FM Genie Scout spisak(Napomena "Varanje")

Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Ako moze pomoc... Sinoc instalirao skaut, lepo celu noc ga koristio, vcrs upalio komp usao u fm i kad sam hteo da ucitam sejv na skautu i izaslo mi ovo:: Your version of football manager is not suported . Foodball manager 2015 pa neki broj"
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Verovatno ako podržava stariju verziju FM-a a izbačen je novi peč.
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Kakav novi patch , pa ovo je beta verzija?? sinoc moglo.. nista ne kapiram :noway:
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Izašao je danas novi patch za FM, nešto pre full verzije.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

ahhaa.. hvala... A zasto mi steam ne nudi sam to?? Kako to da instaliram?
Na 2013 mi je sam updejtovao sve
Последње учитавање од Duchaaa дана 03 Нов 2014, 22:42, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

1. Da li ti je steam u online modu?
2. Da li ti je FM podešen na autoupdate?
Ovako treba da izgleda. Desni klik na FM15, pa properties i izaberi karticu updates.

Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Sve mi je kao tebi...
Jel ima neke veze sto sam drugaru dao fm2013 pa igra preko mog naloga??
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Jel ti steam online? Podešavanja nemaju veze ako si offline. Kako drugar igra Fm13? Da nije on online? Probaj da staviš steam u online i trebalo bi da sredi.

Uostalom, ako već ne možeš da koristiš skauta, steam je verovatno sam skinuo apdejt samo nisi primetio, zato ti i skaut ne radi tj. izbacuje onaj error.
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

Online sam... aha, znaci skaut je bio samo ssamo za tu prvu verziju, za ove kasnije nece? OK...
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Prvo, ortak ne sme da bude online na tvom nalogu kad si i ti online. Steamguard reaguje i blokira sve, verovatno trajno gubiš nalog(valjda pretpostavlja da je nalog ukraden ili šta već) i sve igre na njemu. Dalje, ako si dao drugaru da igra igre sa tvog naloga, nisi mu dao samo jednu igru, nego sve koje imaš. Treće, kad pokreneš fm i udješ u preferences, pogledaj šta ti piše gore. Ili pogledaj u game status i tamo ti piše koju verziju igraš.


Слика
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

AHahah citam i smejem se.. ja sam njemu sve lepo dao i cd i sve :lol: , totalno smetnuvsi sa uma da ako moze tu moze i ovu novu hahah... A sto se tice ovoga, Isto mi pise.. Verzija 1... Znaci da ga je apdejtovao.. i nije mi jasno sto nece skaut, al boze moj... igracu bez... Hvala
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Kako sad ne kontaš što ti neće skaut? FM je do ovog updejta radio na 15.0.2 verziji, a verovatno je skaut radjen da radi sa fm-om na 15.0.2, pa kad se fm updejtovao, verzije se ne poklapaju i ne radi.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Duchaaa
Newgen
Поруке: 38
Придружен: 16 Јан 2013, 00:43
Место: Novi Beograd
Status: Није на вези

Порука од Duchaaa »

ne ne ..to sam skontao :) .... mislio sam da ce se i skaut apdejtovati... al medjutimmmm
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Skaut nije proizvod SI games-a.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
UCKEY
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 27 Јул 2011, 12:38
Место: Kragujevac
Status: Није на вези

Порука од UCKEY »

Zeleo bih da doniram novac i dobijem FMGS ali nemam ni jednu vrstu kartica a ni paypal , da li postoji neka druga mogucnost da im uplatim novac?
Sloba
Global Moderator
Поруке: 11325
Придружен: 26 Окт 2010, 02:43
Место: Београд
Has thanked: 215 times
Been thanked: 58 times
Status: Није на вези

Порука од Sloba »

Po ovome navijači zvezde mogu da sastave dobar tim od free igrača. :D Luković, Žigić...
Корисников грб
TheBlues
Manager
Поруке: 2419
Придружен: 21 Сеп 2011, 12:07
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 5 times
Status: Није на вези

Порука од TheBlues »

Onog ko je stavio toliki PA Jovicu treba po kratkom postupku ukloniti iz researcha
"Football is simple. But the hardest thing is to play football in a simple way." Johan Cruyff
Корисников грб
Tachini
First Team Coach
Поруке: 319
Придружен: 07 Нов 2010, 12:54
Место: NY
Status: Није на вези

Порука од Tachini »

Jovic ima PA -9, kao i Zivkovic, sto znaci da mu nije uvek takav vec varira u zavisnosti od sejva do sejva. Uostalom Zivkovic i Jovic su dva daleko najtalentovanija igraca u zemlji i sigurno za sad zasluzuju taj PA. Kada vidim kako Englezi, Hrvati i jos dosta nekih nacija budze svoje igrace mi smo u okvirima FM realnosti jedna od najrealnijih liga i liga sa najbolje odradjenim researchom.
Последње учитавање од Tachini дана 09 Нов 2014, 19:09, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
sanjin84
Youth Team Coach
Поруке: 96
Придружен: 03 Мај 2011, 16:46
Место: Chicago
Status: Није на вези

Порука од sanjin84 »

Tachini пише:Jovic ima PA -9, kao i Zivkovic, sto znaci da mu nije uvek takav vec varira u zavisnosti od sejva do sejva. Uostalom Zivkovic i Jovic su dva daleko najtalentovanija igraca u zemlji i sigurno za sad zasluzuju taj PA. Kada vidim kako Englezi, Hrvati i jos dosta nekih nacija budze svoje igrace mi smo u okvirima FM realnosti jedna od najrealnijih liga i liga sa najbolje odradjenim researchom.
Upravo sto je covek napisao, nemam pojma sto ste navalili na Jovica kad je sve fino objasnjeno (kako i zasto).
Корисников грб
rukometas77
Newgen
Поруке: 25
Придружен: 29 Окт 2012, 19:17
Место: Abu Dhabi
Status: Није на вези

Pozdrav svima

Порука од rukometas77 »

Da li mogu da zamolim nekoga da mi uradi research u FM Scoutu za sve clanove staff-a,(World 200-150 PA), kompletne piramide kluba, od predsednika do fizioterapeuta :what: kao sto je pravljeno za igrace u prvom postu.

Hvala unapred :claping:
Последње учитавање од rukometas77 дана 23 Нов 2014, 06:13, учитано 1 пут укупно.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Igrači i Osoblje '15 / Players & Staff '15”