Steam workshop

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Steam workshop

Порука од davidczv »

Treba mi pomoc oko Steam workshopa. Hteo bih da ubacim moj dodatak sa legendama fudbala tamo, ali ne znam kako to funkcionise, pa ako neko moze da mi pojasni?

Pretrazio sam sve, ali nigde ne vidim opciju gde mogu da kreiram novi post ili uploadujem bilo sta.
salel
SFM Hall Of Fame
Поруке: 10649
Придружен: 15 Нов 2010, 16:00
Место: Subotica
Status: Није на вези

Порука од salel »

Probaj da potrazis na steam forumima ili na twitchu pitaj nekog streamera verovatno ce ti objasniti.
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Mrzi me sad da skidam editor i da pokušavam, ali mislim da pri čuvanju fajla treba da imaš opciju publish on steam. Ako te ne mrzi probaj, pokreni neki fajl u editoru idi na save as, pa vidi da li će ti se pojaviti opcija.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
davidczv
Youth Team Coach
Поруке: 104
Придружен: 04 Јун 2013, 15:24
Место: Čelarevo
Has thanked: 3 times
Been thanked: 2 times
Status: Није на вези

Порука од davidczv »

Probao sam to, kliknem na Publish, obradjuje oko minut i samo mi izbaci da je fajl sacuvan. Udjem na Steam nalog, a tamo nigde nema fajla u Workshop items. Zato mi nista nije jasno. A planirao sam da ga ubacim kao rar. fajl, jer imam i facepack.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”