Problem oko skina

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Problem oko skina

Порука од GrSv89 »

Izvinjavam se ako tema vec postoji,ali nisam je nasao.Imam problem sa skinom,ubacim nekoliko skina,odradim u igrici reloaded,i imam dresove i grafiku,a ni jedan skin mi ne prepoznaje da bih mogao da ga postavim,molim za pomoc.Hvala
Слика
Корисников грб
zele
SFM Hall Of Fame
Поруке: 14189
Придружен: 05 Нов 2011, 22:57
Место: Лазарево
Status: Није на вези

Порука од zele »

Neki skinovi ne rade dobro od kada se updejtovao fm na 16.2 verziju, verovatno ih zato ne vidiš, naravno, pod uslovom da si sve dobro ubacio.

Ne znam koji skinovi rade, a koji ne, ali mislim da kod onih koji su prepravljeni za 16.2 veziju piše nešto u fazonu "16.2 updated" ili nešto slično.
Milo Lompar: "Taj argument ima više slojeva, od kojih je njegov najdublji sloj da je izuzetno glup."

Bajka o Barnetu
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

Probao,nece ni tako,a kod burazera isti fm i radi bez problema i stari skinovi i novi,a i kod mene i kod njega je 16.2 i windos 7,a i sve je isto podeseno :wtf:
Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Da ga nisi stavio u public document SI-a? Nisam na sedmici, ne mogu da ti okačim ss, ali valjda znaš na šta mislim. Ponekad u my documentsu postoje 2 SI foldera, ako si stavio u pogrešni (public) onda skin svakako neće učitati.
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

Imam u dokumentima,pod imenom mog racunara dva foldera sport interactiva,stavio sam samo u prvi gde je grafika,nije htelo,posle sam stavio u oba,opet ih ne nalazi
Слика
Корисников грб
Gagi
SFM Hall Of Fame
Поруке: 12107
Придружен: 12 Апр 2011, 10:09
Место: Heimaey
Has thanked: 4 times
Been thanked: 29 times
Status: Није на вези

Порука од Gagi »

Pa čekaj, što radiš reload ako ti ne prepoznaje skin? Da li uopšte postoje ti skinovi u opcijama? Ovako to treba da izgleda

Слика

Слика
Последње учитавање од Gagi дана 20 Дец 2015, 19:34, учитано 1 пут укупно.
Корисников грб
GrSv89
First Team Coach
Поруке: 221
Придружен: 11 Нов 2012, 19:35
Место: Свилајнац
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од GrSv89 »

Mislio sam na stikliranje one kvacice koja treba da bi grafika radila,lose sam se izrazio za to
Слика
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”