Sta je Fm touch

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
Rale 22
Newgen
Поруке: 43
Придружен: 13 Нов 2018, 17:49
Has thanked: 2 times
Been thanked: 26 times
Status: Није на вези

Sta je Fm touch

Порука од Rale 22 »

Kako glasi naslov sta je to fm touch?
"Srbijo probudi se,Zvezda ti je SVE!"
Dragan Nikolic Gaga :fss: :ave:
Корисников грб
Lamin
Newgen
Поруке: 26
Придружен: 19 Јун 2012, 23:06
Место: Beograd
Klub koji vodite: Randomica jbg :D
Formacija: 4-2-3-1
Been thanked: 6 times
Status: Није на вези

Re: Sta je Fm touch

Порука од Lamin »

To ti je "siromašnija" verzija menadžera. Nemaš konferencije, interakciju sa igračima, registraciju igrača i mnoge duge stvari kao u full verziji, već je većina toga svedena na minimum. Gejmplej je isti. Konkretno ja igram FM touch trenutno jer mi više odgovara zbog obaveza, vreme u igri mnogo brže prolazi, namestiš taktiku i pičiš...nameštanje treninga je bukvalno dva klika...tako da ako nemaš mnogo vremena ili gotiviš stare verzije managera koje nisu ovoliko komplikovane touch je pravi izbor. Nadam se da sam ti malo pojasnio :poz:
Корисников грб
Crown
Newgen
Поруке: 1
Придружен: 11 Јун 2021, 20:37
Место: Belgrade
Formacija: 4321
Mood:
Status: Није на вези

Re: Sta je Fm touch

Порука од Crown »

Lamin пише: 19 Сеп 2019, 23:06 To ti je "siromašnija" verzija menadžera. Nemaš konferencije, interakciju sa igračima, registraciju igrača i mnoge duge stvari kao u full verziji, već je većina toga svedena na minimum. Gejmplej je isti. Konkretno ja igram FM touch trenutno jer mi više odgovara zbog obaveza, vreme u igri mnogo brže prolazi, namestiš taktiku i pičiš...nameštanje treninga je bukvalno dva klika...tako da ako nemaš mnogo vremena ili gotiviš stare verzije managera koje nisu ovoliko komplikovane touch je pravi izbor. Nadam se da sam ti malo pojasnio :poz:
I meni vise lezi FM Touch, bas zbog vremena, ranije sam morao da prepustim assistentu treninge, konferencije i talkove ako zelim da mi brze ide igra. Naravno, FM je FM, ali prava stvar kada se nema vremena za posvetiti najboljoj igrici ikada :fanman:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”