Chairman mod ?

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Chairman mod ?

Порука од goooool »

Zanima me da li su ljudi iz SI ikada razmatrali da ubace neki dodatni mod u football manager pa da mozemo da se stavimo u ulogu sportskog direktora ili predsednika kluba ?
Корисников грб
Orthodox
Ćale s' Bagdale
Поруке: 18917
Придружен: 24 Окт 2010, 00:36
Место: Kruševac
Klub koji vodite: Napredak
Formacija: 5-4-1 WB
Steam: OrthodoxSFM
Has thanked: 244 times
Been thanked: 254 times
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Chairman mod ?

Порука од Orthodox »

goooool пише: 21 Нов 2019, 22:47 Zanima me da li su ljudi iz SI ikada razmatrali da ubace neki dodatni mod u football manager pa da mozemo da se stavimo u ulogu sportskog direktora ili predsednika kluba ?
Jesu ali ih ne zanima jer to prevazilazi sam naziv igre fudbal menadzer. Tako da sumnjam da će to skoro, a i šta bi radio tokom cele sezone sa pozicije predsednika kluba npr??
Корисников грб
goooool
Youth Team Coach
Поруке: 141
Придружен: 29 Авг 2017, 12:53
Место: Buenos Aires
Has thanked: 18 times
Been thanked: 46 times
Status: Није на вези

Re: Chairman mod ?

Порука од goooool »

Pa vecina koje znam a koji igraju FM bi voleli tako nesto jer se cesto nema vremena za neki detaljniji pristup i lagano uzivanje u igranju. Postoje ljudi koji igraju jos uvek stare verzije fm-a jer su im ove nove previse komplikovane tako da mislim da ljude iz SI najvise zanima profit, a takav nekakav mod bi im ga doneo....u najgorem slucaju ne bi nista izgubili.

Pa recimo zaduzenja predsednika kluba bi bila da dovodi trenere, sportskog direktora....pa recimo da moze da se i umesa u rad trenera posto svi znamo da postoji onaj atribut "intervence"....da upravlja finansijama tj. da odredjuje budzet itd.....da postoji opcija da mozemo da gledamo utakmice svog kluba, da odredjujemo ocekivanja u vezi sezone....da blokira transfere, da moze da razgovara sa igracima i trenerom o njihovoj buducnosti i tome sta ocekuje od njih i jos mnogo zanimljivih stvari.....medjutim i ja mislim da ovo nece skorije ali sam siguran da ce u nekoj buducnosti football manager dobiti novu dimenziju sa ovim.

Mislim da bi to svuda, a narocito na Balkanu donelo pravi BUM jer svi zele da pokazu da mogu mnogo bolje da vode klub od djurica, terzica, vucele, mamica itd :zelenko:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”