Previsoke plateee

Novi ste u FM-u?Ovde otvarajte teme i postavljajte sva pitanja vezana FM i problemima koje vas muče
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Previsoke plateee

Порука од Pidikanac2 »

Ljudiii moji pa ovo nije normalno.... Igram sa Zvezdom,dosao sam do jelen super lige...igram onaj dodatak gde je zvezda u cetvrtu ligu i tako dalje i tako dalje.... Posle prodaje nekoliko igraca ...imama budzet 20 miliona....ali svaki osredji igrac cak i oni losiji traze enormne plateeee.... koje se krecu od 10-15-20 hiljada pa na gore... Mislim da je to preterano... Ja imam 20 miliona budzet a najvecu paltu koju mogu da ponudim je 7000.... Ima li jos neka caka kod dovodjenja igraca,ili su plate presudne ?
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Prebaci transfer budzet u budzet za plate. Jel to messi nece za ispod 10 K da dodje?
Pidikanac2
Newgen
Поруке: 20
Придружен: 17 Јан 2014, 14:24
Место: Pancevo
Status: Није на вези

Порука од Pidikanac2 »

Ma da messi trazi 10k ja bih bio zadovoljan :DD Ozb...samo u nasoj ligi mozes da dovedes koga hoces...mislim ako gledamo palte...ali ako gledamo italiju B holandiju drugu ligu,Brazil prvu ligu,portugal prvu ligu...90 % igraca trazi prevelike plate... Cak i oni igraci koji su u svojim klubovima imali platu po 1000k...kad ja hocu da ih uzmem traze mi platu od 8-9-10k....
Корисников грб
madness
Manager
Поруке: 1020
Придружен: 04 Феб 2011, 20:32
Место: Novi Sad
Status: Није на вези

Порука од madness »

Tako je kako je... :)
Корисников грб
Džajo5
SFM Hall Of Fame
Поруке: 4111
Придружен: 15 Мар 2012, 13:37
Место: Žilina/Padina
Been thanked: 1 time
Status: Није на вези

Порука од Džajo5 »

vetovatno je i zbog reputacije.
Пошаљи Одговор

Повратак на “Pomoć i Pitanja/ Help & Questions”