?

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Закључано
BojanMita13
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 01 Сеп 2011, 12:05
Место: Surčin
Status: Није на вези

?

Порука од BojanMita13 »

Pozz,imam jedno pitanje,instaliram menadzera na D particiju,e sad bi hteo ako neko moze da mi kaze zasto mi na C particiju gde imam malo gb,pravi folder automatski i tu mi ubacuje save game,graphics i ostale stvari,zar ne moze sve na D,ako me razumete
fedzy
First Team Coach
Поруке: 218
Придружен: 10 Јан 2011, 02:13
Место: SKV
Status: Није на вези

Порука од fedzy »

Automatski snima sve na c:\users\IME\Documents\Sports Interactive\Football Manager 2014

Ali mislim da u Preferences mozes da odaberes drugu lokaciju.
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Слика

Ovde mozes to da promenis.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
BojanMita13
Newgen
Поруке: 8
Придружен: 01 Сеп 2011, 12:05
Место: Surčin
Status: Није на вези

Порука од BojanMita13 »

Ok,promenio sam u preference,recite mi jos jednu stvar,hocu da ubacim logo,face i kitserver i to mi je ukupno oko 5,6 gb,da li ce mi to sacuvati opet na C ili tu gde sam promenio?
Корисников грб
Tokelara
World Class Manager
Поруке: 7828
Придружен: 19 Мар 2012, 18:29
Место: SU/NS
Status: Није на вези

Порука од Tokelara »

Tamo gde si promenio.
Dok pošten narod nema za hranu i komunalije, zvezda u dugovima ima za bahanalije.

Слика
kraguj92
Youth Team Coach
Поруке: 83
Придружен: 04 Авг 2011, 17:05
Место: kragujevac
Status: Није на вези

Re: ?

Порука од kraguj92 »

BojanMita13 пише:Pozz,imam jedno pitanje,instaliram menadzera na D particiju,e sad bi hteo ako neko moze da mi kaze zasto mi na C particiju gde imam malo gb,pravi folder automatski i tu mi ubacuje save game,graphics i ostale stvari,zar ne moze sve na D,ako me razumete
Tako je oduvek bilo. NA C particiji se nalaze sejvovi, snimljene taktike ,grafika i ostalo... Nisam siguran,ali mislim da to ne moze da se promeni,barem ne bez nekih posledica za igru.
Ako imas malo prostora na C, nemoj da ubacujes graficke dodatke. Taktike ,sejvovi , shortliste ne zauzimaju mnogo prostora, ali da bi povecao kapacitete, brisi odnosno premestaj na D neaktivne sejvove.
Meni za nekoliko meseci od kad imam instaliranu igricu, folder na C particiji zauzima oko 950mb, bez grafike, ali sa nekih desetak sejvova, toliko bi trebao da mozes da omogucis i ti, nece vise od toga da ti zauzme. jedan sejv ti zauzima oko 100mb, brisi one sejvove koji ti ne trebaju, namesti u opcijama igrice,ako koristis autosejv, da ti ne pravi tri autosejva, vec da pamti preko jednog.
Закључано

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”