Problem sa odbranom

Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Problem sa odbranom

Порука од Jackint »

Biću veoma kratak. Igram sa Arsenalom, i sve je odlično, postižem golove, igraju dobro, ali sve golove koje primam su posledica centaršuteva (korneri ili iz igre) i nikako ne mogu to da popravim.Igrao sam sa Štutgartom i završio se meč 4-4, sva 4 gola nakon centaršuta (2 iz kornera).Ja stavim closing down na krila i na bekove, i tight marking na napadača i opet ništa... Ima li neko predlog šta da radim?
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
mmladja
World Class Manager
Поруке: 6483
Придружен: 26 Окт 2010, 00:36
Место: Ваљево
Has thanked: 1 time
Been thanked: 11 times
Status: Није на вези

Порука од mmladja »

Ништа. Пустиш их тако да играју и молиш Бога да напад функционише. Корнере још и можеш мало да средиш (неко је писао у тактичком делу о томе), али те центаршутеве на прву стативу мислим да не можеш.
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Ok.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Probaj bez closing na krila nego samo weaker foot i takling hard. Ako stavis closing often a njegovo krilo brzo i ima dobar first touch, tvoj odbrambeni ce lakse da ispadne i ovaj ce lakse da centrira. Stavi im i da ne uklizavaju puno. Braniti centarsuteve je malo problem u ovom patcu, ali sredice se do sledeceg. Takodje kako oni mogu biti jaki u tome, mozes i ti, iskoristi neko dobro krilo ako imas.
Super Pipo
Newgen
Поруке: 44
Придружен: 02 Апр 2014, 18:58
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Super Pipo »

imam uzasan problem sa odbranom, mozda i sa celim timom, ali u cemu je stvar?
igram sa Fiorentinom i igramo dosta napadacki, i evo vec 3 utakmice mi se desava da na prvoj povedem u pp 3-0 i na kraju zavrsim 3-3 jer se malo povucem, onda povedem opet 2-0 u prvom i stignu me na 2-2, i sada opet 2-0 zavrsim 2-2...

cak i kada stavim kontrol umesto atkat, ili kanter ili standrad isto mi dodje kada u drugom moram da primim gol... jesam li toliki kreten ili sam nesto prevideo ?
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

Neka razvijaju novu taktiku, stavi mentality counter.
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

madness пише:Probaj bez closing na krila nego samo weaker foot i takling hard. Ako stavis closing often a njegovo krilo brzo i ima dobar first touch, tvoj odbrambeni ce lakse da ispadne i ovaj ce lakse da centrira. Stavi im i da ne uklizavaju puno. Braniti centarsuteve je malo problem u ovom patcu, ali sredice se do sledeceg. Takodje kako oni mogu biti jaki u tome, mozes i ti, iskoristi neko dobro krilo ako imas.
A u PI hoću li da stavim mark tighter?
IN ARSENE WE TRUST!!!
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Nemoj ni to, markiraj samo napadaca ako ti je dobar odbrambeni. Menjaj role bekovima dok ne dodjes do najbolje, da oni protivnici najmanje centriraju.
sevilja
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 05 Окт 2014, 10:44
Место: serbia
Status: Није на вези

Порука од sevilja »

moze pomoc oko odbrane gde imam problem primam golove iz centarsuteva sa krila i nepokrivaju mi igraci kod centarsuteva vec mi igrac im se ubaci da gol.Da li da stavim tgiht marking i close down na bekove ili na stopere
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Cekaj da izadje novi patch, ili cackaj svasta po malo. :yesko:
Корисников грб
Jackint
First Team Coach
Поруке: 490
Придружен: 27 Сеп 2014, 11:18
Место: Jugoslavija
Has thanked: 7 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Jackint »

E ovo stvarno ne znam kako da napravim.Bekovi mi konstantno idu u sredinu kad se branim, ja stavim stay wider ali opet ništa(igraju Wing Back).Stavio sam closing down samo na bekove protivničke ekipe.Zna li neko kako da napravim da igraju wing back, a da prilikom branjenja ostaju na stranu?
IN ARSENE WE TRUST!!!
nero
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 04 Дец 2014, 17:10
Место: sombor
Status: Није на вези

Порука од nero »

Imam problem sa defanzivom i to ogroman problem,naime,koji god tim da sam uzeo jednostavno primam previse golova,koje je resenje ? sta staviti stoperima cd ili ld ? probao sam sve ali uzalud,sta staviti u TI u vezi defanzive,lower tempo ? ili treba igracima pojedinacno stavljati neke instrukcije ? da se razumemo uopste ne igram nesto preterano ofanzivno ali golovi padaju ko kisa,rezultati su mi uglavnom 3-2 4-3 kad pobedjujem a 2-5 3-4 kad gubim .
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”