Nerealni porazi u prijateljskim mecevima!

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Ringe95
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 15 Мај 2012, 15:37
Место: Beograd
Status: Није на вези

Nerealni porazi u prijateljskim mecevima!

Порука од Ringe95 »

Vodim Partizan, i na samom pocetku vodjenja tima imam nerealne poraze od ekipa popit Chivas, Sparta Praha, Metalurg. Doveo sam par igraca, tim je dosta dobar, igrao sam starije verzije Fm-a sto znaci da nisam ne iskusan ili nesto tako. Ali mi ne ulazi u glavu da gubim od takvih elipa po 5:0, 9:1, 5:2, da li jos neko ima takva slicna iskustva i jel moze to nekako da se ispravi? :)

Pozdrav :D
Корисников грб
neme93
World Class Manager
Поруке: 11002
Придружен: 10 Нов 2010, 18:15
Место: Valjevo/Beograd
Status: Није на вези

Порука од neme93 »

Daj ss-ove utakmica i taktike.
Dragan Nikoljići, Vladar, Tik'al, Joca, Tokelara, zele, Olja, Ortodox, bubi.ue, dramit, mmladja.


Ja znam kako Simic izgleda.
Ringe95
Newgen
Поруке: 3
Придружен: 15 Мај 2012, 15:37
Место: Beograd
Status: Није на вези

Порука од Ringe95 »

Слика

Слика

Слика

Слика

Evo slika, kada sam izgubio 9:1 nisam snimio save ali sve jedno, koliko god puta da igram izgubim velikim rezultatom :/
Корисников грб
Vladar
SFM Hall Of Fame
Поруке: 5943
Придружен: 30 Јун 2011, 18:27
Место: Arandjelovac
Has thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Vladar »

Odbrana ti je na krhkim nogama, tj na četiri noge, pošto ti se samo štoperi brane. Bekovi su previše ofanzivni i nemaš pleja u ekipi, to su utisci na prvu, mada ima tu još štošta da se sređuje u taktici. Igraš kontrol, stavi dlp-a na jedno od ova dva mc mesta, stavi bekove na full back automatic za početak, promeni krilima role, makar jednom stavi if ili ap, i umesto trequartiste možeš da upotrepiš attacking midfielder rolu. To bi trebalo da ti donese veći posed i nešto bolju odbranu.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”