Jedno kratko pitanje

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Jedno kratko pitanje

Порука од DaniloMilosevic »

Da li postoji neki program, kako bi tacno znao kol'ko mi je potrebno bodova da mi poraste reputacija? (Valjalo bi da se u nekom od skorijeg fm ubaci negde kod kluba gde vidis svoju reputaciju i naravno kol'ko ti treba da dobijes Proffesional status) ako ne postoji program.Posto ceo zivot igram samo LLM, zadnji put da sam igrao sa nekim jakim klubom je bio fm 2008.
Последње учитавање од DaniloMilosevic дана 27 Феб 2016, 20:50, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Za PRO klub ti trebaju pare a ne reputacija. Ako se ne varam, od amatera do semi-pro ti treba milion evra balans a od semi-pro do PRO kluba ti treba 3 miliona balans.
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

U prvoj sezoni sam napravio 1,3 Balans sad ne znam da li mi to ulazi, posto cim sam zavrsio sezonu namestio sam ono u prijateljskim utakmica Liga 3 utakmice kao kup i tako 3 kupa (nadam se da me razumes sta zelim reci) i tu sam za 9 utakmica skoro 1,2M zaradio, i profit oko 600k necu te lazem ali tako nesto. sad ne znam da li je to pametno da radim posle svake zavrsene sezone.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Koju ekipu vodiš? To mi najpre reci.
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

Barrow Engleska usao sam u Veci rang posle prve sezone.
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

U Engleskoj postaješ PRO klub:

1. Ulaskom u L2 ligu, tada postaješ automatski.
2. Ako si u nižem rangu, moraš u istom trenutku da imaš balans 3miliona evra, ne kroz nekoliko sezona već u jednom trenutku da imaš tih 3 miliona balans i tada tražiš od uprave.
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

Da li je pametno ovo da radim posle svake sezone, bili su zadovoljni sa parama i da li ce mi to omoguciti npr za postanem malo bolju. Da se razumemo nisam alav i ne volim da ide brzo ;) ali cisto da znam
Ne moras ceo klip da pogledas tako sam stekao novac, realno kada sam presao u veci rank skoro 500k su mi davali za transvere naravno ostavio sam to u klubu.

Код: Изаберите све

https://youtu.be/lP3ukSt-UEg
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

Znam kako to ide, odavno je to poznat exploit.
Ovo je uvek moralna dilema kod igrača. Na jedan način to je varanje, sa druge strane ne radiš ništa što ti sama igra ne dozvoljava.
U principu, ovo ti olakšava posao kako bi što pre stigao do cilja, e sad to je na tebi da li to smatraš exploitom ili ne.
Корисников грб
DaniloMilosevic
Newgen
Поруке: 47
Придружен: 19 Окт 2014, 12:21
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од DaniloMilosevic »

Hvala na izdvojenom vremenu i odgovorima :)
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”