Exploit Corners like a MADNESS

Корисников грб
Juvenino86
Manager
Поруке: 1148
Придружен: 20 Нов 2012, 16:53
Место: Srbija
Klub koji vodite: Kyoto Sanga
Has thanked: 5 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од Juvenino86 »

Dobaarrrr :yesko:
Um caruje, snaga za svaki slučaj!
Darjan
Newgen
Поруке: 17
Придружен: 06 Апр 2011, 13:07
Место: Vaginovo
Status: Није на вези

Порука од Darjan »

Ja sam napravio ove postavke. S tim što moram dodati da sam defanzivnu modifikovao uspešno tek na polovini ove treće sezone i nakon toga nisam primio gol čak ni u nastavcima akcija nakon izvedenih korneta protivnika. Uglavnom, postali su mi najmanja pretnja. Što se napada tiče, dali smo 13 u kalču ali mnogo izvađenih šuteva sa linije ili pogođenih okvira golova. Prava su noćna mora za rivale. Prosek je gol iz kornera svaki drugi meč ali da nije njihovih bunkera pred golom i da imamo malo više sreće bila bi brojka dosta veća. Jednostavno korneri imaju ogroman uticaj na rezultate u FM15 pa se vredi potruditi oko njih.

Слика

Instrukciju za attack from deep je dobio najbolji šuter. S obzirom da je postavka da se izvodi kratko dodavanje, krucijalno je da izvođač ne bude krilni napadač jer oni po difoltu prilaze da se ponude za dodavanje a zatim asistiraju ovom što napada sa distance ili nekom drugom koji se mota oko 16. Ako krila zatvore onda sledi centaršut na prvu ili drugu stativu gde loptu napadaju štoperi. Pozadi su ostavljena oba beka, kod mene oni i izvode kornere tako da automatski ostaje samo jedan da čuva kontru ali ako bude potrebe njemu vrlo brzo pritrče i ovi koji čekaju loptu na distanci. Takve situacije su retke jer ređe idu centaršutevi pa su ređe situacije kada protivnički igrači mogu da izbiju jako loptu van 16.

Слика

Za defanzivnu postavku je bitno da prvu i nizu na liniji peterca bude jedan od bekova, odnosno podešen na Zonaly Mark Six Yard, jer on čisti niske lopte koje idu na prvu stativu. Iza njega su visoki igrači tj. štoperi i napadač. Ostali su go back oko penala i bek izvan 16 da iskoriste svoju brzinu i defanzivne sposobnosti ako je potrebno kako bi stigli prvi do odbijene lopte ili izblokirali protivnika. Na stativama nema nikoga kao što se može videti jer je sva moja poenta bila eliminisati pretnju u korenu a ne spašavati gol na liniji.

Слика
Слика
Слика
Корисников грб
Igorz
Assistant Manager
Поруке: 692
Придружен: 20 Јун 2013, 21:35
Место: ...
Status: Није на вези

Порука од Igorz »

stavio sam ovo i igrac nikada nije centrirao gde treba nego se jedan izvuce i ovaj mu dodaje,ugl. špromasi i pop***m iz kontre...zna neko zasto?
Пошаљи Одговор

Повратак на “Taktike i Treninzi '15 / Tactics & Training '15”