet...hehe
Tabela na kraju i na pominjem da sam igrao zadnjih 10 utakmica mozda i vise sa svim razlicitim igracima koje mi je asistent rekao..tako da ne mi ne kukaju posle jer mi rezultati vise nisu bitni sve je osvojeno mnogo pre...
Слика
Слика
Слика
e sada sta cemo dalje videcemo...

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Ovo nije taktika, ovo je cit. :nasty:
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Branko95 пише:Ovo nije taktika, ovo je cit. :nasty:
hahahahaha slatko me nasmeja bilo bi dobro da ima neki cit sto ti kazes samo ne znam koji kad nema niti te stvari ako ih ima nikada nisam koristio ni za jednu igricu oh sory isprobao sam jednom na GTA san andreas neke kodove kucati igrao tako 1 sat i batalio skroz i nikada vise...i kako to mislis da nije taktika nego CIT...ja nisam kriv sto uvek kad napravim taktiku ona razbija,,,to mi ide mnogo dobro od ruke pocev od 2011 kad sam i poceo igrati...bio u takticarima ali sam pauzirao pa vise nisam jer sam se bio toliko zarazio da nisam silazio a izgleda da sam opet zagrizao mamac sto mi nikako ne prija zapostavljam zenu

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
shirajzl
SFM Hall Of Fame
Поруке: 1605
Придружен: 29 Авг 2011, 23:57
Место: Hrvatska
Status: Није на вези

Порука од shirajzl »

Sad ako osvojiš Premiership u roku 2-3 sezone, onda imaš pravu stvar.
Корисников грб
Milan2303
Youth Team Coach
Поруке: 129
Придружен: 25 Авг 2013, 00:40
Место: Nis
Status: Није на вези

Порука од Milan2303 »

Ma zezao se dečko samo. ;)

A taktika... ala si je opravio, svaka ti čast! :yesko:
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

Dao sam otkaz u Fulamu jednostavno dosta od mene nisu mi vise zanimljivi zelim da probam nesto novo...samo se me nervirali njih 10-tak samo se bune i prave pometnju a nisam mogao da ih prodam a hoce da igraju a nisu ni zasta i svaki cas hoce talk samnom...
Imao sam raznih ponuda tako reci dosta prva je bila od Santosa Ali me Brazil nikako ne interesuje niti ga volim,zatim od Espanjola i to sam odbio,onda od nekih nemaca iz prve lige sad sam vec i zaboravio ali nisam ljubitelj ni nemacke...trabzon i tako dalje sve sam to odbijao zelio sam nesto sto ce me bas privuci i Real je ostao bez trenera podneo sam zahtev Imao razgovor za posao ali na zalost nisam prosao....
Onda je uletio PSV zvali me na intervju obavio cekam i dalje nista..
J***m ga sve pazim kako odgovaram ali ocigledno negde gresim Jer su me pitali nesto vezano za Fulam verovatno tu gresim ko zna....
E onda je uletio Arsenal ponudili mi intervju i verujte odgovarao sam sigurno 10 minuta sve sam citao 5 puta i trazio nesto da prevedem ali molio sam boga da prodjem i desilo se sledece
Слика
Zajebao sam jednu stvar sad kad sam podesavao oko taktike stafa sve vidim da nemam Direktora fudbala ja pronadjem jednog dobrog da ga zaposlim i TRT milojka kaze rekao sam da necu siriti osoblje e jbg
Uskoro vise informacija sad traje pripremni period
Последње учитавање од Grom дана 08 Дец 2014, 18:12, учитано 1 пут укупно.

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
Корисников грб
Branko95
Youth Team Coach
Поруке: 172
Придружен: 25 Авг 2011, 16:53
Место: Beograd
Has thanked: 5 times
Been thanked: 48 times
Status: Није на вези

Порука од Branko95 »

Grom пише:
Branko95 пише:Ovo nije taktika, ovo je cit. :nasty:
hahahahaha slatko me nasmeja bilo bi dobro da ima neki cit sto ti kazes samo ne znam koji kad nema niti te stvari ako ih ima nikada nisam koristio ni za jednu igricu oh sory isprobao sam jednom na GTA san andreas neke kodove kucati igrao tako 1 sat i batalio skroz i nikada vise...i kako to mislis da nije taktika nego CIT...ja nisam kriv sto uvek kad napravim taktiku ona razbija,,,to mi ide mnogo dobro od ruke pocev od 2011 kad sam i poceo igrati...bio u takticarima ali sam pauzirao pa vise nisam jer sam se bio toliko zarazio da nisam silazio a izgleda da sam opet zagrizao mamac sto mi nikako ne prija zapostavljam zenu
Ma sta ce ti cit pored ove taktike? :D Ma mislio sam u smislu da je mnogo dobra. Probao sam je na tri tima, rezultati su odlicni. Svaka cast!
ado_shorty
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 28 Мар 2011, 17:54
Место: novi pazar
Status: Није на вези

Порука од ado_shorty »

Jesi isprobao drugu rolu napadaca u taktici?
Корисников грб
Grom
Assistant Manager
Поруке: 769
Придружен: 06 Нов 2010, 16:24
Место: Beograd
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Grom »

ado_shorty пише:Jesi isprobao drugu rolu napadaca u taktici?
ja jos nisam a kad bi menjao stavio bi advanced forward ili deep lying forward...ali za sada nista jer sve funkcionise

Razgovor na medijima pred utakmicu i uspesan Team Talk je 80% vase efikasnosti vasih igraca.Jer ako tu pogresite dzaba vam bilo koja taktika ili trening
ado_shorty
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 28 Мар 2011, 17:54
Место: novi pazar
Status: Није на вези

Порука од ado_shorty »

Jedino sto mi malo smeta su sutevi iz daljine...oba CM sutiraju dosta,malo mi lopti stize do napadaca...inace imam dobre rezultate...da li se to tebi desava?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”