Pobjegla čitava ekipa.

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
chodajuve
Newgen
Поруке: 9
Придружен: 18 Мар 2013, 17:40
Место: Podgorica
Klub koji vodite: Birmingham
Formacija: 4-3-3
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Pobjegla čitava ekipa.

Порука од chodajuve »

ćao ljudi.
dešava mi se skroz lud bag. naime, igram sa Zvezdom, druga sezona u toku. prvi sam na tabeli, u LŠ obezbijedio treće mjesto u grupi sa Barsom, PSGom i Olimpijakosom,treći sam sa sedam bodova, i igram sa PSGom (koji ima 9 bodova) posljednji meč za drugo mjesto. prije tog meča dobijem Partizan 3:0, uvećam prednost na tabeli. i dan uoči meča sa PSGom u Beogradu čitava ekipa mi ode na odmor. ostanu mi tri golmana i omladinci. naravno, izgubio sam 0:6, potom i tri meča u prvenstvu, takođe sa omladincima, a ekipa se vratila sa odmora na pripreme za drugu polusezonu.
ne znam da li su igrači odlučili da proslave pobjedu u derbiju i osiguranu Ligu evrope, pa se častili pred praznike. :hoho:
da li se nekom desilo nešto slično?
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

srpska posla :rofl:

Igrao sam sa Partizanom, nikada nisam imao takav problem.
Корисников грб
mrek
SFM Hall Of Fame
Поруке: 2668
Придружен: 13 Дец 2010, 20:32
Место: Beograd, Srbija
Контакт:
Status: Није на вези

Re: Pobjegla čitava ekipa.

Порука од mrek »

chodajuve пише:ćao ljudi.
dešava mi se skroz lud bag. naime, igram sa Zvezdom, druga sezona u toku. prvi sam na tabeli, u LŠ obezbijedio treće mjesto u grupi sa Barsom, PSGom i Olimpijakosom,treći sam sa sedam bodova, i igram sa PSGom (koji ima 9 bodova) posljednji meč za drugo mjesto. prije tog meča dobijem Partizan 3:0, uvećam prednost na tabeli. i dan uoči meča sa PSGom u Beogradu čitava ekipa mi ode na odmor. ostanu mi tri golmana i omladinci. naravno, izgubio sam 0:6, potom i tri meča u prvenstvu, takođe sa omladincima, a ekipa se vratila sa odmora na pripreme za drugu polusezonu.
ne znam da li su igrači odlučili da proslave pobjedu u derbiju i osiguranu Ligu evrope, pa se častili pred praznike. :hoho:
da li se nekom desilo nešto slično?
Da li igraš čistu verziju igre ili sa nekim dodatkom? To ne bi smelo da se dogadja.
Joga Bonito - Nije za svakoga
vule82 пише:Upisah se u istoriju i postah besmrtan!
Корисников грб
Data Analyst
Newgen
Поруке: 10
Придружен: 14 Јул 2017, 23:39
Место: Zrenjanin
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од Data Analyst »

Ako je u pitanju FM17, nije bag, niti neko čudo. AI i match engine su usavršeni preko dosadašnjih standarda, tako da je sasvim realno, da su elementi rasula i nesinhronizovanog rada, različitih tela u klubu , ubačeni u algoritam, kao realnost i osnovna karakteristika srpskog fudbala i Zvezde posebno. FM je uvek bio najbolji jer jebio i ostao realan.
Još u FM07 verziji sam imao slučaj, da igrač prestane da dolazi na treninge i traži mutual termination ugovora, jer sam ga javnog kritikovao zbog direktnog crvenog kartona, koji je dobio u 12. minutu prvenstvene tekme.:waller: FK Indjija i druga liga su bili u pitanju. :cigara:
U 12 ili 13-ci, ne sećam se tačno, sam u Vojvodini imao pobunu polovine tima. :slap:
Razlog: nezadovoljni su bili kako radim Team Talk na poluvremenima utakmica. Držao sam do agresivnog nastupa i kritičkog stava :nasty: , ne bi li održavao minimalnu rezultatsku prednost iz prvog poluvremena,kao i tenziju ( bolje nervozan igrač, nego nezainteresovan) što je u slučaju Vojvodine, 70% utakmica u sezoni!! Na poluvremenu imaš 1:0 i oko 60. min tvoj tim prestaje da igra :bezibre: ...do mere da igrači ignorišu pozicioniranje i zadatke kod prekida ili bek ne ferma da striktno markira protivničko krilo. :gunman: :headhurt: :evillook:
Kada je toga bilo u srpskoj ligi još pre 4,5 godina, lično me ništa ne bi iznenadilo da se desi u bilo kom klubu u Srbiji. Ni trenutno ni u 12. sezoni FM17, po pitanju odsustva rezona i profesionalizma. knight: :warrior: :smesko: :smesko: :smesko: :smesko: :zelenko: :lol:

U FM 18 će biti ubačeni pojavni oblici homofobije i rasizma; pored još razradjenijeg Brexit scenarija ( u 50% skučajeva će Škotska 2021 napuštati Veliku Britaniju i ostajati u EU). Takav razvoj dogadjaja će dovesti škotsku ligu da 2027/28. ima 1+1+ 2 predstavnika u LŠ i kvalifikacijama za istu, a englezi 1+2, samo...npr...
Daklem, AI i match engine strahovito napreduju u FM-u, a stanje srpskog fudbala postaje sve strahovitije !! :knight: :warrior: :smesko: :smesko: :smesko: :smesko: :zelenko: :lol:
FM14 je ( verovatno najveća omaška u toj verziji :danger: ) radio po algoritmu da u 3/4 sejvova Srbija postaje članicom EU 2018 uglavnom. Jednom sam imao slučaj da smo ušli 2026. ali, generalno,odatle bi kretala sporo u promene na bolje. Čukarički, Metalac i Javor postanu ekipe koje osvajaju domaće trofeje i igraju Evropu; Izgrade se 2 nova stadiona, na kojima se igra, npr, 1/4 finala LŠ; Nacionali Stadium Srbija u Pazovi :waller: , kapaciteta 60k i Čukarički dobije stadion sa futuristic facilities, ali kapacitet 7k.
No, to je bilo u FM14 :danger: , u FM17 stoji sigurno mnogo mračniji scenario. :kuronja:
Ako je neko proterao Srbiju preko 2025. neka bude ljubazan da kaže kako stoje stvari u vezi novih stadiona i privatizacija. :ole:
Najlepše bih zamolio ostrašćene Grobare I Delije, koji znaju da teraju po 20 sezona, ne bi li postali legende kluba :ole:
Minut ćutanja za FK Vojvodina
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Cvijo, ti li si?
Корисников грб
Cvija
Assistant Manager
Поруке: 767
Придружен: 19 Феб 2011, 13:16
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Cvija »

Ma jok,ja ne pisem toliko dugo imam problme :cheers:
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”