Transfer fp

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
RodrygoBentacur30
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2019, 01:49
Status: Није на вези

Transfer fp

Порука од RodrygoBentacur30 »

Pomoc. Poceo sam drugu sezonu i skontam da sam izbacen iz Ls, ali kasno sad ne mogu naci zbog cega. Predpostavljam da je finanski fer plej. Pa sad me interesuje mogu li negde videti razlog zbog cega sam izbacen i kolika bi mogla biti kazna? Da ne nastavljam ako je vise od jedne sezone. Hvalaa unapred
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Transfer fp

Порука од Orthodox »

RodrygoBentacur30 пише: 08 Дец 2019, 23:18 Pomoc. Poceo sam drugu sezonu i skontam da sam izbacen iz Ls, ali kasno sad ne mogu naci zbog cega. Predpostavljam da je finanski fer plej. Pa sad me interesuje mogu li negde videti razlog zbog cega sam izbacen i kolika bi mogla biti kazna? Da ne nastavljam ako je vise od jedne sezone. Hvalaa unapred
Moguce da si potrosio vise love nego dozvoljeno i da si suspendovan. Trebalo bi da ti je stigla poruka da je zbog finansijskog fer pleja. Trebalo bi da stoji u club owerview gde je continental competition - Banned until tad i tad. Nisam ni sam siguran ali mora negde da pise. POtrazi u pregledu takmicenja eventualno.
RodrygoBentacur30
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2019, 01:49
Status: Није на вези

Re: Transfer fp

Порука од RodrygoBentacur30 »

Izbrsana mi je istojrija u inboxu, ne mogu da vratim... Continental competition imam crticu samo. Video sam pise u istori zbog FFP. Sad mi za finansije pise da je sve u redu, nisam nista dovodio. J***m li ga nisu me valjda vise od jedne sezone suspendovali. Hvala na pomoci!
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Transfer fp

Порука од Orthodox »

RodrygoBentacur30 пише: 10 Дец 2019, 23:13 Izbrsana mi je istojrija u inboxu, ne mogu da vratim... Continental competition imam crticu samo. Video sam pise u istori zbog FFP. Sad mi za finansije pise da je sve u redu, nisam nista dovodio. J***m li ga nisu me valjda vise od jedne sezone suspendovali. Hvala na pomoci!
Ako igraš piratsu verziju onda ko zna kako je urađena pa može i zbog toga da bude bag. U svakom slučaju, nema na čemu.
RodrygoBentacur30
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 27 Окт 2019, 01:49
Status: Није на вези

Re: Transfer fp

Порука од RodrygoBentacur30 »

Nije to original je. Mnogo sam para skrljo u 2 sezone sigurno je to :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”