Pomoc u vezi igranja

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
tadijaa92
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 23 Мар 2020, 14:34
Status: Није на вези

Pomoc u vezi igranja

Порука од tadijaa92 »

Pozdrav, stari sam igrac FM-a, prvi mi je bio FM04 na francuskom jeziku igrao kako se dobro sjecam.. nisam igrao od 2012 posao/porodica, i zbog ove situacije imam dosta slobodnog vremena i volio bi da malo zaigram. Ali trazim neki koji se ne placa jer svaki evro je sada bitan (ako me razumijete).. jel se moze skinuti neki stariji FM i da se stavi ovaj novi transfer update, ne znam da li se smije ovo ivde pisati i vi da reklamirate piratske stranice ali ako neko moze da pomogne neka se javi bar u privatnu poruku. Pozdrav
Корисников грб
madmax
Newgen
Поруке: 29
Придружен: 14 Јул 2011, 21:15
Место: Novi Beograd
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Re: Pomoc u vezi igranja

Порука од madmax »

Mozes na steam-u da igras jos 2 dana dzabe tj. free.
tadijaa92
Newgen
Поруке: 2
Придружен: 23 Мар 2020, 14:34
Status: Није на вези

Re: Pomoc u vezi igranja

Порука од tadijaa92 »

Malo je dva dana, bice jos ove korone nazalost, ako neko moze da pomogne neka se javi u privatnu poruku. Pozdrav i hvala u naprijed
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Pomoc u vezi igranja

Порука од Orthodox »

Nema dobrog pirata bar da ja znam već godinama. Ove starije verzije FM i ako su dostupne u falš izdanju nemaju novi update. Skoro niko ne radi update za verzije starije od najviše FM18. Billo je nekad za FM08 ali nisam video tog lika baš odavno.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”