Penzionisanje?

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Penzionisanje?

Порука од rambo05 »

Imam par igrača koji su najavili penzionisanje tako da ne znam šta da radim sa njima.Ne mogu da ih prodam,neće sporazumno da raskinu ugovor a nisu mi u prvom planu.Da li je bolje da raskinem ugovor sa njima ili da čekam da sami odu u penziju.Ako raskinem ugovor moram da im platim nešto malo više nego što bi dobili do kraja ugovora ali zanemarljivo.Šta mi vi savetujete šta je najbolje.
Корисников грб
DS_RS
World Class Manager
Поруке: 5579
Придружен: 20 Јан 2011, 11:34
Место: BL
Контакт:
Status: Није на вези

Порука од DS_RS »

Vidi ako mozes da angazujes nekog od njih za trenera, tako sam ja imao neke skuplje pa su odlucili da ce biti treneri samo obnovis ugovor ponudis im trenesku poziciju na neki kraci period i tako smanjis platu
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Ma svi oni su kao potencijalni treneri ali veoma loši a ja bi morao da otpuštam dobre trenere da njih zaposlim pošto mi je limit za trenere ispunjen.Nego se dvoumim da li da raskidam odmh ili da čekam.Meni je u principu isto ali koliko će oni da miruju i da kuliraju godinu dana a da ne igraju?
Корисников грб
alokin
First Team Coach
Поруке: 410
Придружен: 19 Дец 2010, 00:55
Место: Skopje, Makedonija
Klub koji vodite: FC Bayern Munchen
Formacija: 4-2-3-1
Mood:
Status: Није на вези

Порука од alokin »

rambo05 пише:Ma svi oni su kao potencijalni treneri ali veoma loši a ja bi morao da otpuštam dobre trenere da njih zaposlim pošto mi je limit za trenere ispunjen.Nego se dvoumim da li da raskidam odmh ili da čekam.Meni je u principu isto ali koliko će oni da miruju i da kuliraju godinu dana a da ne igraju?
Pa vidi, ako su ti veliki teret za budzet i ako mozes da im raskines bez neki veliki nadomest, uradi to. Ako je neko od njih legenda kluba, ili omiljeni igrac ja bi ga ostavio u trenere pa makar i bio slabi od onih koji imam vec :)
Последње учитавање од alokin дана 23 Јун 2014, 20:52, учитано 1 пут укупно.
Don't You f.y.r.o.m. ME, Call Me By My Name Say Macedonia
rambo05
Youth Team Coach
Поруке: 106
Придружен: 28 Апр 2014, 14:40
Место: KG
Status: Није на вези

Порука од rambo05 »

Raskinuo sam ugovor sa jednim koji je imao veliku platu a jedan od njih je kapiten tima.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”