FM 21 Logo problem

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Laki94
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 01 Мај 2021, 22:46
Status: Није на вези

FM 21 Logo problem

Порука од Laki94 »

Ne znam da li je pitanje glupo, ali evo o cemu se radi. Ubacio sam logove za sve ekipe, ali za Man Utd je stari logo, znaci svi su okej samo na njih je onaj fake logo. Par puta sam brisao i opet ubacivao i nista, tako da sta bi mogao biti problem ? Inace koristim original igricu.
Djole-ole
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 13 Мај 2021, 17:50
Status: Није на вези

Re: FM 21 Logo problem

Порука од Djole-ole »

Da li, molim te, mozes da mi objasnis kako da ucitam realni logo timova posto vidim da si ti to uradio osim za Mancester. Prvi put sam detetu kupio ovu igricu i originalna je, a glupa je ako su ovi bezvezni grbovi timova. Hvala ti unapred
Dimitrije08
First Team Coach
Поруке: 205
Придружен: 10 Нов 2019, 21:10
Место: Banja Luka
Klub koji vodite: Crvena Zvezda
Formacija: 4-2-3-1
Has thanked: 50 times
Been thanked: 22 times
Status: Није на вези

Re: FM 21 Logo problem

Порука од Dimitrije08 »

Djole-ole пише: 13 Мај 2021, 17:57 Da li, molim te, mozes da mi objasnis kako da ucitam realni logo timova posto vidim da si ti to uradio osim za Mancester. Prvi put sam detetu kupio ovu igricu i originalna je, a glupa je ako su ovi bezvezni grbovi timova. Hvala ti unapred
Pozdrav , za sve sto te interesuje(grbovi , regen face , dresovi...) , mozes ponaci na youtube-u deteljno objasnjeno.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”